مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

خرید مدرک MBA

خرید مدرک MBA ؟ سریع و آسان مدرک وزارت علوم بگیرید

خرید مدرک MBA ؟ سریع و آسان مدرک وزارت علوم بگیرید

خرید مدرک امکان پذیر نیست مگر اینکه دوره های MBA را خریداری کرده و مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را دریافت کنید.
5/5 - (1 امتیاز)

خرید مدرک MBA را از چه طریقی می توانید انجام دهید که هم سریع و آسان باشد و هم بیشترین اعتبار را داشته باشد؟ مدرک MBA اثر ویژه ای بر روزمه و اعتبار شما دارد. پس اگر میخواهید خرید مدرک mba را انجام دهید باید به اعتبار مدرک توجه ویژه ای داشته باشید

مدرک MBA شما باید :

 1. معتبر و رسمی وزارت علوم باشد
 2. قابل ترجمه باشد
 3. در سریعترین زمان ممکن اخذ شود
 4. تاییده سازمان های جهانی را داشته باشد

دریافت سریع این مدرک امکان پذیر است اما خرید مدرک MBA  یا خرید مدرک DBA معتبر امکان پذیر نیست.
در دپارتمان مدیریت موسسه آموزش عالی آزاد امین که زیر نظر وزارت علوم است، می توانید این دوره را به صورت فشرده، مجازی و سریع با هزینه ای مناسب بگذرانید و اعتبار زیادی را بدست آورید.

مدرک امین، مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است. این مدرک قابل ترجمه رسمی دادگستری است و از همه مهمتر تأییدیه بین المللی WES کانادا را به همراه دارد که گزینه ای عالی برای مهاجرت و اعتبار بین المللی نیز می باشد. این مقاله را تا پایان بخوانید تا بتوانیم بیشتر شما را با خرید مدرک MBA راهنمایی کنیم.

خرید مدرک mba

 

خرید مدرک mba

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره در مسیر خرید مدرک MBA، شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم و یا با شماره  09356716918 تماس بگیرید.

نام و نام خانواداگی

مدرک mba

خرید مدرک MBA قابل ترجمه و مورد تایید WES

اگر شما قصد خرید مدرک MBA را دارید، بهترین گزینه برای شما استفاده از امکانات موسسه آموزش عالی آزاد امین است که هم مدرک وزارت علوم دارد که قابل ترجمه رسمی مورد تایید دادگستری است و هم تاییده WES کانادا، که برای رزومه تحصیلی شما گزینه ای عالیست.

خرید مدرک MBA

تاییدیه WES  کانادا چیست و چه مزایایی دارد؟

مدرک بین المللی MBA

خرید مدرک MBA

خرید مدرک MBA، آسان و سریع و مطمئن

در این مقاله  شما را با رشته مدیریت ام بی ای با مدرک معتبر وزارت آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید تا ببینید خرید مدرک MBA چه سودها و مزایایی برای شما دارد. همچنین مسیری را پیش روی شما می گذاریم که بتوانید خرید مدرک ام بی ای را به آسانی و به سرعت هرچه بیشتر و با این سه امتیاز انجام دهید:

 • مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات؛
 • قابلیت ترجمه رسمی مورد تایید دادگستری؛
 • با تاییدیه بین المللی WES کانادا مناسب برای مهاجرت؛

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره در مسیر خرید مدرک mba، شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم و یا با شماره  05138477650 تماس بگیرید.

نام و نام خانواداگی

پس اگر برای ارتقای کسب وکارتان نیاز به اعتبار افزایی با خرید مدرک MBA دارید، این مقاله را تا پایان بخوانید. در ادامه، ما به همه سوالهای شما درباره خرید مدرک MBA پاسخ خواهیم داد.

خرید مدرک MBA یعنی چه؟

اولین موردی که با شنیدن خرید مدرک به ذهن می رسد این است که آیا خریدن مدرک به معنای این است که در ازای پرداخت هزینه ای هنگفت می توانید مدرک تحصیلی را در دریافت کرده و در رزومه خود بگنجانید؟ که البته این اشتباه است، زیرا خرید مدرک معتبر بدون گذراندن دوره و آزمون آن امکان‌پذیر نیست.

خرید مدرک MBA یعنی چه

با این حال، در موسسه آموزش عالی ازاد امین، این امکان فراهم شده است که دوره MBA را با همه سرفصلهای لازم و کاربردی آن (به صورت فیلم و صوت کلاس ها)  دریافت کنید و این کار برای شما بسیار آسان و به سرعت انجام خواهد شد. سپس باید آزمونی را که به همین منظور تهیه شده است، بگذرانید. در این مسیر از پشتیبانی های لازم نیز برخوردار خواهید بود. پس از آن ما در موسسه آموزش عالی امین مدرک MBA را از سوی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری همراه با تأییدیه بین المللی WES کانادا برای شما صادر خواهیم کرد.

چگونه مدرک mba بین المللی را دریافت کنیم؟

به دلیل فیلم وصوت بودن آموزش ها حتی میتوانید بعد از گرفتن مدرک تا هر زمان که بخواهید، از فیلم ها و صوت های کلاس ها استفاده کنید و دانش مدیریتی خود را نیز ارتقا دهید.

پس زمان را از دست ندهید و اگر به دنبال خرید مدرک MBA هستید، دوره آنلاین ام بی ای موسسه امین را در اولویت بگذارید. شماره خود را در کادر زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم

نام و نام خانواداگی

خرید مدرک MBA برای چه کسانی مناسب است؟

مدرک MBA مدیران و صاحبان کسب و کارها که در پی ارتقای شغلی و ببهبود عملکرد مدیریتی و مهارتهای خود هستند بسیار مناسب است. در زیر به این نوع افراد اشاره کرده ایم:

خرید مدرک MBA برای چه کسانی مناسب است؟

 • مدیرانی با تجربه و حرفه ای که لازم است دانش و اعتبار خود را با یک مدرک رسمی نشان دهند.
 • مدیرانی که به دنبال افزایش دانش حرفه ای مدیریت هستند.
 • افرادی که قصد دارند برای مهاجرت رزومه پرباری داشته باشند و بتوانند خارج از کشور بیزینس مخصوص خود داشته باشند یا در سازمان ها استخدام شوند.

بنابراین اگر شما یک مدیر با سابقه هستید، خرید مدرک MBA یک راه مطمئن برای افزایش اعتبار و پرسونال برندینگ شماست.

سریعترین و آسانترین راه برای خرید مدرک MBA چیست؟

اگر بخواهید مدرک MBA را خیلی آسان و سریع و بدون گذراندن آزمون های ورودی دانشگاه ها دریافت کنید، می توانید پیکج آنلاین را به راحتی تهیه کنید. موسسه آموزش علی امین این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید سریع و آسان این پکیج را خریداری کرده و پس از گذراندن یک آزمون ساده آنلاین، مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیات و فناوری را دریافت کنید.

سریعترین و آسانترین راه برای خرید مدرک MBA

 می توانید مشخصات خود را در فرم زیر بنویسید تا ما با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانواداگی

آیا برای مهاجرت به خرید مدرک MBA معتبر نیاز دارید؟

قعطا همه کسانی که قصد مهاجرت دارند، به یک مدرک معتبر در رزومه تحصیلی یا شغلی خود نیاز دارند. خرید مدرک MBA می تواند گزینه ای آسان و سریع برای شما باشد. مدرک MBA موسسه امین به دلیل دارا بودن امکان ترجمه رسمی و از همه مهم تر، تاییده سازمان جهانی WES کانادا، یکی از بهترین گزینه هاست که اعتبار بین المللی شما را چند پله بالاتر میبرد.

مهاجرت با مدرک MBA

هدفهای مدرک MBA چیست؟ 

در موسسه آموزش عالی امین، دوره غیر حضوری آنلاین MBA با هدفهای معین و دقیقی ارائه می شود. این هدف ها در راستای دانش‌افزایی، به‌روزرسانی و افزایش مهارتهای مدیریتی شما هستند. برخی از این اهداف را در زیر می توانید ببینید:

 • ایجاد اعتبار بین المللی و داخلی برای صاحبین کسب و کار 
 • کسب تجربه های علمی در مدیریت برای طراحی، هدایت و رهبری تغییرات در کسب و کار شما
 • ارائه خدمات مشاوره‌ای و مطالعاتی در زمینه‌های مدیریتی به مدیران سازمان‌ها

 رشته MBA در موسسات آموزش عالی چه سرفصلهایی دارد؟

 شما در موسسه امین هم مدرکتان را به سرعت دریافت خواهید کرد و هم از آموزش هایی که در پنل کاربری شما بارگذاری میشود میتوانید تا همیشه استفاده کنید.
موضوعاتی که در زیر می بینید، از جمله سرفصلهای  رشته MBA در موسسه آموزش عالی آزاد  امین هستند:

 • اصول و فنون مذاکره
 • هوش مالی و سرمایه گذاری
 • خلاقیت در راه اندازی کسب و کار
 • سرمایه های انسانی کسب و کار
 • شخصیت شناسی، معجزه ی کسب و کار
 • فنون رهبری کسب و کار
 • استراتژی های کاربردی فروش 
 • مدیریت منابع انسانی
 • اصول قراردادهای کسب و کاری

مدرک MBA موسسه امین چه امتیازهایی دارد؟

شما می توانید مدرک ام بی ای را در موسسه اموزش عالی آزاد امین نه تنها به منظور دانش‌افزایی خود یا اعتبارآفرینی کسب و کارتان دریافت کنید بلکه می توانید از سه امتیاز آن نیز برخوردار شوید که پیشتر نیز به ان اشاره کردیم و اکنون آنها را شرح می دهیم:

 • مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات

مدرک وزرات علوم و تحقیقات و فناوری موسسه آموزش عالی آزاد امین درواقع معادل مدرک دانشگاهی مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا نیست ولی از اعتبار کافی برای به رسمیت شناخته شدن را دارد. مدرک وزارت علوم باید مهر هلوگرام و امضا و سربرگ وزارت علوم را داشته باشد. در زیر تصویر یک نمونه مدرک مورد تایید وزارت علوم درموسسه امین را که از همین مشخصات برخوردار است، می توانید ببینید:

خرید مدرک وزارت علوم mba

 • قابلیت ترجمه رسمی مورد تایید دادگستری؛

یکی از امتیاهای ویژه مدرک وزارت علوم دوره آنلاین MBA موسسه امین این است که می‌توانید آن را ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضاییه کنید. خرید مدرک MBA که چنین قابلیتی داشته باشد، برای مهاجرت یا اعتبارافزایی کسب و کارتان ضروری است.

 • با تاییدیه بین المللی WES کانادا مناسب برای مهاجرت؛

مدرک وزارت علوم ام بی ای غیرحضوری آنلاین موسسه امین، از تاییدیه بین المللی WES کانادا برخوردار است. این به شما کمک می کند که با خرید مدرک MBA در زمان مهاجرت به راحتی بتوانید معادل تحصیلی بگیرید. همچنین این مدرک از اعتبار بسیاری برای پذیرش درخواست مهاجرت شما برخوردار است. مدرک شما با تأییدیه WES به مدت پنج سال از تاریخ صدور معتبر است.

 • صفر تا صد چاپ کتاب انگلیسی و انتشار در آمازون برای دانشپذیران امین

موسسه امین برای اعتبار بیشتر بخشیدن به صاحبین کسب و کار، کلیه کارهای مربوط به چاپ و انتشار کتاب در سایت آمازون رو انجام میدهد . ویژه دانشپذیران .

جمع بندی

موسسه آموزش عالی آزاد امین این امکان را برای شما فراهم اورده است که بتوانید دوره MBA  را به صورت آنلاین تهیه کنید. و پس از گذراندن آزمون، مدرک معتبر وزارت علوم خود را با تاییدیه WES کانادا دریافت کنید. اگر سوالی در این خصوص دارید، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت

کارگاه های آموزشی رایگان

برای شرکت رایگان در کارگاه جهش در کسب و کار و یا دورهمی مدیران، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام(Required)
میخواهید از کدام خدمت رایگان استفاده کنید؟
انتخاب چند گزینه امکان پذیر است

داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
در صورت ثبت نام در هر دوره ای، میتوانید به صورت مادام العمر در تمام دوره های بعدی که برگزار میشود هم شرکت کنید. حتی اگر 1541 سال بعد مراجعه کنید!
تمامی دوره ها با مدارک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه میشود. همراه با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری.
دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین مورد تایید WES کانادا و آمریکاست. WES در سراسر دنیا معتبر است و برای کاریابی یا ادامه تحصیل بعد از مهاجرت کار شما را آسان میکند.
مزیت ما این است که دانشگاه نیستیم. یعنی اساتید ما علاوه بر دانش، دارای تجربه عملی زیادی هستند و سرفصل ها به صورت تئوری، عملی و کیس استادی (مثال های واقعی) ارائه میشود.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی