مجله املاک امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Real Estate Blog

Educational articles of Amin Business School

نوآوری در مشاور املاک + 12 ایده و راهکار پیشرفت

نوآوری در مشاور املاک + 12 ایده و راهکار پیشرفت

نوآوری در مشاور املاک + 12 ایده و راهکار پیشرفت

5/5 - (1 امتیاز)

صنعت املاک، از صنایع رقابتی و فعال در جامعه است و خلاقیت و نوآوری در مشاور املاک، به حرفه ای شدن شما کمک بسزایی می‌کند. سوالی که در اولین قدم باید از خود بپرسید این است که چرا مشتریان باید شما را انتخاب کنند؟ مزیت رقابتی شما با سایر مشاورین املاک چیست؟

 

با نگاهی به صنعت املاک و مستغلات در سال های اخیر مشاهده می‌کنیم که این صنعت، رشد خوبی در راستای نوآوری و ایده پردازی داشته است. اما بسیاری از مشاورین املاک وجود دارند که به دنبال راه های موثر تری برای حرفه ای تر شدن و دستیابی به درآمد های بالاتر هستند.

 

حتما شما به عنوان یک مشاور املاک آموزش پذیر، به دنبال راهی هستید که بتوانید کسب و کار خودتان را رشد دهید و با افراد دارای تجربه در این حوزه مشورت داشته باشید. یک جلسه مشاوره رایگان و یک دوره آموزشی مشاور املاک، هدیه موسسه امین به شماست.

آموزش مشاور املاک

همچنین می توانید شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

نوآوری در مشاور املاکنوآوری در مشاور املاک

با گذشت زمان، تحولی عظیم در نیاز های مشتریان و خواسته های آن ها به وجود آمده است و مشاورین املاک نیز ناچار اند در جهت این تغییرات پیش بروند. حتما افراد صاحب کسب و کار زیادی را در اطراف خود دیده اید که اصرار دارند همان روش های قدیمی خود را پیش ببرند و اعتقاد هم دارند به موفقیت خواهند رسید. آیا انتظار دارید واقعا پیشرفت کنند؟

 

استفاده از ایده های جدید برای پیشرفت در کسب و کار، امری ثابت شده است. ایده های خلاقانه همیشه وجود دارند، فقط کافیست از آنها در جهت کسب و کار خود استفاده کنید. ایده و نوآوری در مشاور املاک شاید به ذهن خیلی ها برسد، اما این که آنها را عملی کنید یا خیر کاملا بستگی به تلاش خودتان دارد.

در ادامه به برخی از این ایده ها پرداخته ایم:
 

1. داشتن وبسایت را فراموش نکنید | اصلی‌ترین نوآوری در مشاور املاک

امروزه دیگر کمتر کسی پیدا می شود که با فضای مجازی آشنایی نداشته باشد. مهم است که وبسایتی برای خود در نظر بگیرید و به طور مداوم اطلاعات آن را به روزرسانی کنید.

 

فراموش نکنید که داشتن یک سیستم یکپارچه فقط مربوط به محیط داخل املاک شما نیست، بلکه داشتن یک وبسایت کامل و جامع میتواند در اعتبار شما تاثیرگذار باشد. همچنین برای اینکه ظاهر وبسایت خود را جذاب تر کنید، می توانید از قابلیت تور مجازی نیز استفاده کنید و محیط املاک خود را به نمایش بگذارید.

 

2. در فضای مجازی فعال باشید

سعی کنید مخاطب را با خودتان درگیر کنید. می توانید از آنها بخواهید شما را در فضای مجازی دنبال کنند یا به دوستان و آشنایانشان معرفی کنند.اهمیت استفاده از فضای مجازی در کار املاک

همچنین استفاده از سیستم های مدیریت فایل ها (CRM) و نرم افزار های مشاوره املاک باعث ایجاد تعامل میان شما و مشتریانتان می‌شود. ایجاد بنر های تبلیغاتی برای کسب و کار خود و انتشار آن در فضای مجازی را فراموش نکنید. این کار به شناخته تر شدن شما کمک بسزایی می‌کند.

 

3. استفاده از روش های بازاریابی | نوآوری تبلیغاتی مشاور املاک

در هر بازه ای از زمان می‌توان با توجه به تغییر نیاز ها و ویژگی های افراد جامعه، روش هایی را برای ارائه ی خدمات بکار برد. استفاده از روش های بازاریابی خلاقانه می تواند به جذب مشتری و افزایش درآمد شما کمک کند. می توانید از تبلیغات خلاقانه، یک محتوای جذاب برای مخاطب خود بسازید و آن را در تلویزیون یا شبکه های اجتماعی خود نشر دهید.

 

4. پیشبینی تغییرات بازار

تفاوت شما به عنوان یک مشاور املاک حرفه ای با یک مشاور املاک معمولی در قدرت پیشبینی تغییرات بازار است. مهارت و نوآوری شما به عنوان یک مشاور املاک در اینجا مشخص می شود که بتوانید نوسانات بازار را پیشبینی کرده و علم خود در این زمینه را در اختیار مشتری بگذارید. شما می توانید با تحلیل داده های بازار و کسب اطلاعات از منابع معتبر، به نیاز های مشتریانتان پاسخ دهید.

 

تا اینجا به روش های نوآوری در مشاور املاک پرداختیم. اگر با وجود دانستن راه های پیشرفت در کار املاک نمی‌دانید چگونه و از کجا باید شروع کنید، نگران نباشید. یک دوره رایگان آموزش مشاور املاک هدیه موسسه امین به شماست.

دوره تخصصی ژنرال املاک رایگان

ایده برای پیشرفت در کار املاکایده برای پیشرفت در کار املاک

ایده پردازی یکی از عوامل مهم رشد هر کسب و کار است. اینکه بتوانید هر روز به دنبال راهی برای پیشرفت در کسب و کار خود باشید یک امتیاز مثبت برای شما محسوب می شود. شما باید با نیاز جامعه پیش بروید و همیشه ایده ای برای پیشرفت در کار املاک خود داشته باشید. می توانید برای شروع مواردی را که در ادامه برای شما آورده ایم را در نظر بگیرید:

 

1. آموزش و کسب دانش

اینکه شما در حیطه ای که کار می‌کنید به دنبال کسب دانش و افزایش معلومات خود باشید، نشان می دهد چقدر برای کسب و کار و مراجعه کننده‌ خود ارزش و اهمیت قائل هستید. یکی از راز های موفقیت مشاور املاک در آموزش و کسب دانش به روز است. آموزش و به روزرسانی مداوم خود در زمینه تکنولوژی، مهارت های ارتباطی و مهارت های فنی، شما را توانمند تر می‌کند.

 

در همین زمینه می‌توانید از دوره آموزشی مشاور املاک که به صورت رایگان تهیه شده است استفاده کنید و همچنین میتوانید مانند بیشتر از 1000 نفر از همکاران موفقتان، از دوره‌ های آموزش حرفه ای مدیریت املاک استفاده کنید، مدرک معتبر وزارت علوم بگیرید و پادشاه منطقه خود باشید.

 

2. استفاده از تجربیات دیگران

همیشه افرادی که تجربه‌شان از شما بیشتر باشد وجود دارند. سعی کنید با این افراد ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آنها استفاده کنید. به هرحال هرچه باشد آنها نسبت به شما بیشتر در بازار املاک بوده اند و حرف بیشتری برای گفتن دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره مقاله تجربه مشاورین املاک می تواند برای شما مفید باشد.

 

3. مشتری را در اولویت قرار بدهیدنوآوری در مشاور املاک + 12 ایده و راهکار پیشرفت

سعی کنید تماس های خود را به موقع پاسخ داده و یا در شبکه های اجتماعی فعال باشید. انجام این کار ها باعث می شود مشتری بدانید که او را در اولویت قرار می دهید و در هر لحظه پاسخگوی نیاز های او هستید.

 

4. به خواسته های مشتری گوش دهید

هنر خوب گوش کردن را بیاموزید. همیشه در قرار هایی که با مشتری دارید یا تماس هایی که با او برقرار می کنید، به دقت به تمام حرفایش گوش دهید. اینکه بدانید مشتری شما چه نیاز هایی دارد به شما کمک میکند تا بتوانید با دقت بیشتری آنها را رفع کنید. همچنین سعی کنید با پرسیدن سوال بیشتر از او، خواسته های او را دقیق تر تحلیل و بررسی کنید.

 

5. اعتماد سازی و صداقت را از یاد نبرید

ایجاد شفافیت در فرآیند معامله و ارائه ی اطلاعات دقیق به مشتریان، باعث ایجاد حس اعتماد در آنها می شود. همیشه اطلاعات صحیح و درست به مشتری خود ارائه دهید و انجام هیچ تعهدی را پشت گوش نیندازید.

 

راهکارهای پیشرفت در مشاور املاکراه کار های پیشرفت در کار املاک

به مجموعه ای از اقدامات و استراتژی ها، راه کار های پیشرفت در مشاور املاک گفته می شود. که می تواند به شما کمک کند تا در این صنعت رقابتی و پویا، کسب و کار خود را به سطوح بالاتری ارتقا دهید. در ادامه چند راه کار مهم را برای شما آورده ایم.

 

1. برند سازی کنید | مهم‌ترین نوآوری در مشاور املاک

داشتن یک نام تجاری قوی که در ذهن مخاطب بماند از مهمترین اقداماتی است که باید در نظر داشته باشید. یکی از راه های اعتماد مشتریان به شما این است که ببینند برند شما در چه حد سر زبان ها افتاده است.

 

برند سازی موضوعی است که فقط در نام املاک شما خلاصه نمی شود بلکه شامل: طراحی لوگو، طراحی شعار و دادن حس اعتماد به مخاطب است. یعنی شما نباید انتظار بیهوده در مخاطب خود ایجاد کنید که بعد ها نتوانید به آن عمل کنید.
 

2. از وبسایت ها و نرم افزار های فروش ملک استفاده کنید

فقط روی یک جنبه از فروش تمرکز نکنید! صرف نظر از اینکه چه مقدار مشتری حضوری به شما مراجعه می کنند، باید حضور خود را در فضای مچازی نیز پررنگ جلوه دهید. شما باید هر دو بازار را در دست بگیرید و اطلاعات املاک خود را نشر دهید. میتوانید از وبسایت ها و نرم افزار های فروش ملک استفاده کنید.

 

3. تبلیغات، بهترین گزینه برای معرفی کسب و کار

در دنیای امروزه که ابزار های اطلاع رسانی کم نیست، تبلیغات، بهترین گزینه برای معرفی کسب و کار شماست. به تبلیغات به چشم یک سرمایه گذاری نگاه کنید ن هزینه. برای رشد بازار کسب و کار خود و بیشتر شناخته شدن لازم است بودجه ای از کار خود را صرف تبلیغات کنید و با طراحی یک بنر خوب و یا ساختن یک فیلم اصولی و با کیفیت و نشر آن افراد بیشتری را به کسب و کار خود دعوت کنید.

 

روش های نوین مشاور املاک

به طور کلی روش های نوین مشاور املاک را می‌توان در جدول زیر گردآوری کرد.

ردیف روش ها
1 داشتن وبسایت
2 فعال بودن در فضای مجازی
3 استفاده از روش های بازاریابی
4 پیشبینی تغییرات بازار
5 آموزش و کسب دانش
6 استفاده از نجربیات دیگران
7 اولویت قرار دادن مشتری
8 گوش دادن به خواسته مشتری
9 اعتماد سازی و صداقت در کار
10 برند سازی
11 استفاده از نرم افزار های فروش ملک
12 بهره بردن از تبلیغات

 

نتیجه گیری 

  • همیشه می توانید راه های ایده پردازی را متناسب با کسب و کار خود پیدا کنید.
  • برند سازی را جدی بگیرید.
  • دانش و مهارت خود را در زمینه ی مشاور املاک بالا ببرید.

 
ممکن است شما ایده های زیادی در ذهن خود داشته باشید، اما نیاز به یک محرک برای گسترش و عملی کردن آنها داشته باشید. به همین جهت موسسه آموزش عالی آزاد امین، با سابقه ای طولانی و معتبر در زمینه آموزش مشاورین املاک به شما کمک می‌کند تا هرآنچه در ذهن خود دارید را عملی سازید.

 

با کلیک بر روی تصویر زیر، از آموزش صفر تا صد مشاور املاک بهره‌مند؛ و به مشاور املاکی حرفه ای تبدیل شوید.

 

آموزش مشاور املاک حرفه ای

نیاز به مشاوره تخصصی آموزشی مشاور املاک دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
(100% رایگان)

دوره‌های رایگان آموزشی املاک
داستان رشد مدیران املاک میلیاردر
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

جشنواره فروش بی تکرار دوره های املاک
فقط تا ساعت 24:00 شنبه 12 اسفندماه

یک کلیک و 38 میلیون تومان هدیه آموزشی

دانلود فیلم یک میلیارد کمیسیون تا پایان 1402

شاید فقط یک ساعت آموزش با کیفیت، درآمد شما را در آخر سال تغییر دهد.
فیلم این وبینار را از دست ندهید.

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این ویدیو را برای شما ارسال کنیم

پیش ثبت نام وبینار

از همین امروز برای وبینار بعدی ثبت نام کنید
  • مباحث حقوقی و قراردادی
  • برندسازی دفتر املاک
  • ویژگی های مشاور املاک حرفه ای
  • یک مشاور املاک حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

به همراه هدیه ویژه برای حاضران وبینار

ظرفیت محدود

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی