مجله املاک امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Real Estate Blog

Educational articles of Amin Business School

جملات کلیدی مشاورین املاک- نمونه شعار مشاور املاک- متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک

جملات کلیدی مشاور املاک + نمونه شعار تبلیغاتی املاک

جملات کلیدی مشاور املاک + نمونه شعار تبلیغاتی املاک

4.3/5 - (38 امتیاز)

در این مقاله قرار است در مورد چیزهایی صحبت کنیم که اگر مشاور املاک هستید، قطعا به آنها نیاز دارید و باید آنها را یاد بگیرد. در اینجا به طور کامل در مورد جملات کلیدی مشاور املاک، نمونه شعار مشاور املاک، متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک و همچنین متن بیو املاک صحبت خواهیم کرد.

 

اگر میخواهید کتابچه بسیار کاربردی جملات کلیدی مشاور املاک را همیشه همراه خود داشته باشید، شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا کتابچه پی دی اف برای شما ارسال شود.

 

جملات کلیدی برای موفقیت در مشاور املاک، تنها یک بخش از راه موفقیت است. جملات کلیدی در زیرمجموعه بخش آموزش مذاکره و فروش قرار میگیرد. آموزش مذاکره و فروش یکی از سرفصل های دوره آموزش مشاور املاک با مدرک معتبر وزارت علوم است که در موسسه امین برگذار میشود. همچنین میتوانید با استفاده از یک دوره رایگان که برای شما تهیه شده است، تکنیک های فروش و مذاکره را به طور کامل آموزش ببینید. روی عکس زیر کلیک کنید.

آموزش مشاور املاک

جملات کلیدی مشاور املاک

جملات کلیدی مشاور املاک که باید از آنها استفاده کنید، جملاتی هستند که به بهبود مذاکره و ارتباط گرفتن با مشتریان کمک بسیار زیادی میکنند. فروش ملک کاری نیست که بشود به آن صفت آسان و ساده و بدون زحمت بدهید، یک مشاور املاک حرفه ای باید به طور مستمر مهارت های خود را افزایش دهد تا بتواند به موفقیت نزدیک شود.

جملات کلیدی مشاور املاک

 

صحبت از افزایش مهارت که می آید عده‌ای از مشاوران املاک قدیمی می گویند اصلا نیازی به آموزش ندارند و تجربیات کافی است و به انجام روش های قدیمی و سنتی اکتفا می کنند. این تفکر اصلا صحیح نیست، زیرا شغل املاک هم مانند هر کسب و کاری دچار تغییرات گسترده ای شده است و ادامه دادن در این حوزه بصورت قدیمی پاسخگو نیاز جامعه نیست. این مسئله حتی شامل مکالمات هم می شود و باید بر اساس بازار حال حاضر کنار هم چیده شوند تا فروش اتفاق بیفتد به عبارتی شما باید برای هر مکالمه خود با مشتری استراتژی بچینید.

در ابتدا با جملات ممنوعه مشاور املاک  و جملاتی که نباید از آنها استفاده کنید شروع میکنیم.

جملات کلیدی که نباید مشاور املاک استفاده کند

بعضی از عبارات در دنیای فروش به هیج عنوان نباید گفته شوند، در ادامه با این نوع جملات آشنا می شوید

 

1.در دسترس شما فقط در ساعات کاری

این جمله همان لحظه که به مشتری گفته می شود، حس منفی می دهد. زیرا شما برای افراد محدودیت گذاشته اید. این جمله بسیار قدیمی و زننده است زیرا در دنیای حال حاضر همه در چرخه کار و کار قرار دارند، طبیعی است زمانی که شما کار می کنید بقیه هم سرکار باشند و فرصت پیام و تماس را تنها در ساعت غیرکاری و روز های تعطیل پیدا می کنند.

جمله کلیدی مشاور املاک که نباید استفاده شود

به طور مثال فردی را در نظر بگیرید که برای خرید خانه مجبور است دو شیفت کار کند و شب را به استراحت اختصاص می دهد، در این زمان با گشتن در شبکه های اجتماعی مورد مناسب خود را پیدا می کند و نیاز به مشاوره دارد. شما می توانید با ایجاد پروفایلی برای خود در شبکه های اجتماعی شماره خود را در اختیار شخص قرار دهید تا پیام خود را برای شما بگذارد و در فرصتی با او تماس بگیرید. در چنین حالتی شانس بیشتری برای جذب مشتریان جدید دارید.

2.من در هیچ شبکه اجتماعی نیستم.

به جرئت می توان گفت یکی از عوامل دفع مشتری و نداشتن مشتری جدید همین مسئله است، در دنیای امروز که 90 درصد افراد پیام های خود را از طریق شبکه های اجتماعی انتقال می دهند ، شما دارید خود را از بزرگ ترین منبع مشتری کنار می کشید. این بزرگ ترین نقطه ضعفی است که یک صاحب کسب و کار می تواند داشته باشد.

جملات کاربردی مشاور املاک-

در حال حاضر حتی املاک های بزرگ و کوچک و مشاوران حرفه ای هم برای تبلیغات از وبسایت ها و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند .
به نظر من اگر تا الان در شبکه های اجتماعی حضور نداشته اید قبل از اینکه مقاله را تمام کنید، در یکی از شبکه های اجتماعی عضو شوید. حال دوباره بازگردید و ادامه مقاله را بخوانید.

3.لازم نیست دیگر توضیح دهید، متوجه نیاز شما شدم

یکی از جملات کلیدی مشاور املاک که نباید گفته شود همین جمله است. این را بدانید که هر چه قدر نیاز مشتری را بدانید یعنی شانس خود را برای زدن به هدف بیشتر می کنید و به موفقیت نزدیک تر می شوید، پس آموزش ببینید و بدانید که به هیچ عنوان نباید صحبت مشتری را قطع کنید. حتی اگر مشتری به صورت واضح خواسته های خود را بیان نکرد شما با پرسیدن سوالات اصولی وی را بیشتر بشناسید.

جملات کاربردی مشاورین املاک
برای مثال به سوالات زیر دقت کنید:

 1. چه مساحت و متراژی برای شما مناسب است ؟
 2. داشتن پارکنیگ، انباری و اسانسور چقدر برای شما اهمیت دارد؟
 3. سال ساخت چه قدر براتون مهم است؟
 4. با در نظر گرفتن این بودجه می توانیم هم داخل خیابان های اصلی و هم کوچه های فرعی ملک مورد نظرتون رو پیدا کنیم، شما چه جایی رو ترجیح میدهید؟

4.من در این حیطه فعالیت نمی کنم.

گاهی اوقات مشتری با شما تماس می گیرد که متوجه می شوید درخواست وی کاملا با حوزه کاری شما متفاوت است و همان لحظه می گویید که “در این حیطه فعالیت نمیکنم خدانگهدار .”

جمله تبلیغاتی ویژه مشاور املاک
در چنین شرایطی شما می توانید با دقت به صحبت مشتری گوش فرا دهید و او را راهنمایی کنید و به سایر همکاران که در حوزه مورد نظر فعالیت می کنند ارجاع دهید.
شما با این کار، علاوه بر اینکه در ذهن مشتری خود باقی خواهید ماند، مشتری نیز برای شما باقی خواهد ماند. همچنین دامنه همکاری خود را با سایر همکاران گسترش میدهید تا اگر آنها هم به کسی نیاز داشتند، اولین اسمی که به ذهنشان برسد شما باشید.

جملات کلیدی قابل استفاده مشاور املاک در موقعیت های مختلف

شما در شغل مشاور املاک می توانید به خوبی رشد و فعالیت کنید به شرط آنکه از خود فردی صبور، چالش پذیر و مقاوم بسازید و با دید باز این شغل را انتخاب کنید.
حال باید بدانید چه جملات کلیدی شانس بیشتری برای موفقیت یک مشاور املاک می تواند ایجاد کند و کلید موفقیت املاک شما شود. از این جملات باید لیستی آماده شود که مشاور در زمان هایی که قصد رفع مانع را دارد از آن استفاده کند.

1. جملات برای ساختمان بدون پارکینگ

برای مثال شما در هنگام فایل گیری با جایی مواجه می شوید که پارکنیگ ندارد ، باید در همان ابتدا ویژگی های مثبت ملک را درج کنید و با بررسی فضای خارجی ملک اطلاعات زیر را به مشتری بدهید:

 • در ازای نداشتن پارکینگ جای پارک دارد.
 • با توجه به عرض کوچه و امنیتی که دارد می توانید ماشین را در کوچه پارک کنید.
 • با توجه به قیمت خوبی که داره می تونید از پارکنیگ صرف نظر کنید.
 • البته میتوانید در نظر بگیرید که آن خانواده خودرو نداشته باشند.

2. جمله برای نداشتن آسانسور و طبقه چهارم بودن

 • ارتفاع پله کم و استاندارد و استراحت دارد.
 • در نظر داشته باشید با توجه به قیمت مناسبی که دارد می شود از نداشتن آسانسور چشم پوشی کرد.
 • تعداد پله ها برای شما که جوان هستید زیاد نیست، حداکثر هم دوبار رفت آمد خواهید داشت.البته توجه داشته باشید که مواردی که عنوان می کنید، عین حقیقت باشد.

3. جملات کلیدی مشاور املاک برای ساختمانی که سن زیادی دارد

 • همانطور که خودتان دیدید، آپارتمان تمیز است و بازسازی شده و می توان گفت ساختمان رو پایی است. میتوانید با همسایه ها مشارکت در ساخت کنید و یک واحد نو بسازید.
 • این واحد میتواند برای شما یک سرمایه گذاری باشد، چون همسایه ها توافق به ساخت خواهند کرد و شما مالک یک آپارتمان نوساز می شوید.دقت کنید حتما مواردی که عنوان می کنید صحت داشته باشد.

4. هنگامی که زمین مطلوب نیست چه باید گفت؟

وقتی در هنگام بازید با خانه ای مواجه می شوید که نقشه خوبی ندارد باید انواع سناریو های چیدمان برای حداکثر بهره وری را در ذهن تان بچینید. در این جاست که جملات کاربردی و کلیدی مشاور املاک نقش زیادی را بازی میکند. در صورتی که موردی در خاطر ندارید می توانید از چیدمان حاضر صاحب خانه استفاده کنید. می توانید از گوگل هم کمک بگیرید.

 • میتوانید در زمان بازید به مشتری پیشنهادات موثری برای نحوه چیدمان بدهید.
 • در هنگام چیدمان قسمتی از خانه را به عنوان کانون در نظر بگیرید و سپس مبل ها را به صورت زاویه دار بچینید.
 • مورد دیگر اینکه در خانه هایی که دیوار قناسی دارد یک آینه بزرگ نصب کنید زیرا در این موقع هم دیوار پوشش داده می شود و هم اینکه دیوار وضعیت نرمال را انعکاس می دهد.
 • اگر قناسی در پذیرایی باشد می توانید کتابخانه، تابلو و دکوری بگذارید تا آن قسمت را پوشش دهید.
 • همچینن می توانید در زوایای دارای قناسی از گل و گیاه استفاده کنید و آن قسمت را رنگ تیره بزنید.
 • می توانید آن قسمت را با گذاشتن یک کمد به اتاق پرو تبدیل کنید یا قسمت هایی مثل زیر شیروانی را تبدیل به اتاق کودک کنید، زیرا این قسمت ها از نظر بزرگ تر ها ناخوشایند است ولی برای کودکان فضای جذاب و ماجراجویانه می سازد.

5.جملات هنگام بالا بودن قیمت زمین از نظر مشتری

 

یکی دیگر از موقعیت های حساس مشاور املاک وقتی است که قیمت زمین بالا به نظر می آید. جملات کلیدی مشاور املاک در این قسمت باید وارد عمل شود و خریدار بالقوه را تبدیل به یک خریدار بالفعل کند.

 • برند بودن ساختمان را یادآوری کنید.
 • خوش ساخت بودن و استفاده از متریال و مصالح بالاتر از سطح منطقه را یادآوری کنید.
 • به مشتری گوشزد کنید که سازنده های معتبر و به نام منطقه ساختمان را ساخته اند.
 • قیمت واحد های مشابه را حتما با ذکر نمونه دقیق مطرح کنید و مشتری را از قیمت ها آگاه کنید .
 • از امکانات، نقشه و نور غافل نشوید.

این جملات به شما کمک میکند تا در بازدیدها بتوانید مشتری را قانع کنید و ابعاد دیگری غیر از چالش ها را به او نشان دهید تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.
با توجه به اینکه هر معامله آغاز ارتباط شما با مشتری است نه پایان ارتباط، شما باید توجه داشته باشید که اطلاعاتی که به مشتری می دهید کاملا بر اساس حقیقت باشد. در این صورت می توانید برای سایر قرارداد ها هم مطمئن باشید روی شما حساب می کنند.

یکی از مهمترین نکات موفقیت یک مشاور املاک، حفظ ارتباط با مشتری است. شما باید از مشتریان خود لیستی تهیه کنید و شماره تماس همه آنها را در آن وارد کنید تا بتوانید در مواقع مورد نیاز از آنها استفاده کنید. با استفاده از دیجیتال مارکتینگ و پیامک مارکتینگ، مورادی که نیاز دارید را به گوش مخاطب خود برسانید.

یکی از این روش ها ارسال پیام تبلیغاتی برای افرادی است که در گذشته با ایشان ارتباط داشته اید، حالا با جملات و کلمات کلیدی املاک در تبلیغات آشنا می شویم.

دوره تخصصی ژنرال املاک رایگان
دوره آموزشی مشاور املاک رایگان برای شما مشاور املاکی که به دنبال افزایش درآمد خود هستید

جملات کلیدی برای فروش ملک

جملات کلیدی که برای فروش ملک و خانه میتوانید استفاده کنید را به صورت عکس های زیبا برای شما آماده کرده ایم. در این بخش با جملات طلایی فروش ملک آشنا خواهید شد که میتوانید با استفاده از آنها در کار خود موفقیت بیشتری داشته باشید.

همچنین در صفحات استراتژی فروش ملک ، طرز صحبت با مشتری در املاک و زبان بدن مشاور املاک ، مقالات بسیار کاربردی قرار دارد که میتوانید با استفاده از آنها و مطالعه آنها، روند کاری خود را چندین پله بهبود دهید.

جملات کلیدی ویژه مشاورین املاک

جملات کلیدی ویژه مشاورین املاک

جملات کلیدی ویژه مشاورین املاک

جملات کلیدی ویژه مشاورین املاک

جملات کلیدی ویژه مشاورین املاک

 

 

 

 

 

جملات کلیدی ویژه مشاورین املاکجملات کلیدی مشاور املاک

 

نمونه شعار مشاور املاک

جملات کلیدی مشاور املاک

در نمونه شعار مشاور املاک که تهیه می‌کنید باید به موارد زیادی توجه کنید. از جمله خدمات و مهارت هایی که دارید. همچنین باید به منطقه ای که در آن هستید هم توجه کنید و درخواست مشتریانی که دارید را در نظر بگیرید. شعار مشاور املاک باید کوتاه و موجز باشد تا در زمانی کم بهترین تاثیر را در عمق ذهن مخاطب شما ایجاد کند.

 

از جمله نمونه شعار مشاور املاک که برای تبلیغات می توانید استفاده کنید، میتوان به موارد زیر اشاره کرد. از این شعارهای املاک میتوانید در شبکه های اجتماعی یا دفتر خود استفاده کنید.

جملات کلیدی مشاور املاک

 • موقعیت مکانی، موقعیت مکانی، موقعیت مکانی.
 • سه چیز مهم در زندگی عبارتند از: خانواده، دوستان و ملک.
 • ملک همیشه بوده، همیشه هست.
 • کم بخر، بالا بفروش.
 • ملک هرگز نمی خوابد.
 • هیچ جا مثل خونه نمیشه.
 • با پول نمی توان شادی را خرید، اما می تواند املاک و مستغلات بخرید.
 • به خود و تمام آنچه که هستید ایمان داشته باشید و بدانید که چیزی در انتظار شماست.
 • املاک کلید موفقیت است.
 • ملک کلید است.
 • خانه رویایی خود را پیدا کنید. زندگی رویایی خود را بسازید.
 • همه راه ها به خانه ختم میشود.
 • آیندتو امروز بخر.
 • خودت رو جلو بنداز.

متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک

متن‌های زیبایی برای تبلیغ مشاور املاک وجود دارد و شما حتما باید از زیباترین متنهای تبلیغاتی استفاده کنید. در دنیای دیجیتال شده ی امروز، محتوا و شعار ها بیشتر از همیشه  اهمیت پیدا کرده اند. شما میتوانید بدون حضور خود اما با یک تبلیغات و شعار تبلیغاتی مناسب، مشتریان جدیدی کسب کنید.

جملات کلیدی مشاور املاک

متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک زیاد است و در ادامه به مواردی از آنها اشاره میکنیم. جملات و کلماتی که داخل پرانتز هستند را شما باید پر کنید.

 • (حوزه تخصص خود )+ را از ما بخواهید
  همین حالا با ما تماس بگیرید
  املاک +(نام املاک خود
  شماره تماس)
 • فروش ویژه زمین های منطقه (حوزه فعالیت) با قیمت باور نکردنی
  با ما اقتصادی ملک بخرید.
  (نام املاک)
  (شماره تماس)
 • ملک همیشه بوده، همیشه هم هست
  رویای خود را بخرید در + (اسم منطقه)
  فروش اقساطی

  (نام املاک)
  ( شماره تماس)
 • کسی با خرید خونه عقب نیوفتاده
  انواع خانه ها از کمترین متراژ تا بالاترین
  همین الان تماس بگیر (شماره)
  (نام امالاک)

اگر نیاز دارید تا طیف وسیعی از مشتریان را جذب کنید باید پیام های کوتاه با بیشترین جذابیت را ارسال کنید تا شانس باز شدن، خوانده شدن و موفقیت این پیامک افزایش یابد برای مثال:
فروش اقساطی آپارتمان در + اسم منطقه
آرزوی خانه دار شدن ، دست یافتنی تر از همیشه
املاک +نام املاک
شماره تماس

همچنین میتوانید به تصاویر زیر توجه کنید و از متنهای نمونه پیامکی زیر ایده بگیرید.

متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاکمتن زیبا برای تبلیغات مشاور املاک متن پیامکی زیبا شعار مشاور املاک شعار تبلیغاتی پیامکی مشاور املاک متن زیبا پیامکی تبلیغ مشار املاک

حال که با انواع پیام های تبلیغاتی در حوزه املاک آشنا شدید، متوجه می شوید چه جملاتی می تواند مشتری را برای شما جذب کند و به عبارتی معامله را جوش دهد. شما می توانید برای اطلاع بیشتر در رابطه با دوره های املاک اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید.

دریافت یک جلسه مشاوره رایگان املاک

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

دوره آموزشی مشاوره املاک حرفه ای- صفر تا صد آموزش مشاور املاک

نیاز به مشاوره تخصصی آموزشی مشاور املاک دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
(100% رایگان)

دوره‌های رایگان آموزشی املاک
داستان رشد مدیران املاک میلیاردر
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

دانلود فیلم یک میلیارد کمیسیون تا پایان 1402

شاید فقط یک ساعت آموزش با کیفیت، درآمد شما را در آخر سال تغییر دهد.
فیلم این وبینار را از دست ندهید.

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این ویدیو را برای شما ارسال کنیم

جشنواره فروش بی تکرار دوره های املاک
فقط تا ساعت 24:00 شنبه 12 اسفندماه

یک کلیک و 38 میلیون تومان هدیه آموزشی

وبینار: 3 نکته حیاتی قراردادها

دوشنبه 21 اسفند ساعت 12
 • احراز سمت در قراردادها
 • جذاب ترین ملک برای سرمایه گذاری کجاست؟

به همراه هدیه ویژه برای مشاورین املاک

ظرفیت محدود

دوره رایگان اصول و فنون مذاکره در املاک

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این دوره بسیار مهم را برای شما ارسال کنیم

دوره بسیار کاربردی اصول و فنون مذاکره در املاک

100% رایگان

هرگز  هرگز و هرگز 

این آموزش را از دست ندهید.
شماره خود را وارد کنید تا بتوانیم این دوره را برای شما ارسال کنیم.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی