دوره نفت و گاز یکی از دوره های تخصصی و علمی برای متقاضیان حوزه نفت و گاز می باشد. دوره نفت و گاز با هدف بالا بردن مهارت و دانش فنی علاقه مندان توسط اساتید مجرب برگزار می شود. در این دوره سرفصل های تخصصی و مباحث استراتژیک در مدیریت صنعت نفت و گاز مورد بحث قرار می گیرد. متخصصان صنعت نفت و گاز و همچنین اساتید دانشگاه با سطح علمی بالا به تدریس این دوره می پردازند.

دوره نفت و گاز

دوره مدیریت صنعت نفت و گاز برای کارشناسان ارشد، مدیران و مشاوران فعال در این حوزه برگزار می شود. پس از تکمیل دوره، شرکت کنندگان قادر به تحلیل مباحث مربوطه هستند و با استفاده از تجربه اساتید و خبرگان این صنعت گام های بزرگی را در پیشرفت و ترقی در این صنعت برخواهند داشت. در دوره آموزشی مدیریت نفت و گاز تلاش بر این است که آشنایی سریع و کاربردی با مفاهیم اولیه انجام شود و پیش نیازهای هر دوره توسط اساتید مطرح خواهد شد. شرکت کنندگان در دوره نفت و گاز با نحوه تصمیم گیری راهبردی و مباحث فنی در این زمینه آشنا خواهند شد. مخاطبان دوره نفت و گاز مدیران سازمان ها،  مشاوران و کارشناسان فعال در زمینهٔ صنعت نفت و گاز هستند.

دوره نفت و گاز
دوره نفت و گاز

برگزاری دورهنفت و گاز

افراد علاقه مند جهت شرکت در دوره نفت و گاز  می توانند در این دوره ها شرکت کنند و اطلاعات لازم را کسب کنند. لازم به ذکر است سرفصل های دوره نفت و گاز به گونه ای انتخاب شده است که کاملاً کاربردی و عملی باشد و به مباحث نظری و تئوری کمتر پرداخته می شود. شرکت کنندگان با  فراگرفتن مطالبی که در این دوره مطرح می شود می توانند از تجربه اساتید و متخصصان آموزش دهنده به خوبی بهره ببرند. تدریس مدیریت نفت و گاز شامل مباحث کلاسی و تئوری، انجام بازدید از مراکز صنعتی متناسب با مباحث تدریس شده، بهره گیری از تجربه و مهارت اساتید این صنعت می باشد. معمولاً در دوره های آموزشی صنعت نفت و گاز برای بالا بردن دانش شرکت کنندگان دو استاد برای تدریس در نظر گرفته می شوند.

خواندن  اطلاعاتی در مورد مدیریت عالی نفت و گاز

آشنایی با دوره مدیریت ارشد کسب و کار(MBA)

توضیحاتی درباره دوره مدیریت DBA در مشهد

اطلاعاتی در مورد مدیریت عالی نفت و گاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *