با این نکات،رهبری موفق باش!

رهبر موفق

رهبر موفق بودن برای بسیاری از مدیران یک هدف حرفه ای جدی محسوب می شود .در واقع عالی بودن در زمینه رهبری به سادگی بدست نمی آید

ما نکاتی از راهنمایی های بسیار جذاب و قابل اجرا را برای شما شرح می دهیم که به شما کمک می کند تا در انجام کسب و کارتان مانند یک رهبر موفق عمل کنید.

با نمونه و مثال هدایت کنید

رهبران نیاز دارند که بجای گفتن ، نشان دهند . بطور مثال اگر می خواهید که کارکنان تان وقت شناس باشند ، خودتان همیشه بموقع و یا حتی زودتر در شرکت باشید . و یا اگر حرفه ای بودن برای شما اولویت دارد، اطمینان حاصل کنید که  خودتان لباس موفقیت را در آن زمینه پوشیده اید . با تمام کسانی که در ارتباط هستید (به صورت شخصی و آنلاین) با حسن نیت رفتارکنید. لحن تان را تنظیم کنید تا کارکنان تان آنرا دنبال کنند.

کمی تواضع و فروتنی ، بسیار پیشرو است

بین رهبر موفق بودن و رئیس بودن فرق بسیار است. در حالیکه هر دو مسئول هستند ، یک رهبر ، امید و روشنایی را منتشر و به راحتی ، در همه اعتماد ایجاد می کند . چنانچه ممکن است غیرمعمول بنظر برسد ، از متواضع بودن ، اعتماد بنفس بیشتری نسبت به غرور و باعظمت جلوه کردن ، دریافت می شودارتباط موثر برقرار کنید

ارتباط موثر ، هم در کار و هم در زندگی بسیار ضروری می باشد . رهبران بزرگ اطمینان حاصل می کنند ازینکه خوب بشنوند و درک کنند ، و همچنین اهمیت گوش دادن را می دانند. ارتباطات یک خیابان دو طرفه است که استفاده از آن باعث می شود تا شما به جای ایجاد شکاف و فاصله ، به پیشرفت در کار خود تمرکز کنید.

رهبر موفق
رهبر موفق

جلسات پربار را ادامه دهید

همه ما می دانیم که زمان سرمایه است . پس صد البته که شما باید در طول جلسات خود ، زمان هایی که به مسائل بی اهمیت پرداخته می شود را محدود کنید. اگر شما به کارتیم خود ایمان دارید ، نیازی به مدیریت ذره بین و می توانید جلسات خود را با سرعت بیشتر اجرا کنید.

محدودیت های خود را شناسایی کنید.

حتی مهربان ترین و دلسوزترین رهبر های موفق هم محدودیت هایی دارند . مرزهای خود را تعیین کنید و به آنها بچسبید . دانستن آنچه که تحمل نخواهید کرد، می تواند بسیاری از ناامیدی ها را در همه ی شرکت ها از بین ببرد و مرزها را روشن کند ، به این معنی که هیچ موضوع گنگ و گیج کننده ای وجود نخواهد آمد.

 

[su_highlight background=”#232323″ color=”#FFC600″]مشاهده مقالات بیشتر[/su_highlight]

توصیه‌های وارن بافت برای موفقیت مالی

۱۰ مهارت برتر که باید آموزش دیده باشید!

دو عامل اساسی برای مذاکره موفق

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جشواره نوروزی موسسه آموزش عالی آزاد امین

حضوری و آنلاین

1-همایش 2 روزه جوان میلیاردر خود ساخته (ویژه جوانان)

  • صفر تا صد آموزش راه اندازی و توسعه کسب و کار
  • افزایش و کسب و ثروت از راه اندازی کسب و کار