مجله حقوقی امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Legal Blog

Educational articles of Amin Business School

بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم؟ 3 راه‌حل پولسازی با حقوق

بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم؟ 3 راه‌حل پولسازی با حقوق

بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم؟ 3 راه‌حل پولسازی با حقوق

3/5 - (6 امتیاز)

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید احتمالا از خود می پرسید، که بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم؟ یا اینکه با لیسانس حقوق چه کارهایی میتوان انجام داد.

 

افراد تحصیل کرده در رشته حقوق از لحاظ درآمد و شان اجتماعی از جایگاهی بالایی برخوردارند. شما به عنوان فردی که رشته ی حقوق را انتخاب نموده اید، حتما قصد دارید در این زمینه حرفه ای شوید و در آینده در این راه خدمت کنید.

 

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم؟ اخذ پروانه وکالت، شرکت در آزمون قضاوت و سر دفتری، مشاوره حقوق، خدمات قضایی و همچنین استخدام در دادگستری از انتخاب های پیش روی شماست. اما راه های دیگری هم وجود دارد که علاوه بر کسب اعتبار، می توانید به درآمد بالا نیز برسد.

 

اگر به دنبال در آمد از رشته حقوق هستید، این ویدیو را به دقت تماشا کنید.

 موسسه امین با برگزاری دوره آموزشی حقوقی تمام آن دانشی را که برای کسب اعتبار و درآمد نیاز دارید را در اختیار شما خواهد گذاشت.دوره های حقوقی + مدرک معتبر

اگر مدرک حقوق دارید، موسسه آموزش عالی آزاد امین یک جلسه رایگان مشاوره شغلی برای شما در نظر گرفته است. شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی
انتخاب دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب دو گزینه امکان پذیر است

بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم

برای دنبال کردن یک حرفه در حقوق، حتما لازم نیست وکیل شوید. حرفه ی حقوق دارای طیف وسیعی از مشاغل است که با توجه به علاقه خود می توانید در یکی از آنها مشغول به کار شوید.

 

برای افرادی که میپرسند بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم باید گفت، هرساله 3 آزمون وکالت، قضاوت و سر دفتری در رشته حقوق برگزار می‌شود. همچنین می‌توانید با گرفتن سه مدرک مشاور حقوقی، داور حقوقی و وکیل سایبری، که امروزه در بین افراد طرفداران زیادی پیدا کرده است مدرک بگیرید و کسب درآمد کنید.بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم

همچنین نظام دادگستری هر چند سال یک بار برای فارغ التحصیلان رشته های حقوق، مدیریت و حسابداری مصاحبه ی استخدامی صورت می دهد. و علاقه مندان می توانند با شرکت در آن به استخدام دادگستری دربیایند.

 

شما میتوانید از مزایای مدرک حقوقی خود استفاده کنید. موسسه امین یک جلسه رایگان ماشین پولسازی حقوق برای شما آماده کرده است که میتوانید با دیدن آن از ظرفیت های پول سازی رشته حقوق که تا به الان از آنها بی خبر بوده اید آگاه شوید و در مسیر افزایش درآمد خود قدم بردارید.

با رفتن به صفحه دوره رایگان حقوق میتوانید به فیلم های آموزشی مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

دوره تخصصی حقوق رایگان

با لیسانس حقوق چه کارهایی میتوان انجام داد

شاید دریافت مدرک حقوق کار دشواری نباشد اما تبدیل شدن به یک حقوق دان حرفه ای کاری سخت است. افرادی که در این رشته تحصیل می کنند باید از فن بیان قوی و قدرت تحلیل و استدلال بالایی برخوردار باشند. میزان موفقیت شما در این رشته بستگی به علاقه و توانمندی های شما دارد.بعد از گرفتن مدرک حقوق چه کنیم- با لیسانس حقوق چه کارهایی میتوان انجام داد

افراد تحصیل کرده در رشته ی حقوق معمولا دو راه در پیش روی خود دارند. یا ادامه تحصیل دهند و به مدارج بالاتر برسند و یا وارد بازار کار شوند. اگر شما جز دسته دوم هستید، باید ابتدا با توجه به علاقه ای که دارید در یکی از 3 آزمون وکالت، قضاوت و سر دفتری شرکت کرده و یا با مدارک و آموزش های حقوق کاربردی ، به سمت درآمد زایی با رشته حقوق حرکت کنید. در ادامه سه دوره و کاربردهایش به طور کامل معرفی شده است. 

با مدرک رسمی، اعتبارت رو تضمین کن

قطعا می‌دانید که امروزه داشتن مدرک رسمی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای اینکه بتوانید جایی استخدام شوید یا موسسه حقوقی تاسیس کنید، برای کسب مجوز و پروانه، نیازمند داشتن مدرک معتبر هستید. با داشتن مدرک هم به جایگاه شغلی بالایی دست پیدا می‌کنید، هم دیگران به شما اعتماد می‌کنند و هم به درآمدی می رسید که همیشه آرزوی آن را داشته اید.

 

باید این نکته را در نظر داشته باشید که با شرکت در آزمون های مختلف، شما تنها یک مدرک دریافت میکنید و ملزم به کار کردن فقط در همان حوزه می باشید. ما در موسسه آموزش عالی آزاد امین، یک راه طلایی پیش روی شما قرارداده ایم و آن، دوره های حقوقی است. با شرکت در دوره حقوقی، مدرک معتبر وزارت علوم به دست می‌آورید. همچنین علاوه بر آموزش های حقوقی، آموزش های کسب و کار هم به شما داده خواهد شد.

 

شما با شرکت در این دوره به سه عنوان مشاور حقوقی، داور حقوقی و وکیل سایبری دست پیدا می کنید. و علاوه بر کسب اعتبار و جایگاه شغلی بالا در جامعه، به درآمد دلخواه خود نیز خواهید رسید. توجه داشته باشید که در پایان، شما مدرک هر سه عنوان این دوره را دریافت خواهید کرد.

همچنین هر یک از این موارد را میتوانید به صورت مجزا هم شرکت کنید و مدرک آن را دریافت کنید.

اگر سوالی در خصوص این دوره ها و یا کسب درآمد از رشته حقوق دارید، شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی
انتخاب دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب دو گزینه امکان پذیر است

 

مدرک داوری حقوقی

عناوینی که در دوره داور حقوقی برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، از مهم ترین چالش های جامعه هستند. از آنجایی که روز به روز شاهد افزایش بروز اختلافات و مشکلات میان مردم هستیم، نیاز به حضور داوران حقوقی در جامعه بسیار ارزشمند است. و چه بهتر که این داور شما باشید.

 

از سر فصل های این دوره می‌توان به حقوق عقد و قرارداد، حقوق اسناد تجاری، حقوق جزای ثبتی و… اشاره کرد. باید گفت که برای انجام امور و فعالیت های داوری نیاز به داشتن مدرک داوری حقوقی دارید. اما داشتن مدرک معتبری که زیر نظر وزارت علوم و دارای تاییدیه WES کانادا باشد و هم قابلبت ترجمه داشته باشد بسیار مهم است. موسسه آموزش عالی آزاد امین شما را به صفحه دوره داوری حقوقی دعوت می‌کند تا بتوانید اطلاعات بیشتری در رابطه با این دوره بدست بیاورید.

 

همانطور که گفته شد کسب درآمد از رشته داوری حقوقی در صورت داشتن مدرک معتبر امکان پذیر است. در زیر به محاسبه حق الزحمه داوری پرداخته ایم:

ردیف ماخذ ( میزان خواسته ) تعرفه حق الزحمه
1 تا ده میلیارد ریال دو درصد خواسته 
2 نسبت به مازاد از ده ميليارد ريال تا پنجاه ميليارد ريال یک درصد خواسته
3 نسبت به مازاد از پنجاه ميليارد ريال تا صد ميليارد ريال نیم درصد خواسته
4 مازاد بر صد میلیارد ریال 25% خواسته
5 در موارد خواسته غيرمالي يا عدم امكان تعيين بهاي خواسته براي هر داور از 5.000.000 ريال تا 30.000.000 ريال

 

همچنین اگر در مورد داوری حقوقی و اینکه چگونه باید داور حقوقی شوید نیاز به توضیح جامع تر و کامل تر دارید، ما در صفحه شغل داوری حقوقی به طور کامل به این مبحث پرداخته ایم.

 

مدرک مشاور حقوقی

واقعیت این است که همه افراد جامعه به طور دقیق از امور حقوقی آگاهی ندارند، و به تمام قوانین آشنا نیستند. به همین دلیل شغل مشاور حقوقی نقش پر رنگ تری در جامعه پیدا کرده است. قبل از هر اقدام حقوقی نیاز است با مشاوران حقوقی مشورت کنید و از آنها کمک بگیرید.

 

برای این که بدانید با لیسانس حقوق چه کار می‌شود کرد، مشاور حقوقی شدن بهترین پیشنهادی است که می‌توانیم به شما ارائه دهیم. شرایط مشاور حقوقی شدن بسیار ساده و راحت است و فط کافی ست در دوره مشاور حقوقی موسسه آموزش عالی آزاد امین شرکت کرده تا مدرک معتبر و قابل ترجمه بدست بیاورید. این دوره ویژه فارغ التحصیلان رشته حقوق و فقه حقوق که موفق به دریافت پروانه وکالت، سردفتری و قضاوت نگردیده اند، می‌باشد.

 

درآمد شما از شغل مشاور حقوقی می‌تواند با توجه به مهارتی که دارید متفاوت باشد. همچنین درآمد به عوامل دیگری نیز بستگی دارد. به طور مثال افرادی که در شرکت های خصوصی کار می‌کنند می‌توانند درخواست حقوق بیشتری بدهند. درآمد در شهر های مختلف نیز متفاوت است.

 

اما بطور کلی درآمد پایه مشاورین حقوقی از 4.000.000 تومان تا 15.000.000 تومان متغیر است. حقوق مشاوران حقوقی به تفکیک سابقه کاری به شرح زیر می باشد:

کمتر از 3 سال سابقه کار، 6.000.000 تومان است.

بین 3 تا 7 سال سابقه کار، 11.000.000 تومان تا 12.000.000 تومان است.

بین 7 تا 15 سال سابقه کار، 15.000.000 تومان است.

 

اگر علاقه دارید بدانید شغل مشاور حقوقی چیست و شرایط مشاور حقوقی شدن و مدارک لازم چیست، در صفحه شغل مشاور حقوقی منتظر شما هستیم.

 

وکیل سایبری

اولین قدمی که برای وکیل سایبری شدن نیاز دارید، داشتن آگاهی لازم در زمینه تکنولوژی است. که این آگاهی تنها با شرکت در دوره های معبتر بدست می‌آید. یک وکیل متخصص جرائم سایبری می تواند با استفاده از دانش و مهارت خود به پرونده های دعاوی سایبری رسیدگی کند. به وکیل جرائم سایبری، وکیل جرائم اینترنتی نیز گفته می‌شود.

 

شما به عنوان کسی که قصد دارید در این حوزه فعالیت کنید باید علاوه بر توانایی تحلیل و بررسی دعاوی، مدرک وکیل سایبری را هم داشته باشید تا بتوانید از پروژه های مختلف دفاع کنید.

 

نتیجه گیری

در این مقاله دانستیم که با مدرک حقوق چه کار هایی می‌توان انجام داد. علاوه بر راه های شناخته شده در رشته حقوق که وکالت و سردفتری و .. هست، شما میتوانید از سه راه جدید و پربازده هم استفاده کنید.

 

شما با شرکت در دوره جامع حقوق کاربردی، علاوه برا اینکه به سه مدرک مشاور حقوقی، داور حقوقی و وکیل سایبری دست پیدا می کنید، می توانید از طریق این سه راه کسب درآمد کنید. تفاوت شما با دیگر افرادی که در رشته حقوق فعالیت می کنند، این است که آن ها فقط از یک راه می توانند دانش خود را ارائه، و از آن کسب درآمد کنند. اما شما دارای سه مدرک هستید که هرکدام از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردار هستند.

 

همچنان اگر سوال بیشتری در مورد مسیر شغلی حقوق دارید میتوانید با وارد کردن شماره خود در فرم زیر، از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما استفاده کنید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب دو گزینه امکان پذیر است

نیاز به مشاوره تخصصی دوره های حقوقی معتبر دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
(100% رایگان)

نام و نام خانوادگی

نمونه مدارک رسمی دوره های حقوق کاربردی

با کلیک بر روی تصاویر، عکس مدرک را به طور کامل و با کیفیت بالا مشاهده کنید.

وبینارهای آموزشی رایگان

برای شرکت در سلسله کسب در آمد از رشته حقوق، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

اساتید حقوقی موسسه آموزش عالی آزاد امین
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی
کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
در صورت ثبت نام در هر دوره ای، میتوانید به صورت مادام العمر در تمام دوره های بعدی که برگزار میشود هم شرکت کنید. حتی اگر 1541 سال بعد مراجعه کنید!
تمامی دوره ها با مدارک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه میشود. همراه با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری.
دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین مورد تایید WES کانادا و آمریکاست. WES در سراسر دنیا معتبر است و برای کاریابی یا ادامه تحصیل بعد از مهاجرت کار شما را آسان میکند.
مزیت ما این است که دانشگاه نیستیم. یعنی اساتید ما علاوه بر دانش، دارای تجربه عملی زیادی هستند و سرفصل ها به صورت تئوری، عملی و کیس استادی (مثال های واقعی) ارائه میشود.
جشنواره فروش بی تکرار دوره های حقوق کاربردی
فقط تا ساعت 24:00 شنبه 13 آبان ماه

یک کلیک و 15 میلیون تومان هدیه آموزشی

وبینار رایگان "ماشین پولسازی حقوق"

چگونه میشود با رشته حقوق که یکی از پولسازترین رشته های دانشگاهی است، به درآمدهای بالا رسید؟
قراردادنویسی اصولی+  آموزش کسب درآمد از رشته حقوق

دوره رایگان کسب درآمد از رشته حقوق

چگونه میشود با رشته حقوق که یکی از پولسازترین رشته های دانشگاهی است، به درآمدهای بالا رسید؟
 این دوره کوتاه را از دست ندهید. 

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی