مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

بهترین دوره های مجازی با گواهینامه معتبر بین المللی برای مهاجرت

بهترین دوره های مجازی با گواهینامه معتبر بین المللی برای مهاجرت

5/5 - (1 امتیاز)

وکیل مهاجرتی شما هیچ وقت نخواهد گفت که میتوانید با گذراندن دوره های مجازی و گرفتن بهترین مدرک بین المللی بدون دغدغه مهاجرت کنید!

همه ی کشورها خواهان افراد مهار و متخصص هستند و شرایط را فراهم میکنند تا بتوانند به این کشور مهاجرت کنند و به پیشرفت بیشترش کمک کنند.
اما اگر کسی که نه مهارت خاصی دارد نه تخصص و نه حتی نمرات خوبی در مدرسه و دانشگاه؛ زندگی بهتر خود را در مهاجرت به کشور دیگری ببیند چه؟

به روزرسانی در: 6 اردیبهشت 1401

جواب ساده است؛ دوره های آموزشی کوتاه مدت یا بلند مدت مرتبط با رشته ات شرکت کن که بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت را پایان دوره ارائه کنند.
از این مدرک میتوانی برای اثبات توانایی هایت در رزومه کاری استفاده کنی، گپ تحصیلی ات را به بهانه گرفتن مدرک معتبر منطقی جلوه بدی و در انگیزه نامه ات با اشاره به گواهینامه های بین المللی خودت را مصمم نشان دهی. (اگر تا به حال انگیزه نامه SOP نوشته باشی میدانی که چقدر این مورد مهم است.)

در این مقاله با بررسی مشخصات یک مدرک معتبر بین المللی، دوره های غیرحضوری برای اخذ این گواهینامه ها را نیز معرفی میکنیم.

بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

مهم ترین نکته در دریافت مدرک برای مهاجرت این است که مدرک قابلیت ترجمه رسمی دادگستری را داشته باشد.
شما میتوانید هر مدرکی که دارید و فکر میکنید به شما در فرآیند مهاجرت کمک خواهد کرد را ترجمه کنید اما ترجمه و ارسال این مدارک کمکی به شما نخواهد کرد؛ اصلا اعتباری ندارد که بخواهد کمک کند.

مدارکی میتوانند ترجمه رسمی و به کشور دیگری ارسال شود که ارزش قانونی دارند و اصالت مدرک ثابت شده باشد.

درواقع اسناد و مدارکی که روی سربرگ سازمان یا شرکت صادرشده و مهر و امضای بالاترین مقام صادرکننده را داشته باشد قابل ترجمه رسمی دادگستری می باشند.

با ترجمه رسمی گواهینامه دوره ها مهر سه ارگان: وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و قوه قضاییه روی برگه ترجمه رسمی درج خواهد شد؛ مدارک دوره های آموزشی فقط با دارا بودن این ویژگی میتواند مهاجرت را برای شما تسهیل کند.

اما آیا مدارک پایان دوره ی همه موسسات آموزشی قابل ترجمه رسمی دادگستری است؟

خیر!
طبق دستورالعمل قوه قضاییه موسسات آموزش عالی آزاد که زیرنظر و مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند، مدارک قابل ترجمه دارند.هنگامی که یک موسسه آموزش عالی آزاد مجوز های لازم را داشته و مورد تایید وزرات علوم باشد؛ وزارت علوم گواهینامه های رسمی با مهر هولوگرامی و یک بارکد درج شده روی مدرک جهت استعلام اصالت آن به موسسه مورد نظر میفرستد.
موسسه آموزشی بعد از اینکه دانش پذیر دوره را گذراند، با درج اطلاعات دانش پذیر و مهر و امضای رییس موسسه آموزش عالی بر گواهینامه کار صدور مدرک را تمام میکند.
در این صورت است که دانش پذیر میتواند مدرک مورد تایید وزارت علوم خود را ترجمه رسمی کند تا تبدیل به مدرکی با اعتبار جهانی و بین المللی شود.

موسسه آموزش عالی آزاد امین از سال 1384 زیرنظر وزارت علوم فعالیت میکند و با داشتن تمامی مجوزهای لازم قادر به صدور مدارک قابل ترجمه رسمی و مورد تایید وزارت علوم است و میتواند بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت را در اختیار شما بگذارد.

در تصویر زیر میتوانید تمام فاکتورهای گفته شده در بالا را مشاهده کنید.

مدرک صادر شده برای یکی از دانش پذیران موسسه آموزش عالی آزاد امین در سمت چپ و ترجمه رسمی قوه قضاییه در سمت راست را مشاهده میکنید.

گواهینامه دوره های مدیریت فروش با مدرک بین المللی و ترجمه رسمی

اگر شما هم به وجود این مدارک در رزومه خود نیاز دارید؛ فرم آخر صفحه را پر کنید تا برای مشاوره با شما تماس بگیریم.

 

  • لیست کلاس ها و دوره های غیرحضوری و مجازی با ارائه بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت در موسسه امین:
  • (برای مشاهده لیست دوره های مدیریتی و کسب و کار، حقوق، مشاوران املاک و مهندسان ساخت و ساز، پیمان کاران همراه ما باشید)

1. مدارک دوره های بین المللی مدیریت

اگر میخواهید مهاجرت کاری داشته باشید، مدیر کسب و کار، بازاریابی و فروش و حتی کارآفرین در کشور دیگر باشید، یا فارغ التحصیل یا دانشجوی مدیریت هستید و برنامه مهاجرت تحصیلی و اخذ فاند دارید:
موسسه امین با برگزار کردن دو دوره مجازی MBA و DBA همراه شماست.

دوره MBA

این دوره مهم ترین و تاثیرگذار ترین اصول کاربردی مدیریت یک کسب و کار را به شما می آموزد. بنابراین میتواند برای صاحبان کسب و کار، دانشجویان و فارغ التحصیلان تمام گرایش های مدیریت مفید باشد.
برای افرادی که میخواهند سمت مدیریت را در شرکت های خارجی به دست بیاورند گواهینامه مدیریت کسب و کار MBA از واجبات است و فرصت های شغلی زیادی را برای شما به ارمغان میاورد.

راجع به این دوره سوال دارید؟ فرم آخر صفحه را پر کنید تا باشما تماس بگیریم.

دوره DBA

دی بی ای دوره پیشرفته تری از مدیریت کسب و کار است که گواهینامه بین المللی کسب و کار در پایان به دانش پذیر اعصا میشود.

این دوره با تمرکز بر پژوهش سطح دیگری از مدیریت کسب و کار را به شما می آموزد و شما پیشرفته ترین مدرک کاربردی دنیای مدیریت با عنوان DBA دریافت خواهید کرد.
مانند دوره MBA این دوره نیز برای عموم صاحبین کسب و کار، دانش آموختگان مدیریت و افرادی که میخواهند شاغل باشند بسیار مفید است.

اگر میخواهید یک مدیر فروش موفق، مدیر بازاریابی یا یک کارآفرین باشید دو دوره MBA و DBA در کنار هم میتواند مهم ترین مزیت رزومه شما به دیگران باشند چراکه این دو دوره دارای بااهمیت ترین اطلاعات برای مدیریت هستند؛ خصوصا اینکه لازمه ی مدیریت در کشورهای خارجی گذراندن این دوره ها برای رسیدن به درآمد سالانه بالای 100 هزار دلار است.
درنتیجه بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت برای شما از بین انواع مدارک مدیریت، مدارک دوره MBA و DBA است.

راجع به این دوره سوال دارید؟ فرم  را پر کنید تا باشما تماس بگیریم.

"*" indicates required fields

 

برای آشنایی بیشر با موسسه آموزش عالی آزاد امین و نحوه برگزاری این دوره ها و ارائه مدرک ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

 

 

 

2. دوره های حقوقی با گواهینامه بین المللی

اگر با رشته حقوق بخواهید مهاجرت کنید در اکثر کشور ها قبل شروع کار یا ورود به مقطع تحصیلی ملزم به گذراندن دوره های تطبیقی هستید چون نظام حقوقی هر کشور متفاوت است.
شاید فکر کنید که بااین حساب مدرک دوره های حقوقی به درد شما نمیخورد اما برای آنکه بتوانید وارد خاک کشور دیگری شوید و دغدغه گذراندن دوره های تطبیقی را داشته باشید میبایست لیاقت خود را اثبات کنید و راه اثبات لیاقت داشتن رزومه تحصیلی یا کاری کاملی است. این جا دقیقا نقطه ای است که مدارک دوره های مجازی حقوقی موسسه امین به شما کمک میکند.

سه دوره مشاور حقوقی، داوری حقوقی و وکیل سایبری در موسسه امین با دریافت بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت به پایان میرسند.

دوره مشاوره حقوقی

طی این دوره شما با یادگیری کاربردی لایحه نویسی، مشاور خانواده، امور مالیاتی و… تبدیل به یک فرد خبره و توانمند حقوقی میشوید و حتی میتوانید تا قبل از مهاجرتتان نیز از این راه کسب درآمد کنید.

دوره داوری حقوقی

در دوره داوری حقوقی روند عملی امر داوری را می آموزید و با اخذ مدرک داوری حقوقی بین المللی این دوره را تمام میکنید. از دانش و مدرک حقوقی که بدست آوردید استفاده کنید و با داوری کردن درآمد بیشتری کسب کنید.

وکیل سایبری

با الکترونیکی شدن همه ی کارها نیاز مردم به کسی که بتواند قواعد حقوقی فضای مجازی را به زبان ساده به آنها توضیح دهد بیشتر میشود. پس شما با گذراندن این دوره هم میتوانید روند مهاجرتتان را ساده کنید و هم برای کشور خودتان مفید باشید و حتی پولسازی کنید.

درنتیجه بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت برای حقوقی ها این سه دوره است که نیاز علمی و عملی شما را رفع میکند.

 

راجع به این دوره سوال دارید؟ فرم را پر کنید تا باشما تماس بگیریم.

"*" indicates required fields

 

 

3. مدرک تخصصی و گواهینامه های بین المللی مشاور املاک

اگر در کار خرید و فروش ساختمان هستید یا مهندس عمران و سازنده سه دوره مدیریت فروش ساختمان، مشاور حقوقی املاک و داوری حقوقی املاک به شما هم در حرفه ای تر شدنتان و هم ادامه کارتان در کشور جدید کمک میکنند و بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت شماست.

این سه دوره در واقع سه مرحله مهم از کارشماست:

به طور مثال میخواهید که یک خریدار پیدا و با او معامله کنید در اینجا با دوره مدیریت فروش ساختمان احتمال قرارداد بستن را با تکنیک هایی که در دوره میدیرت فروش ساختمان آموختید؛ بالا میبرید.
وقتی توافقات اولیه انجام شود نوبت به نوشتن قرارداد میرسد شما در دوره مشاور حقوقی املاک به طور کامل با شیوه قرارداد نویسی که کاملا مطابق با قانون باشد و برای شما مشکلی ایجاد نکند آشنا میشوید و حتی قوانین حوزه ثبت، کمیسیون ماده صد و.. را نیز می آموزید تا حرفه ای تر توافقات را کتبی کنید و امنیت بسیار بالایی برای توافق ایجاد کنید.
گاهی طرفین معامله به اختلاف میخورند و این اختلاف را به دادگاه میبرند. دادگاه نیز برای آنها کلی هزینه مختلف مالی و زمانی دارد. راه جدیدی که برای رفع این اختلافات پیش بینی شده داوری است. داور به انتخاب طرفین دعوا تعیین میشود و وظیفه ایجاد صلح بین آنها را دارد. شما با گذراندن دوره داوری میتوانید این اختلافات را رفع کنید و هزینه ای مازاد بگیرید.

همکاران شما در کشور ترکیه با این مدارک به فعالیت خود ادامه میدهند.

اگر شما هم به اطلاعات بیشتری در این خصوص نیاز دارید: فرم را پر کنید تا باشما تماس بگیریم.

"*" indicates required fields

 

 

4. مدرک HSE یا گواهینامه اچ اس ای بین المللی

اگر شما مهندس هستید یا پیمان کار پس حتما به مدرک HSE برای ادامه کار خود نیاز دارید. مدرک بهداشت و ایمنی محیط کار ضمن اینکه صلاحیت شمارا برای کار تان نشان میدهد میتواند دروازه ای باشد برای مهاجرت به کشور موردعلاقه اتان.
با دوره غیرحضوری اچ اس ای میتوانید ریسک های جانی کار را کاهش دهید و از سلامت خود و همکارانتان حفاظت کنید. HSE با توجه به کاربردی که در پروژه های مختلف دارد فرصت های شغلی زیادی را در کشور دیگر به شما خواهد داد بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت است برای افراد فعال در این حوزه.

شما تمامی دوره های ذکر شده را میتوانید مجازی و غیر حضوری در موسسه امین بگذرانید و در کوتاه ترین زمان گواهینامه دریافت کنید.

 

برای آشنایی بیشر با موسسه آموزش عالی آزاد امین و نحوه برگزاری این دوره ها و ارائه مدرک ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

 

 

فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

امین، ثروت ساز و اعتبار آفرین

 

تصاویری از موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین

 

 

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت

کارگاه های آموزشی رایگان

برای شرکت رایگان در کارگاه جهش در کسب و کار و یا دورهمی مدیران، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام(Required)
میخواهید از کدام خدمت رایگان استفاده کنید؟
انتخاب چند گزینه امکان پذیر است

داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
در صورت ثبت نام در هر دوره ای، میتوانید به صورت مادام العمر در تمام دوره های بعدی که برگزار میشود هم شرکت کنید. حتی اگر 1541 سال بعد مراجعه کنید!
تمامی دوره ها با مدارک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه میشود. همراه با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری.
دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین مورد تایید WES کانادا و آمریکاست. WES در سراسر دنیا معتبر است و برای کاریابی یا ادامه تحصیل بعد از مهاجرت کار شما را آسان میکند.
مزیت ما این است که دانشگاه نیستیم. یعنی اساتید ما علاوه بر دانش، دارای تجربه عملی زیادی هستند و سرفصل ها به صورت تئوری، عملی و کیس استادی (مثال های واقعی) ارائه میشود.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی