گواهینامه های مشاور املاک

همان طور که میدانید شغل مشاور املاک یک شغل بشدت پر درآمد است .  

مشاورین املاکی که به صورت غیر حرفه ای  ، سنتی و بدون اطلاعات روز املاک این کار رو انجام میدهند هیچ وقت نمیتوانند به درآمد بالایی در این شغل برسند. چون این کار نیاز به فردی با اطلاعات بالا دارد و با توجه به نیاز مشتری  به او خدمات بدید .دریافت مدرک مشاور املاک به شما کمک میکند تا تبدیل به یک مشاور املاک حرفه ای بشوید.

البته دریافت این گواهینامه یا مدرک با جواز کسب و دوره هایی که اتحادیه برای مشاورین املاک تازه کار میگذارد کاملا متفاوت است .

 برای دریافت اطلاعات بیشتر میتونید فرم زیر رو پر کنید.

 

مدارک لازم جهت صدور جواز کسب

-دو قطعه عکس 3 در 4

-کپی شناسنامه و کارت ملی

-اصل و کپی برابر اصل سند مالکیت

-پایان کار تجاری یا اداری

-در صورت اجاره،اجاره نامه 5 ساله با کد رهگیری

-رضایت محضری موجر طبق اجاره نامه

-متراژ زیر 12 متر نباید باشه

بعد از دادن این مدارک به اتحادیه  ، بازرس در محل حضور پیدا میکند و ملکی که برای دفتر در نظر گرفته اید رو چک میکند که مشکل ساختاری نداشته باشد.

توجه داشته باشید اسم دفتر مشاور املاک خود را هم باید انتخاب کرده باشید.

در صورتی که بازرس همه چیز رو تایید کرد یک سری مدارک مثل:

-کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

-آخرین مدرک تحصیلی

-کپی تمام صفحات شناسنامه

-12 قطعه عکس

– کارت ملی

-معرفی 2 ضامن با فیش حقوقی یا جواز کسب

خواندن  افزایش قیمت بازار مسکن در ایران

-برگه برای آزمایش عدم اعتیاد

-فرم جهت استعلام سوء پیشینه
-تعهد نامه جهت عدم فعالیت قبل از صدور جواز

 

شما برای تبدیل شدن به مشاور املاک حرفه ای نیاز  دارید که اطلاعات زیادی در زمینه املاک داشته باشید و برای دریافت این اطلاعات شما باید آموزش ببینید و اطلاعات خودتان را در حوزه مشاور املاک به روز کنید. همانطور که قبلا هم گفته شد دریافت گواهینامه مشاور املاک در این زمینه خیلی به شما کمک میکند.

 

گواهینامه مشاور املاک مدیریت

یکی از مشکلات بزرگ مشاورین املاک این است که فایل های مناسب و قوی ندارند!!! و البته براساس موجودی فایل هاشون مستاجر و یا خریدار رو راهنمایی میکنند که این بشدت کار اشتباهی است شما باید بعنوان یک مشاور املاک حرفه ای با توجه به نیاز مشتری معرفی فایل را انجام بدهید.

در صورتی که قصد دارید تبدیل به مدیر دفتر حرفه ای بشوید باید تمامی این نکات رو رعایت کنید تا هم به درآمد بالایی برسید و هم اینکه مشتری به شما اعتماد کند. با دریافت گواهینامه مشاور املاک مدیریت شما تبدیل به یک مدیر کاملا حرفه ای میشوید.

در دوره مشاور املاک مدیریت چه چیزی آموزش میبینید؟؟؟

در دوره مدیریت و مشاور فروش ساختمان شما با مباحث شخصیت شناسی،فنون مذاکره،اصول بازاریابی ملکی،فایل یابی و در سطح پیچیده تر اصول سرمایه گذاری در بازار ملک و مشاوره سرمایه گذاری را یاد خواهید گرفت و در نهایت تبدیل به مشاور املاکی میشوید که هم فایل های زیادی برای معرفی به مشتریان خود و هم مشتری های زیادی برای بستن قرارداد دارد .

خواندن  تکنیک های فروش املاک

 

 

 

گواهینامه مشاور املاک مهندسین

اگر شما مهندس ساختمان هستید و در حوزه ساخت و ساز فعالیت دارید قطعا دوره مشاور حقوقی املاک به درد  شما خواهد خورد . چون امکان بوجود آمدن مشکل بین خریدار و فروشنده وجود دارد  و شما میتوانید بعنوان سازنده بدون نیاز به مراجعه به دادگاه بعنوان کسی که گواهینامه مشاورین املاک مهندسین دارد میتواید به این اختلاف پایان بدید و مشکل را حل کنید.

در دوره مشاور املاک مهندسین چه چیزی آموزش میبینید؟؟

شما میتوانید بعنوان یک داور از طریق این دوره و مدرکی که دریافت میکنید یک منبع درآمد دیگری هم برای خودتان ایجاد کنید طبق قانون مدنی هر کسی میتواند داور باشد و به کاری هم که قرار است انجام بدهید ،داوری گفته می شود.

در نتیجه میتوانید 2الی5 درصد از مبلغ قرارداد رو بعنوان حق الزحمه دریافت کنید.

 

 

گواهینامه مشاور املاک حقوقی

تعداد مشاورین املاکی که داخل زندان هستند کم نیست و روز به روز هم حال افزایش است. چون قرارداد هایی نوشتن که از نظر قانونی مشکل دارد و متاسفانه در چنگ قانون افتاده اند .

اگه به فعالیت های حقوقی علاقه دارید و البته مشاور املاک نیستید میتوانید از طریق دریافت مدرک گواهینامه مشاور حقوقی املاک به یک درآمد خیلی خوبی برسید.

مشاور املاک حرفه ای دائم در حال آپدیت اطلاعات خود است  و آنقدر حواسش جمع هست که بخاطر قرارداد نویسی که یک چیز کاملا پیش پا افتاد است که مجبور نباشد کارش به زندان و دادگاه بکشد.

در دوره مشاور حقوقی املاک چه چیزی آموزش میبینید؟؟؟

خواندن  مشاور املاک چه چیزهایی باید بداند

شما در این دوره اول با اصول کلی قرارداد نویسی آشنا میشوید که در همه قرارداد ها مشترک است و بعد نوشتن هر کدام از قرارداد ها را به صورت مجزا خواهید آموخت .قرارداد هایی مثل رهن،پیش خرید،پیش فروش و… رو به صورت اصولی می آموزید . شما در دوره مشاور حقوقی املاک قوانین تاثیر گذار در بازار  مانند کمیسیون ماده 100 در قرارداد پیش فروش ، کارشناسی و ارزیابی املاک در قیمت گذاری اصولی ملک ، حقوق اسناد تجاری، قوانین چک و سفته خواهید آموخت.

مقایسه  مدارک موسسه آموزش عالی آزاد امین با مدارک فنی و حرفه ای

گواهینامه مشاور املاک موسسه آموزش عالی آزاد امین صادر شده از وزارت علوم،فناوری و تحقیقات می باشد . اعتبار مدرک صادر شده از طریق وزارت علوم بیشتر از مدرک صادر شده از فنی و حرفه ای می باشد و اتحادیه های املاک اعتبار بیشتری برای مدرک وزارت علوم قائل هستن .  این مدرک قابلیت ترجمه رسمی دارد و اگه شما قصد مهاجرت به  خارج از ایران  را هم داشته باشید میتوانید از این مدرک استفاده کنید.

 

 

نتیجه گیری

مشاورین املاک قدرتمند و ثروتمند دائم در حال افزایش اطلاعات و دانسته های خود هستن.

شما سه مدرک گواهینامه مشاور املاک مدیریت،گواهینامه مشاور املاک مهندسین و گواهینامه مشاور املاک حقوقی را میتوانید با شرکت در دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین دریافت کنید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.

مقاله های املاک

"*" indicates required fields

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *