مجله املاک امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Real Estate Blog

Educational articles of Amin Business School

تجربه مشاور املاک- برنامه کاری یک مشاور املاک موفق

تجربه مشاور املاک + برنامه کاری یک مشاور املاک موفق + ویدیو

تجربه مشاور املاک + برنامه کاری یک مشاور املاک موفق + ویدیو

4.6/5 - (7 امتیاز)

از تجربه مشاور املاک موفق استفاده کنید. شغل مشاور املاک را می توان جزو دسته استرس زا ترین و پر ماجرا ترین شغل ها در دنیا به حساب آورد برای موفق شدن در این حرفه باید تجربه و آموزش های بسیار زیادی را کسب کنید و تلاش فراوانی داشته باشید. در ادامه مقاله هم به مهم‌ترین نکات در مورد تجربه مشاور املاک پرداخته ایم و هم برنامه کاری یک مشاور املاک موفق را به طور کامل با یک ویدیو به نمایش گذاشته ایم.  این ویدیو توسط موسسه امین ترجمه شده است.

 

موسسه آموزش عالی آزاد امین، با آماده کردن یک دوره آموزش مشاور املاک، علاوه بر پرداختن به موارد زیر به شما کمک می کند که با مهارت بیشتری در این راه قدم بردارید.

آموزش مشاور املاک

همچنین شما میتوانید با وارد کردن شماره خود در فرم زیر، از یک جلسه رایگان مشاوره املاکی که موسسه آموزش عالی امین برای شما در نظر گرفته است استفاده کنید، و تمام سوالات خود را از ما بپرسید. و یا با شماره 05138477650 تماس بگیرید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

 

قدم گذاشتن در یک بازار پر رقیب، نیازمند تخصص و تجربه است. در دنیای امروزه که شاهد تغییرات مستمر در بازار املاک هستیم، فعالیت در این حوزه بدون داشتن دانش و تجربه ی کافی می تواند شما را از سایر رقبا عقب بیندازد. یک مشاورین املاک با داشتن دانش تخصصی و فنی و آگاهی کامل از مشکلات قانونی و مالی در زمینه ی املاک و مستغلات، به مشتریان خود راهنمایی های لازم را در تمام مراحل فرآیند خرید و فروش ارائه می دهند.

 

تجربه مشاور املاک

یکی از راه های موفق شدن به عنوان یک مشاور املاک در این حوزه، استفاده از تجربیات مشاورین املاک خبره و حرفه ای است. مشاورین املاک حرفه ای کسانی هستند که بر روی مواردی همچون تحلیل دقیق بازار، ارتباط حرفه ای با مشتری، قدرت مذاکره و فن بیان و… تسلط دارند. 

 

میلیاردر های املاک چه می کنندتجربه مشاور املاک موفق. تجربیات مشاورین املاک

برای اینکه شما هم بتوانید به یک مشاور املاک خوب تبدیل شوید نیازمند یک سری تجربیات در زمینه مشاور املاک هستید. در این مقاله به یک سری از این نکات می پردازیم:

 

1. به ظاهر خود اهمیت بدهیدظاهر مشاور املاک. تجربه ظاهر مشاور املاک

اینکه ظاهر شما مرتب باشد یکی از ساده ترین فوت و فن های مشاور املاک خوب بودن است. یکی از تاثیر گذار ترین و مهم ترین فوت و فن های یک مشاور املاک با تجربه و موفق، اهمیت دادن به ظاهر خود و آراسته بودن است. پس سعی کنید از لباس های تمیز، کفش های مرتب و… استفاده کنید تا احساس خوبی را در خود و مشتریان به وجود بیاورید.

 

2. از پر حرفی دوری کنیدتجربه مشاور املاک

باوری که در بین مشاورین املاک جا افتاده این است که هر چقدر بیشتر صحبت کنند به فروش بهتری می رسند و فرد موفق تری هستند. اما واقعیت چیز دیگری است و کاملا بر عکس این باور می باشد. به عنوان یک مشاور املاک پر تجربه باید طرز صحبت با مشتری را بدانید و در نقش یک شنونده خوب قرار بگیرید. اول از همه باید از نیاز مشتری آگاه شوید و بعد از تمام شدن صحبت های مشتری و جمع آوری اطلاعات از او شروع به صحبت کنید و فراموش نکنید که میان حرف مشتری نپرید.

 

3. صبر داشته باشیدنکات موفقیت مشاور املاک

یکی از مهم ترین و در عین حال ساده ترین فوت و فن های مشاور املاک خوب بودن صبور بودن او است. قبل از شروع این حرفه باید بدانید که شغل پر چالشی را شروع کرده اید و ممکن است در این مسیر با شکست های زیادی مواجه شوید اما هیچ زمانی امید و انگیزه خود را از دست ندهید و همیشه برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید.

 

4. خواسته های مشتری را بشناسیدتجربه کار در مشاور املاک

این که خواسته های مشتری خود را بشناسید به شما کمک می کند تا بتوانید ارتباط بهتری با او برقرار کنید. یک مشاور املاک با تجربه می تواند با پرسیدن سوال های مربوط خواسته های مشتریان خود را پیدا کند و به آن ها در زمینه خواسته شده کمک کند. اگر فوت و فن مشاور املاک موفق را بدانید می‌توانید بر اساس دانش خود خواسته و نیاز مشتری و حتی فکر او را در رابطه با پیشنهاد خود پیش بینی کنید.

 

5. سعی کنید مستقل باشید


منظور از مستقل بودن قطع ارتباط و دوری از همکارانتان نیست. باید سعی کنید تا از نظر ایده و فکر های جدید مستقل باشید. هیچوقت سعی نکنید برای برجسته کردن و بهتر نشان دادن خود از همکاران دیگرتان استفاده کنید. از فکر های جدید استفاده کنید و خلاقیت خود را در بیان و رفتار خود به کار ببرید.

 

6. خوش برخورد باشید

مشاور املاک عصبانی و اخمو مشتریان را فراری می دهد اینکه بتوانید در هر زمانی حتی اگر در شرایط خوبی هم نیستید لبخند خود را حفظ کنید و با روی خوش با مشتریان برخورد کنید، باعث می شود تا شما یک فرد با تجربه و موفق در زمینه مشاور املاک نشان داده شوید.

 

7. فن بیانتجربه مشاور املاک

این که در این حرفه فرد خوش صحبتی باشید نکته مهمی برای شما می باشد که می تواند در جذب مشتری برای شما کمک به سزایی داشته باشد.

 

برنامه کاری یک مشاور املاک موفق

اگر علاقه‌مند به کار در این حرفه هستید یک سری نکات وجود دارد تا به شما کمک کند که به خواسته ی خود برسید و در دسته مشاوران املاک با تجربه قرار بگیرید. در این قسمت برنامه کاری یک مشاور املاک موفق را با یک ویدیو از یک مشاور املاک موفق، شرح میدهیم. 

 

داشتن برنامه ریزی روزانه برای یک مشاور املاک از مهم ترین مواردی است که باید در نظر داشته باشید. یک برنامه درست و اصولی و متناسب با بازار کار روز املاک می تواند به شما برای شروع مشاور املاک شدن و قدم گذاشتن در این راه کمک خیلی بزرگی بکند.

 

اگر نگاهی به زندگی افراد موفق بیندازید، متوجه خواهید شد آنها برای کوچک ترین کار های خود دارای یک نظم خاص در برنامه های کاری و شخصی خود هستند. بسیاری از آنها روز خود را به چند بخش مختلف تقسیم میکنند تا دقیق تر بتوانند به کار های خود رسیدگی کنند. راز موفقیت مشاور املاک در این است که بتواند برای هر لحظه ی خود برنامه ریزی کند و از زمان خود بهترین استفاده را داشته باشد.

 

رایان سرهانت، مشاور املاکی که بسیار بر نظم زندگی روزمره خود تاکید دارد. او میگوید روزش را از شب قبل شروع میکند و تمام اموری که در طول روز باید انجام دهد را یک به یک برنامه ریزی می کند. خوش صحبت بودن و انرژی فوق العاده بالای او در برقراری ارتباط با افراد، باعث موفقیت او در کارش شده است. با دیدن ویدئوی زیر به طور کامل به این موضوع پی خواهید برد.

 

برنامه ی یک روزی کاری سرهانت را در این بخش مشاهده کنید.

برنامه ی کاری یک مشاور املاک موفق شامل موارد زیر است:

1. برنامه ریزی از روز قبل:

داشتن یک برنامه ی منظم برای روز بعد می تواند به شما در مدیریت زمان، کمک بسیار زیادی بکند.

2. ورزش کردن:

مذاکره سالم، در بدن سالم است. افزایش تمرکز، کاهش استرس و افزایش انرژی از اثرات انجام روزانه ی ورزش است که باعث بهبود عملکرد شما در انجام کار های روزانه می شود.

3. بررسی قرار های همان روز:

همیشه سعی کنید در ابتدای روز، قرار های همان روز حود را بررسی کنید تا چیزی را از قلم نیندازید.

4. بازدید از تعدادی ملک:

شما به عنوان یک مشاور املاک باید روزانه، بازدید از تعدادی ملک را در برنامه ی خود داشته باشید.

5. بررسی شبکه های اجتماعی:

با در نظر گرفتن این موضوع که اینترنت امروزه بخش جدایی ناپذیری در زندگی ما شده است، شما نیز باید اولوبت های خود را در جهت ارتباط بیشتر با مشتریان خود در این زمینه یعنی فضای مجازی پیش ببرید.

6. هماهنگ کردن قرار های روز بعد:

این امر مهم است که روز قبل، قرار های روز بعد خود را بررسی کنید تا برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

7. قرار گرفتن در اجتماع و برقراری ارتباط  افراد:

یک مشاور املاک موفق باید بتواند با مشتری ارتباط برقرار کند و این امر تنها با بودن در اجتماع و برقراری ارتباط با افراد امکان پذیر است.

8. بازگشت به منزل:

حال وقت این رسیده است که وقت آزاد خود را به خود و خانواده تان اختصاص دهید و بعد از یک روز پر مشغله و البته مفید، برای فردای خود آماده شوید.

 

جدول برنامه ریزی یک مشاور املاک موفق چگونه است؟

ساعت فعالیت
7:00 تا 8:00 ورزش و آماده شدن برای یک روز کاری مفید
8:00 تا 9:00 ورود به دفتر و بررسی کار هایی که برای آن روز باید انجام دهید( چک کردن ایمیل و…)
9:00 تا 9:30 تنظیم جلسات با مشتریان بالقوه
9:30 تا 12:00 بازدید از املاک و مستغلات برای مشتریان بالقوه
12:00 تا 13:00 ناهار
13:00 تا 15:00 گفت و گو با مشتریان بالقوه و بررسی شرایط آنها
15:00 تا 17:00 مذاکره با مشتریان بالقوه برای تعیین قیمت و شرایط معامله
17:00 تا 18:00 تنظیم قراردادهای فروش یا اجاره املاک
18:00 تا 19:00 پیگیری پرونده های مشتریان جاری
19:00 تا 20:00 بستن کار های آن روز و جمع آوری اطلاعات لازم و مهم
20:00 تا 21:00 بازگشت به خانه و تنظیم برنامه کاری روز بعد

 

اگر تازه کسب و کار را شروع کرده اید به هیچ عنوان انتظارات بالا و عجیبی را از خود و کارتان نداشته باشید. معمولا مشاورین املاکی که تازه وارد این عرصه شده اند در اوایل کار خود سود زیادی نمی کنند. سعی کنید از این مسئله نا امید نشوید و تلاش کنید که با گذشت زمان پیشرفت قابل توجهی در کارتان داشته باشید.

موسسه آموزش عالی آزاد امین می‌تواند بهترین همراه شما تا رسیدن به یک مشاور املاک حرفه ای باشد و  راه‌ را برایتان هموارتر و مسیرتان را آسوده تر نماید. دوره رایگان مشاور املاک برا شما فراهم شده تا دانش خود را افزایش داده و به دنبال این افزایش علم، بتوانید درآمد خود را چندین برابر کنید.

دوره تخصصی ژنرال املاک رایگان

ویژگی های شخصیتی یک مشاور املاک موفقویژگی شخصیتی یک مشاور املاک موفق

مهارت های ارتباطی

یکی از اصلی ترین دلایل برای پیشرفت کردن در شغل مشاور املاک تقویت مهارت های ارتباطی است. با تقویت این مهارت ها می توانید با افراد، ارتباط خوبی برقرار کنید. در کنار خوب بودن مهارت های ارتباطی، مهارت های مذاکره به عنوان یک مشاور املاک هم باید قوی باشد. چرا که لازم است یک مشاور املاک بداند که چگونه باید قرارداد های حرفه ایی و پر سودی را تنظیم کند. داشتن زبان بدن قوی نیز یکی از ضروری ترین ویژگی هایی است که یک مشاور املاک باید داشته باشد. برای اینکه بیشتر در این باره بدانید پیشنهاد می کنیم مقاله زبان بدن مشاور املاک را مطالعه کنید.

 

صداقت و قابل اعتماد بودن

اینکه بتوانید به عنوان مشاور املاک یک فرد قابل اعتمادی برای مشتریان خود باشید امتیاز مثبتی برای شما است. حواستان باشد که تنها سود شما مهم نیست باید نفع و سود مشتریان را هم حتما همیشه در ذهن داشته باشید.

 

آموزش پذیری مستمر

برای شروع این شغل باید آگاهی زیادی را نسبت به آن داشته باشید و این آگاهی به اندازه ای باید باشد که مشتریان اعتماد کامل را نسبت به شما به دست بیاورند.

 

داشتن دانش و تخصص فنی

مشاوران املاک موفق باید دانش کاملی درباره ی بازار املاک، قوانین و مقررات مربوط به معاملات و تخصص فنی در زمینه های مربوطه داشته باشند.

 

توانایی مدیریت زمان

استفاده ی صحیح و درست از زمان از مواردی است که یک مشاور املاک حرفه ای باید در نظر داشته باشد. مدیریت زمان منجر به افزایش بهره وری و کیفیت خدمات ارائه شده توسط مشاور املاک می شود.

 

نتیجه گیری

با در نظر گرفتن تمام موارد گفته شده، مشاوران املاک می‌توانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنند. و اعتماد آنها را به دست آورند.

از آنجایی که بازار املاک در ایران در حال رشد و توسعه است، شناخت و دانش برای مشاوران املاک بسیار حائز اهمیت است. به همین منظور، موسسه آموزش عالی آزاد امین به شما در رسیدن به خواسته‌ی‌تان کمک می‌کند.

 

همچنین شما میتوانید با وارد کردن شماره خود در فرم زیر، از یک جلسه رایگان مشاوره املاکی که موسسه آموزش عالی امین برای شما در نظر گرفته است استفاده کنید. و تمام سوالات خود را از ما بپرسید. و یا با شماره 05138477650 تماس بگیرید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

آموزش مشاور املاک حرفه ای

نیاز به مشاوره تخصصی آموزشی مشاور املاک دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
(100% رایگان)

نام و نام خانوادگی

دوره‌های رایگان آموزشی املاک

وبینارهای آموزشی رایگان

برای شرکت در سلسله وبینارهای آموزشی رایگان مشاوران املاک میلیاردر، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

داستان رشد مدیران املاک میلیاردر
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
در صورت ثبت نام در هر دوره ای، میتوانید به صورت مادام العمر در تمام دوره های بعدی که برگزار میشود هم شرکت کنید. حتی اگر 1541 سال بعد مراجعه کنید!
تمامی دوره ها با مدارک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه میشود. همراه با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری.
دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین مورد تایید WES کانادا و آمریکاست. WES در سراسر دنیا معتبر است و برای کاریابی یا ادامه تحصیل بعد از مهاجرت کار شما را آسان میکند.
مزیت ما این است که دانشگاه نیستیم. یعنی اساتید ما علاوه بر دانش، دارای تجربه عملی زیادی هستند و سرفصل ها به صورت تئوری، عملی و کیس استادی (مثال های واقعی) ارائه میشود.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

جشنواره فروش بی تکرار دوره های املاک
فقط تا ساعت 24:00 شنبه 12 اسفندماه

یک کلیک و 38 میلیون تومان هدیه آموزشی

دانلود فیلم یک میلیارد کمیسیون تا پایان 1402

شاید فقط یک ساعت آموزش با کیفیت، درآمد شما را در آخر سال تغییر دهد.
فیلم این وبینار را از دست ندهید.

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این ویدیو را برای شما ارسال کنیم

ثبت نام وبینار (رایگان)

سرفصل‌ها
  • مباحث حقوقی و قراردادی
  • برندسازی دفتر املاک
  • ویژگی های مشاور املاک حرفه ای
  • یک مشاور املاک حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نام و نام خانوادگی

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی