دوره مدیریت پروژه در مشهد

دوره مدیریت پروژه در مشهد
به این مقاله امتیاز دهید

پروژه فعالیت موقتی است که آغاز و پایان مشخصی را دارد, بنابراین برنامه ی زمان بندی شده و فعالیت های عملی  مشخصی دارد . هر پروژه,فعالیتی منحصر به فرد تلقی می شود چرا که به صورت روتین نیست و از فعالیتهای مشخصی تشکیل شده که برای رسیدن به یک هدف معین برنامه ریزی شده است .اعضای یک پروژه ی تیمی, از شرکت های مختلف جمع می شوند و در راستای رسیدن به یک هدف مشخص به فعالیت های متفاوتی مشغول می شوند.

مدیریت پروژه چیست؟

مدیریت پروژه استفاده از فرآیندها، روش ها، دانش، مهارت ها و تجربه برای دستیابی به اهداف پروژه است.مدیر پروژه برعکس مدیر تجاریِ یک شرکت، خود را فقط محدود به نظارت بر یک جنبه از عملیات نمی‌کنند، همچنین برای رسیدگی و مقابله با مسائل مدیریتی محدودیت زمانی هم ندارند.در عوض، مدیران پروژه وظیفه‌ی پیچیده‌ای برعهده دارند: آنها باید تمامی جنبه‌های پروژه را بررسی کرده و از اجرای درست و به موقع آنها، در محدوده‌ی بودجه‌ای که از قبل تعیین شده، اطمینان حاصل کنند.

ویژگی های مدیر پروژه

مدیر پروژه، شخصی است که پروژه های مختلف را مورد بررسی قرار داده تا از به موقع انجام شدن آنها، اطمینان لازم را داشته باشد. مدیر پروژه، هدف پروژه را تعیین می کند.همچنین باید با جزئیات توضیح دهد که پروژه قرار است به کجا برسد و به چه چیزهایی دست یابد. وظیفه ی مدیرپروژه نظارت بر عملیات پروژه از زمان شروع تا وقت تکمیل می باشد.

دوره مدیریت پروژه در مشهد
دوره مدیریت پروژه در مشهد

از وظایف مدیریت پروژه میتوان بازرسی ، ارزیابی ، ایجاد هماهنگی ، هدایت و در نهایت کنترل تمامی ابعاد و اجزای دخیل در روند اجرای پروژه را نام برد. مدیریت عوامل مختلف و متعدد زیاد به موازات هم نیازمند برخورداری از تخصص ، دانش ، توانایی ، مهارت ، قابلیت ها ، شایستگی ها و در نهایت تعهد کافی می باشد و این ویژگی های تنها به واسطه شرکت کردن در دوره های آموزشی مدیریت پروژه و کسب مدرک مدیریت پروژه امکان پذیر خواهد بود.

 

 

ویژگی های دوره مدیریت پروژه در مشهد

مدیران پروژه باید مهارت‌‌های خاصی را بیاموزند و مجوزهایی بگیرند که صلاحیت‌شان را در انجام این شغلِ سخت تأیید کنند. همچنین آن ها باید ذهنی تحلیل‌گر داشته باشند و بتوانند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

امروزه استفاده از نرم افزار های مدیریت پروژه به عنوان یک ابزار مدرن که به روند مدیریت پروژه های بزرگ و کوچک کمک می کند، جزو لاینفک حوزه مدیریت پروژه محسوب می شود و از این رو در دوره مدیریت پروژه در مشهد در کنار آموزش مباحث مربوط به حوزه مدیریت پروژه به معرفی و آموزش روش های استفاده از یکی از نرم افزارهای مدیریت پروژه پرداخته میشود.

دوره مدیریت پروژه در مشهد ، که توسط موسسه آموزش عالی آزاد امین برگزار می شود، طیف کاملی از مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک مدیر پروژه ی کارآمد و حرفه ای را به دانش پذیران و مدیران گرامی ارائه می نماید.

در انتهای دوره نیز ، گواهینامه DBA مدیریت پروژه مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری و قابل ترجمه رسمی قوه قضاییه و تایید وزارت امور خارجه تقدیم دانشپذیران میشود.

مشاهده مقالات بیشتر

آشنایی با دوره مدیریت شهری و کار های مربوط به آن

ثبت نام و شروع دوره مدیریت عالی کسب و کارDBA

شروع سمینار تخصصی مدیریت پروژه

 

 

 

2 دیدگاه برای “دوره مدیریت پروژه در مشهد

  • محمدرضا خاتمیان گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله گواهینامه ای که تقدیم حضورتون میشه زیر نظر وزارت علوم هستش و قابل ترجمه رسمی
   شروع دوره مدیریت پروژه ، اواخر آبان ماه هستش
   اگر سوال دیگری دارید بنده در خدمتتون هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
نام