مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

مشاوره کسب و کار در مشهد

مشاوره کسب و کار در مشهد

مشاوره کسب و کار در مشهد

شما به عنوان مدیر یا صاحب کسب و کار چقدر به رشد و موفقیت کسب و کار خود اهمیت می دهید؟ اگر مشکلی در مسیر دستیابی به اهداف کسب و کار شما پیش بیاید، چگونه برای حل آن چاره جویی می کنید؟ به کدام مشاوران کسب و کار می توانید اعتماد کنید؟ در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که بهترین راه برای عارضه یابی و نجات کسب و کار شما چیست.
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره کسب و کار در مشهد، در موسسه آموزش عالی آزاد امین از پیشینه‌ای چندین ساله برخوردار است. همچنین برای جهش در بخشهای عملیاتی و استراتژیک بسیار کاربردی خواهد بود و به زبان ساده‌تر، به منظور آگاهی از آخرین روشها و تکنیک های روز مناسب است. مشاوره کسب‌وکار شما را در مسیر شغلی و رسیدن به آینده ای درخشان و موفقیت در کسب‌وکارتان راهنمایی می کند. 

اگر برای کسب‌وکار خود نیاز به مشاوره دارید و می خواهید برنامه جامع استراتژی کسب‌وکار را اجرا کنید؛ ولی در این مسیر نیاز به مشاوره دارید، کلینیک کسب وکار امین، با مشاوران متخصص و حرفه‌ای خود می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد. با مشاوران حرفه ای ما در کلینیک مشاوره کسب‌وکار امین، کسب‌وکار خود را نجات دهید.

اگر علاقه‌مند به دریافت مشاوره برای ارتقای کسب‌وکار خود هستید، به ما بپیندید و از مشاوره‌های ما در کسب‌وکار خود بهرمند شوید. به همین منظور، موسسه آموزش آزاد عالی امین با 20 سلا پیشینه در ارائه دوره های حضوری و مجازی MBA و  DBA این فرصت را در اختیار شما گذاشته است که سی دقیقه مشاوره رایگان با بهترین مشاوران متخصص و باتجربه ما داشته باشید. شما می توانید با وارد کردن مشخصات و شماره تلفن خود در فرم زیر از این یک جلسه مشاوره رایگان بهره مند شوید.

نام و نام خانواداگی

لازم به گفتن است که گروه آموزشی مدیریت موسسه آموزش عالی امین (Amin Business School) با 18 سال تجربه در برگزاری دوره‌های MBA و DBA این افتخار را دارد تا دوش به دوش شما نقشی آینده‌ساز در جهش و رشد روزافزون کسب‌وکارتان داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با مشاوره کسب‌وکار و اینکه به کدام مجموعه بیشتر می توانید اعتماد کنید، این مقاله را تا پایان بخوانید.

 

کلینیک کسب و کار مدیریت استراتژی کسب و کار

 

✔️مشاوره کسب و کار | به کدام مجموعه اعتماد کنیم؟

حتما شما هم به عنوان مدیر یا صاحب کسب و کاری که با چالشهایی در مسیر کاری خود مواجه شده است، به این نتیجه رسیده اید که برای نجات کسب و کار خود نیاز به مشاوره با یک متخصص باتجربه دارید. قبل از هر اقدامی برای حل چالشهای کسب و کار، بهتر است ببنیم مشاور کسب و کار حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

ویژگی های مشاور کسب و کار حرفه ای و باتجربه

مشاوران کسب و کار بدون داشتن دانش گسترده و سال ها تجربه تبدیل به یک حرفه ای نمی شوند. با این حال، برخی هستند که در به دست آوردن فرصت ها موفق تر از دیگران هستند. این به خاطر سابقه کاری آنها نیست، بلکه به دلیل ویژگی های آنها است. ویژگی های خاصی وجود دارد که مشاور کسب و کار موفق را از یک مشاور معمولی متمایز می کند. اگر به طور طبیعی آنها را ندارید، می توانید آنها را از طریق آموزش و تلاش آگاهانه به دست آورید.

ویژگی های مشاوره کسب و کار استاراتژی کسب و کار

 • صداقت: صداقت در مشاوره فراتر از هر ویژگی دیگری است. 
 • قابل اعتماد در حرف و عمل: این خیلی مهم است که بتواند مشکلات کسب و کار خود را به دست کسب بسپارید که بتوانید به او اعتماد کنید.
 •  مهارت های ارتباطی خوب: مهارت های ارتباط کلامی و نوشتاری خوب برای موفقیت یک مشاور مهم است. 
 • دانش و خبرگی: یکی از دلایل اصلی که مشتریان به مشاور مراجعه می‌کنند، تخصص و به روز بودن است اوست. 
 •  شهرت: شهرت و آوازه مثبت یک مشاور بسیار مهم است.
 • باتجربه: به مشاوری می توان اعتماد کرد که تجربه بسیاری در زمینه کاری خود داشته باشد.
 • حرفه ای بودن: برای مشاوران بسیار مهم است که رابطه حرفه ای با مشتریان خود حفظ کنند.

 

به کدام مجموعه اعتماد کنیم؟

با توجه به ویژگی هایی که گفتیم، یافتن مشاور کسب و کاری که همه این ویژگی ها را داشته باشد، کار دشواری است. بسیاری از کسب و کارها در مسیر نجات کسب و کار و رفع مشکلات آن در جستجوی مشاورانی قابل اعتماد هستند. مشاورانی که از دانش و تجربه و مهارت کافی برای ارائه راه حل برخوردار باشند.

ما در کلینیک کسب و کار موسسه آموزش عالی امین با 20 سال تجربه آموزش دوره های مدیریتی، مشاورانی را به شما معرفی می کنیم که از هر نظر برای شایستگی ارائه راه حل برای مشکلات شما و نجات کسب و کارتان را دارند. شما می توانید به مشاوران کسب و کار موسسه امین اعتماد کنید و به راحتی کسب و کار خود را به دست ما بسپارید. خدماتی که در کلینیک کسب و کار موسسه امین ارائه می کنیم کاملا به روز و در راستای دانش روز دنیا هستند. پس با خیال آسوده به ما اعتماد کنید و راه نجات صددرصدی کسب و کار خود را از ما بخواهید.

 

مشاوران ما در کلینیک کسب و کار امین

مدیریت استراتژی کسب و کار

✔️استراتژی کسب و کار در مشهد | چرا استراتژی داشته باشیم؟

استراتژی کسب و کار ابتکاراتی راهبردی است که هر شرکت به منظور ارزش سازی برای کسب و کارش و دستیابی به مزیت رقابتی در بازار دنبال می کند. این استراتژی برای موفقیت یک شرکت بسیار مهم است و قبل از تولید یا ارائه هر کالا یا خدمات مورد نیاز است.

با توجه به فاکتورهای استراتژی کسب و کار که کلینیک کسب و کار امین به کار میگیرد، یک استراتژی موثر حول سه سوال کلیدی ساخته شده است:

1. چگونه کسب و کار من می تواند برای مشتریان ارزش ایجاد کند؟

2. چگونه کسب و کار من می تواند برای کارمندان ارزش ایجاد کند؟

3. چگونه کسب و کار من می تواند با همکاری با تامین کنندگان ارزش ایجاد کند؟
اگر برای دستیابی به اهداف استراتژی کسب و کار نیاز به دانش و مهارت و تجربه یک مشوار کسب و کار متخصص دارید، کلینیک مشاور کسب و کار امین به شما کمک میکند تا یک برنامه استراتژی کسب و کار حرفه ای را طرح ریزی کنید و مسیر رشد و ارتقای شغلی را هموار سازید.

چرا باید استراتژی کسب و کار داشته باشیم؟

یک استراتژی تجاری برای موفقیت یک شرکت اساسی است. این به مدیران کمک می کند تا اهداف سازمانی را تعیین کنند و به شرکت ها مزیت رقابتی می دهد. استراتژی، یکسری فاکتورهای مختلف کسب و کار را تعیین می کند، از جمله:

 • قیمت: نحوه قیمت گذاری کالاها و خدمات بر اساس رضایت مشتری و قیمت تمام شده مواد اولیه
 • تامین کنندگان: آیا مواد را به طور پایدار تامین می کنند و از کدام تامین کنندگان
 • جذب کارمند: نحوه جذب و حفظ استعدادها
 • تخصیص منابع: نحوه تخصیص موثر منابع
هیچ شرکتی بدون یک استراتژی تجاری روشن، نمی تواند ارزش ایجاد کند و بعید است که موفق شود. شما نیز به عنوان صاحب یک کسب و کار که در تلاش برای نجات کسب و کار خود است، به یک استراتژی حرفه ای و آزمون پس داده نیاز دارید. کارشناسان و متخصصان باتجربه و حرفه ای ما در کلینیک کسب و کار امین این فرصت را در اختیار شما می گذارند. شما می توانید بهترین و تخصصی ترین استراتژی کسب و کار را از ما در کلینیک کسب و کار امین بخواهید.
از جمله خدمات ما در کلینیک کسب و کار امین
کلینیک کسب و کار

درباره ایجاد یک استراتژی کسب و کار موفق بیشتر بدانید

استراتژی کسب و کار به طور مداوم با تغییر انتظارات مصرف کنندگان و شرایط بازار تغییر می کند. به همین دلیل، رهبران کسب و کار باید به طور مستمر خود را در زمینه ایجاد و اجرای یک استراتژی موثر آموزش دهند. در اصل، استراتژی کسب و کار یک طرح جامع سازمانی است. این طرح همان چیزی است که مدیریت یک شرکت برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود تدوین و اجرا می کند.

اساساً یک طرح کسب و کار طرحی بلند مدت از مقصد استراتژیک مورد نظر برای یک شرکت است. اگر برای کسب و کار خود می خواهید چنین برنامه جامع استراتژی کسب و کار را اجرا کنید؛ ولی در این مسیر نیاز به مشاوره دارید، کلینیک کسب و کار امین، با مشاوران متخصص و حرفه ای خود می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. 

 

هدیه ویژه ما به شما

کلینیک کسب و کار امین

 

اکنون که با کلینیک کسب و کار ما آشنا شدید، مفاهیم مربوط به مشاوره کسب و کار که امری حیاطی برای نجات کسب و کارهاست را به شما معرفی می کنیم.

✔️ مشاوره کسب و کار چیست؟

 مشاوره کسب و کار، کمک به کارآفرینان، سازمانها و کسب و کارهایی است که برای رسیدن به اهداف خود و حل مشکلات و برداشتن موانعی در مسیر موفقیت خود نیاز به راهنمایی دارند.

مشاوره کسب و کار چیست؟

گاهی شرکتها یا سازمانها باید استخدام یک مشاور کسب وکار را در موقعیتهای زیر در نظر بگیرند:

 • زمانی که با چالش ها یا دشواری رویارو می شوند
 • هر گاه نیاز به ایده های جدید و نوآورانه دارند
 • وقتی تمایل به تصمیمگیری و هدفگذاری استراتژیک دارند
 • زمانی که به بازبینی زیرساختها و خط مشی های مدیریتی نیاز دارند
 • اما تخصص یا منابع لازم برای حل آنها را ندارند

 

✔️ چرا به مشاوره کسب و کار نیاز دارید؟

مشاوران می توانند به صورت تخصصی و حرفه ای با مشاوران مختلف متخصص به کسب و کارها راه حل هایی ارائه دهند. آنها در زمینه‌های مختلف از جمله مدیریت، عملیات، منابع انسانی، امور مالی، فرصت های تامین مالی، فناوری اطلاعات و بازاریابی مشاوره می دهند. 

چالشهای کسب و کارها در بیشتر مواقع، ممکن است شامل مواردی مانند کاهش درآمد، نرخ گردش مالی بالا، فقدان نوآوری، یا رهبری ناکارآمد باشد. اینجاست که مشاور کسب و کار به کمک می آید و با پیشنهادهای سودمند و ارائه اطلاعاتی به روز و مدرن در حوزه مدیریت راهنمایی می کند.

چرا به مشاوره کسب و کار نیاز داریم؟

 

اگر می خواهید بدانید که در چه مواقعی به راهنمایی مشاور کسب و کار نیاز دارید، همه موارد زیر را به دقت بخوانید:

تخصص و تجربه ناکافی

مواقعی وجود دارد که مهارت های مورد نیاز برای رشد در داخل شرکت در دسترس نیست. مشاوران متخصص کسب وکار به راحتی می‌توانند مهارت‌ها و تجربیات مورد نیاز شما را برای تکمیل پروژه ای که آغاز کرده اید یا حل مشکلات خاص ارائه می‌دهند.

کمبود زمان

 کارمندان ممکن است زمان لازم برای تکمیل یک پروژه خاص یا انجام تحقیقات مورد نیاز را نداشته باشند. مشاور کسب و کار می تواند منبع ارزشمندی برای سازماندهی سریع کارکنان برای واگذاری وظایف باشد.

برای پروژه های کوتاه مدت

 شرکت ها می توانند مشاوران کسب و کار را برای پروژه های کوتاه مدت بدون حقوق و مزایا استخدام کنند. قرارداد هر مشاور پس از تکمیل پروژه به پایان می رسد. نیازی نیست که یک شرکت برای پرداخت حقوق و دستمزد یا سایر تعهدات منابع انسانی بودجه بندی کند.

دیدگاه بی طرفانه

 هنگامی که درگیری ها یا مشکلاتی در کسب و کارها به وجود می آید، خوب است که یک نظر بی طرفانه داشته باشید. مشاوران کسب‌وکار، می‌توانند دیدگاهی را اضافه کنند که از همه جنبه ها نظرات بی طرفانه ارائه هد. آنها می توانند با بررسی و سیاست، راه حل های معقولی ارائه دهند.

ایده های جدید

 مشاوران کسب و کارها همیشه ایده های تازه دارند. ارائه این ایده‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کند روش‌های جدید را در کار خود بگنجانند.

سرعت و کارایی

 شرکت‌ها برای پروژه‌های خاصی که برای تحقق یافتن به سرعت بیشتری نیاز دارند، می‌توانند از مشاورهای کسب وکار کمک بگیرند. به عنوان مثال، شاید شما نیاز به یک راه حل نرم افزاری جدید داشته باشید که در شرکت اجرا می شود. مشاوری که قبلاً روی همان نرم‌افزار کار کرده است، می‌تواند به شرکت کمک کند تا به سرعت از منحنی یادگیری عبور کند و روشی مقرون‌به‌صرفه برای پیاده‌سازی ابزارهای جدید ارائه دهد.

ارزیابی

هنگامی که شرکت ها با مشکلی مواجه می شوند که بر بهره وری یا رشد تأثیر می گذارد، مشاور کسب و کار می‌تواند به کشف داده ها، حل مشکلات و ارائه رویکردهای جدید از طریق ارزیابی عینی کمک کند.

 

 

✔️ارائه مشاوره کسب و کار در موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین در تاریخ 1384/12/20 پس از کسب استانداردهای آموزشی موفق به اخذ مجوز قطعی فعالیت آموزشی به شماره 24/1532 در زمینه های مدیریت، حقوق،املاک، دیجیتال مارکتینگ و فنی مهندسی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده است. 

مشاوره کسب و کار در مشهد

 

در طول سالهای اخیر این موسسه دوره های تخصصی بسیاری در حوزه های یاد شده، برگزار کرده است. همچنین به عنوان یکی از برترین برندهای آموزشی در استان خراسان رضوی مطرح است. در این راستا با برگزاری دوره های تخصصی حضوری و آنلاین و پیکجهای آموزشی توانسته است سهم کوچکی در ارائه مشاوره کسب و کار داشته باشد. 

 

اکنون که با ضرورت بهره گیری از مشاور کسب و کار آشنا شدید، اگر برای مدیریت یا راه اندازی کسب و کار خود نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، فرم زیر را پر کنید و از مشاوره پیشرفت شغلی ما برای کسب و کارتان بهره مند شوید.

 

در موسسه آموزش عالی آزاد امین می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان توسط کارشناسان باتجربه ما برخوردار شوید. برای این کار مشخصات و شماره تماس خود را در فرم زیر بنویسید، تا در زودترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند:

 

دریافت یک جلسه مشاوره رایگان مدیریت کسب و کار

نام و نام خانواداگی

 

✔️دوره های مدیریت در موسسه آموزش عالی آزاد امین

دوره های مدیریتی در دو رشته مدیریت اجرایی (MBA) و مدیریت عالی کسب و کار (DBA) به صورت آنلاین و حضوری در موسسه آموزش عالی آزاد امین برگزار می شود. چنانچه به هر دلیلی امکان حضور کلاسها یا اسافتاده از دوره‌های مدیریتی آنلاین را ندارید، می توانید پکیج جامع مدیریتی آنلاین را تهیه کنید. مشخصات بیشتر را به علاوه سرفصلهای دوره ها می توانید در زیر ببینید:

 

♦ دوره آنلاین مدیریت MBA

پکیج حرفه ای دوره های مدیریت اجرایی کسب و کار  MBA  (Managing Business Adminstration) و مدیریت عالی کسب و کار DBA به همراه دو گواهی نامه مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه رسمی.

 

دروس دوره مدیریت اجرایی (MBA)

 •  اصول و فنون مذاکرات
 •  مدیریت استراتژیک
 •  بازاریابی خدمات
 •  مدیریت منابع انسانی
 •  رفتارشناسی و تبلیغات
 •  مدیریت رفتار سازمانی
 •  استراتژی سازمان های موفق و نا موفق.

 

 

 

دوره مدیریت عالی کسب و کار DBA

دوره مدیریت عالی کسب و کار DBA  (Advanced Business Administration) با هدف استفاده کاربردی از علم روز مدیریت برای توسعه و ارتقاء کسب وکار مدیران ارشد سازمان ها ارائه می شود و می توان گفت دوره DBA بهترین سطح آموزش مدیریت برای مدیران سازمان ها است.

 

دروس دوره مدیریت عالی کسب و کار (DBA)

 •  مدیریت منابع انسانی پیشرفته
 •  مدیریت کیفیت محصول
 •  برندینگ
 •  مدیریت تغییر و تحول
 •  برنامه ریزی استراتژیک
 •  مدیریت استراتژیک پیشرفته
 •  مدیریت خلاقیت و نوآوری در کسب و کار

 

 

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در کلاسهای حضوری برای دانش‌پذیران مشهد و همه شهرهای دیگر به صورت حضوری یا آنلاین مشخصات و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود.

نام و نام خانواداگی

 

پکیج آنلاین مدیریت MBA-DBA

اگر امکان استفاده از کلاسهای حضوری و آنلاین را در موسسه امین ندارید، می توانید پکیچ آنلاین مدیریت MBA-DBA ما را تهیه کنید و از اطلاعات به روز این بسته بهره مند شوید. این پیکج شامل دوره های آموزشی مهارتی و کاربردی به صورت صوتی و ویدیویی است که می توانید به صورت آنلاین خریداری و دانلود بفرمایید. پکیج حرفه ای دوره های مدیریت اجرایی MBA و مدیریت عالی کسب و کار DBA به همراه دو گواهی‌نامه مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه رسمی است.

 

جمع‌بندی

با توجه به تمام دلایلی که در پاسخ به ضرورت مشاوره کسب و کار گفتیم، اگر می خواهید کسب و کار تازه‌ای راه اندازی کنید یا برای ارتقای شرکت و سازمان خود به راهنمایی نیاز دارید، ما برای شما نیم ساعت مشاوره رایگان را در وبسایت موسسه آموزش عالی امین قرار داده ایم. می‌توانید به درخواست مشاوره خود را در فرم زیر قرار دهید و از مشاوره تخصصی و حرفه‌ای ما بهره مند شوید:

 

نام و نام خانواداگی

 

 

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت
داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
آخرین مقالات مجله مدیریت امین
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

رزرو رایگان دوره MBA – DBA

نام و نام خانوادگی

به همراه یک جلسه مشاوره رایگان

فقط 3 ساعت کارگاه رایگان = جهشی بزرگ در کسب و کار شما

نام(Required)
این کارگاه را حضوری شرکت میکنید یا از طریق پخش زنده کارگاه؟
انتخاب چند گزینه امکان پذیر است

ظرفیت محدود

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی