[layerslider id="21"]

سر فصل های دوره

طریقه دادخواست و لایحه نویسی

اصول و فنون مذاکرات حقوقی

حقوق تجاری

مشاوره خانواده

شناخت شرایط عمومی پیمان

طرق شکایت در مراجع اداری

دیوان عدالت اداری

قواعد اجرای احکام مدنی

دوره مشاور حقوقی چیست؟

این روزها رابطه های انسان ها و سازمان ها بیشتر از قبل پیچیده شده است. برای حل مشکلات سازمان ها، چه این سازمان ها دولتی باشند یا غیر دولتی همین طور شرکت های خصوصی نیاز مبرم به  مشاور حقوقی دارند.وافراد باشرکت در دوره مشاور حقوقی میتوانند آینده شغلی خود را گسترش دهند

گروه آموزشی حقوق

۱۳۹۹/۰۲/۱۵

۱۳۹۹/۰۲/۱۵

 پنج شنبه – چهارشنبه

 ۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۵۰ساعت

 ۵۰,۰۰۰ تومان

۲۰ نفر

موسسه آموزش عالی آزاد امین

برای رزرو وقت مصاحبه فرم زیر را پر کنید.​

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فرصت باقی مانده تا شروع دوره مشاور حقوقی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دغدغه فارغ التحصیلان حقوق

خیلی از افراد با وجود داشتن استعداد و توانایی های زیاد در علم حقوق،ولی به واسطه دغدغه و مشکلات زندگی آنچنان که باید نتوانسته اند برای آزمون وکالت،قضاوت و سردفتری مطالعه کنند و پروانه وکالت را دریافت نمایند.که این عدم موفقیت منجرب به یک حس ناتوانی در زمینه حقوقی برای فارغ التحصیلان رشته حقوق خواهد شد.چون این افراد تمامی انتها و حد پایانی مراحل تحصیل خود را در اخذ پروانه وکالت میدانند که این یک دغدغه نادرست است موسسه آموزش عالی آزاد امین با تکیه بر سابقه درخشان در امر آموزش توانسته است مجوز برگزاری دوره مشاور حقوقی را از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری دریافت نماید. سعی بر این شده است به تمامی دغدغه های فارغ التحصیلان رشته حقوق و فقه و حقوق در دوره مشاور حقوقی پاسخ داده شود..

ضوابط دوره مشاور حقوقی

  1. یک مشاور حقوقی خوب و حاذق باید به همه قوانین مرتبط حقوقی  آشنا باشد و در عین حال مسلط باشد.
  2. اتخاذ تصمیم درست و به موقع در شرایط مهم و حساس
  3. یک مشاور حقوقی خوب باید سخن ور خوبی باشد و این توانایی را داشته باشد که بتواند دیگران را متقاعد کند.
  4. اسناد و مدارک یک سازمان یا شرکت که به یک مشاور حقوقی سپرده می شوند بسیار با ارزش هستند. بنابراین مشاور حقوقی باید نسبت به آن ها امانت دار باشد.
  5. داشتن صداقت و تعهد.
  6.  مشاور حقوقی علاوه بر دانش حقوقی باید بتواند تخصص خود را در زمینه امور شرکت مربوطه به کار ببندد و در زمینه حقوقی مورد نیاز آن سازمان متبحر باشد.
  7. باید بتواند در شرایط مختلف قدرت تجزیه و تحلیل مناسب مسائل را داشته باشد.
  8. دانستن خیلی از نقاط ضعف و یا قدرت یک سازمان یا شرکت برای رقیبان در آن عرصه بسیار جالب توجه است، بنابراین مشاور حقوقی که از تمامی این موارد آگاه است باید نسبت به آن ها راز دار باش و اسرار سازمان را افشا نکند.

اهداف موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین تمام تلاش خود را بر این اصل قرار داده است،افرادی که موفق شدند به دوره مشاور حقوقی راه پیدا کنند تمامی ضوابط و قوانین یک مشاور حقوقی خوب را هم در زمینه تجربیات عملی در علم حقوق و هم در رابطه با قدرت مذاکره در غالب مسائل حقوقی بدست آورند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

ویژه فارغ التحصیلان رشته حقوق و فقه حقوق که موفق به دریافت پروانه وکالت،سردفتری و قضاوت نگردیده اند. دوره ای تخصصی ، کاربردی و عملی.

رویــــداد ها

دوره های محبوب

دوره ها

برخی از مقالات

[av_postslider link=’category,46′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’6′ offset=’0′ contents=’title’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’4′ av_uid=”]

مدرسه کسب و کار امین

©کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد امین  می‌باشد.

تماس با ما