مجله املاک امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Real Estate Blog

Educational articles of Amin Business School

راز موفقیت مشاور املاک- فوت کوزه گری مشاور املاک

9 راز موفقیت مشاور املاک + فوت کوزه‌گری

9 راز موفقیت مشاور املاک + فوت کوزه‌گری

5/5 - (1 امتیاز)

راز موفقیت مشاور املاک ترکیبی از عوامل مختلف است. داشتن دانش، تخصص و تجربه ی کافی از عوامل تاثیر گذار در این حوزه است. با گسترش و پیشرفت شهر نشینی، شغل مشاور املاک هم روز به روز گسترش چشمگیری پیدا کرده است، به شکلی که درصد خیلی زیادی از مردم دنیا ترغیب شده اند برای یک بار هم که شده این شغل پر درآمد را امتحان کنند. با این وجود، چرا فقط بعضی افراد در این شغل موفق می شوند؟ چرا بعضی از تازه کاران این حوزه بعداز مدتی دفتر فروش خود را تعطیل می کنند؟ با ما همراه باشید تا تمامی نکات فوت و فن مشاور املاک را بررسی کنیم.

موسسه آموزش عالی آزاد امین، در دوره آموزش مشاور املاک  که شامل موضوعات قرارداد نویسی، فروش، مذاکره و… می باشد سعی کرده است تمامی نکات و مباحث لازمه را در 20 جلسه آموزش ویدیویی به شما عزیزان ارائه دهد.

دوره تخصصی ژنرال املاک رایگان

شما میتوانید با تکمیل فرم زیر، از یک جلسه رایگان مشاوره املاکی که موسسه آموزش عالی امین برای شما در نظر گرفته است استفاده کنید. مشاوران مجرب ما اماده پاسخگویی به تمامی سوالات و ابهامات شما می باشند. همچنین می توانید با شماره 05138477650 تماس حاصل فرمایید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

راز موفقیت مشاور املاک چیست؟

اگر پای صحبت مشاوران املاک حرفه ای بنشینید به این نکته پی می برید که تمام آن ها برای رسیدن به این نقطه، به طور مداوم در حال بهبود و گسترش دانش پیشین خود بوده اند. کما اینکه روند یادگیری مهارت ها و علوم جدید را با جدیت تمام دنبال می کنند.

شناختن نقاط ضعف و قوت

راز موفقیت مشاور املاک

اولین راز موفقیت مشاور املاک در شناختن نقاط قوت خود است. هیچ فردی بیشتر از شما از نقاط قوت و ضعف تان با خبر نیست. به توانایی ها و نقاط قوت خود فکر کنید ،آن ها را همیشه در ذهن داشته باشید و بر روی تقویت آن ها تمرکز کنید. اولین قدم برای غلبه بر ضعف “خود آگاهی” است. با خود اگاهی کافی می توانید متوجه چگونگی پیشرفت و در نتیجه چینش یک برنامه ریزی اصولی برای رسیدن به نقطه ایده آل خود شوید.

برنامه ریزی تجاری | از راز های موفقیت مشاور املاک

تمامی کسب و کار ها، چه کوچک باشند چه وسیع و بزرگ، اهمیت برنامه ریزی تجاری را در بهبود عملکرد شان درک کرده اند. به طور کلی در برنامه ریزی تجاری به دنبال افزایش تقاضا یک کالا یا خدمات از سوی مشتریان خاصی هستیم.به همین دلیل مدیران سعی می‌کنند با انواع برنامه‌ریزی‌ها، مشتریان را ترغیب به خرید بیشتر کنند. شما می توانید با بکار بردن استراتژی و ایده های جدید در کسب و کار خود، فروش خود را چندین برابر کنید. این استراتژی ها شامل بازاریابی دهان به دهان، بازاریابی مخفی، بازاریابی رویدادی و… می باشد.

بودجه کافی

فوت و فن مشاور املاک

یکی از فنون مشاور املاک چک کردن و برنامه ریزی برای هزینه و دخل و خرج خود است. اگر مراقب جیب خود باشید زمان طولانی تری در این حرفه خواهید ماند. سعی کنید در ابتدای کار هزینه های واجب و اجباری مثل خرید مغازه، هزینه های روزمره و… را در نظر بگیرید. درآمد شما باید درحدی باشد که علاوه بر پوشش این هزینه ها، برای شرایط اضطراری هم کافی باشد.

همیشه مشتریان را در اولویت قرار دهید

یکی از فنون مشاور املاک، برقراری ارتباط خوب و درست با مشتریان است. مهم است که بتوانید با مشتریان خود همدلی کنید و آن ها را درک کنید. اهمیت برخورد اول با مشتری را همیشه سرلوحه فروش خود قرار دهید. زیرا رفتار، لحن صدا، شیوه فن بیان و نگرش شما تاثیر مستقیمی بر تصمیمات خریدار خواهد گذاشت. همچنین شما می توانید در همان جلسه اول با اشنا کردن مشتری از فرایند فروش و ایجاد حس اعتماد، یک ذهنیت مثبت در خریدار ایجاد کنید. در این زمینه مطالعه جملات کلیدی مشاور املاک ، میتواند به شما کمک کند.

الگو | راز موفقیت مشاورین املاک را پیدا کنید

راز موفقیت مشاور املاک

شروع کار در حرفه مشاور املاک سخت و دشوار است. از یک فرد موفق در این حرفه کمک بخواهید تا در کسب مهارت و آموزش راه و فنون حرفه به شما کمک کند. داشتن افرادی که مورد اعتماد کامل شما باشند برای شما پر از فایده است. داشتن یک الگو و مربی به شما کمک می کند تا مهارت های لازم را برای رسیدن به موفقیت در این مسیر یاد بگیرید.

دانش خود را بالا ببرید 

داشتن سواد و آگاهی کامل و بالا به سود شماست. برای تقویت و به روز کردن سواد شغلی خود می توانید از آموزش های متعددی مانند سمینار ها، مقاله، پادکست و یا حتی از تجربه های افراد سرشناس در این حوزه استفاده کنید. آموزش حرفه ای مشاور املاک  همان سکوی پرتابی است که می تواند شما را از رقبای اصلی خود متمایز کند.

آموزش مشاور املاک

 

فوت کوزه گری مشاور املاک

برای یک مشاور املاک حرفه ای شدن باید یک سری نکات را در نظر داشته باشید. همیشه در بازدید ها و کارشناسی ملک ها شرکت کنید و با اداب بازدید از ملک آشنا شوید. در دوران شروع کار، سعی کنید در رنج کاری آپارتمان های کوچک باشید. بعداز حرفه ای شدن و تسلط بهتر، خود را به رنج های بالاتر ارتقا دهید. بعداز بازدید از ملک ها، باید املاک را تقسیم بندی کنید و موارد مرغوب و نامرغوب را از هم جدا کنید تا تمرکز خود را بر روی فروش موارد مرغوب بیشتر کنید. و در آخر بهتر است مدیر آژانس، خریدار را با تمامی اطلاعات و فایل های مربوط به ملک و مالک های سابق آن آشنا کند و درصورت وجود مشکلات حقوقی عقب نشینی نکنند.

 

5 راز موفقیت مشاور املاک حرفه ای

برای تبدیل شدن به مشاور املاکی حرفه ای باید چند نکته را در نظر داشته باشید.

  1. دانش و تخصص: داشتن دانش کافی در هر زمینه ای از مهم ترین عوامل پیشرفت در آن زمینه است. آگاهی کامل از موارد فنی و حقوقی، توانایی تحلیل و بررسی بازار و اطلاعات به روز در مورد روند تغییرات بازار املاک از جمله ی این دانش و تخصص است.
  2. شناخت کامل مشتری: شناختن نیاز های مشتری و در نظر گرفتن تمام خواسته های آنها، از وظایف یک مشاور املاک است. پرسیدن سوال های هدف دار از مشتری باعث ایجاد شناخت کامل می شود.
  3. حرفه ای و به روز بودن: همیشه در تلاش باشید تا مهارت های مشتری مداری خود را به روز کنید. اطلاع از تغییرات در بازار املاک، استفاده از فناوری های جدید، شناخت روند رشد و تعاملات و… از مواردی هستند که در روند رشد خود باید در نظر داشته باشید.
  4. قدرت مذاکره و مهارت های ارتباطی: مذاکره کننده حرفه ای و کار بلدی هستند و تسلط کافی را در کار دارند. توانایی در برقراری تعاملات موثر با طرفین معامله، مدیریت مذاکرات، به کار بردن فن بیان درست و رسیدن به تعاملات قابل قبول از ویژگی های مهم یک مشاور املاک حرفه ای می باشد.
  5. تعهد و صداقت: احترام به مشتریان، رعایت اصول اخلاقی، تعهد در ارائه ی صحیح اطلاعات و انجام به موقع تعهدات قراردادی از مواردی هستند که باعث ایجاد تعهد و صداقت بین شما و مشتریان می شود.

 

تمام مواردی که گفته شد به شما برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک حرفه ای کمک خواهد کرد. دانش و تخصص در کنار داشتن مهارت برای برقراری ارتباط، همچنین تعهد و صداقت مهم ترین ابزار هایی هستند که شما را به هدف خود، یعنی یک مشاور املاک حرفه ای سوق می دهد. به همین منظور، موسسه ی آموزش عالی آزاد امین برنامه ویژه ای برای شما درنظر دارد.

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود در فرم زیر، از یک جلسه رایگان مشاوره املاک، که موسسه امین برای شما در نظر گرفته است استفاده کنید و تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

نیاز به مشاوره تخصصی آموزشی مشاور املاک دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
(100% رایگان)

دوره‌های رایگان آموزشی املاک
داستان رشد مدیران املاک میلیاردر
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

دانلود فیلم یک میلیارد کمیسیون تا پایان 1402

شاید فقط یک ساعت آموزش با کیفیت، درآمد شما را در آخر سال تغییر دهد.
فیلم این وبینار را از دست ندهید.

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این ویدیو را برای شما ارسال کنیم

جشنواره فروش بی تکرار دوره های املاک
فقط تا ساعت 24:00 شنبه 12 اسفندماه

یک کلیک و 38 میلیون تومان هدیه آموزشی

وبینار: 3 نکته حیاتی قراردادها

دوشنبه 21 اسفند ساعت 12
  • احراز سمت در قراردادها
  • جذاب ترین ملک برای سرمایه گذاری کجاست؟

به همراه هدیه ویژه برای مشاورین املاک

ظرفیت محدود

دوره رایگان اصول و فنون مذاکره در املاک

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این دوره بسیار مهم را برای شما ارسال کنیم

دوره بسیار کاربردی اصول و فنون مذاکره در املاک

100% رایگان

هرگز  هرگز و هرگز 

این آموزش را از دست ندهید.
شماره خود را وارد کنید تا بتوانیم این دوره را برای شما ارسال کنیم.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی