مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

مهاجرت با مدرک MBA

مهاجرت با مدرک MBA

مهاجرت با مدرک MBA

5/5 - (1 امتیاز)

سوالی که ذهن بسیاری از متقاضیان مهاجرت با مدرک MBA را به خود مشغول کرده این است که آیا مدرک صادر شده از سوی وزارت علوم برای مهاجرت به کشور های دیگر اعتبار دارد یا خیر؟

 

درواقع، دانشپذیران با گذراندن دوره های مدیریت اجرایی MBA و مدیریت عالی کسب و کار DBA، علاوه بر  آموختن دانش مدیریتی، مهارت های جدید و متفاوت برای حل مشکلات مدیران در سازما‌ن‌ها و صاحبان کسب‌وکار در بازار، می توانند با گواهینامه‌های صادر شده از سوی وزارت علوم، در انجام امور مهاجرت خود اقدام کنند. چرا که با اخذ مدرک دوره های مدیریت اجرایی و مدیریت کسب و کار، امتیاز ویژه ای در موضوع مهاجرت برای شما در نظر گرفته میشود.

 

در این مقاله قصد داریم در مورد این مسئله و نقشی را که مدرک دوره های مدیریت صادر شده از وزارت علوم، در امور مهاجرت شما دارد، برای شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید تا به بررسی مهاجرت با مدرک MBA و معرفی دوره مدیریت اجرایی MBA بپردازیم.

 

اگر هم سوالی در زمینه مهاجرت با مدرک MBA یا در زمینه کسب  وکار خود دارید، میتوانید با کارشناسان ما در میان بگذارید. برای این کار باید مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما برای یک جلسه مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

 

نام و نام خانواداگی

 

مهاجرت با مدرک MBA چیست؟

مدرک MBA برای مهاجرت، گواهی پایان دوره MBA است که از وزارت علوم و تحقیقات و فناری صادر شده باشد و قابل ترجمه رسمی مورد تأیید دادگستری باشد. چنین مدرکی اگر تأییدیه جهانی و بین المللی داشته باشد، برای مهاجرت بهترین گزینه است.

مدرک MBA برای مهاجرت چیست؟

 

درواقع، مدرک MBA کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار است. این دوره، آموزش مفاهیم گسترده کسب و کار را ارائه می دهد که به شما در موفقیت در هر زمینه کسب و کار، از اقتصاد و بازاریابی گرفته تا مدیریت مالی و منابع انسانی کمک کند. کسانی که با MBA فارغ التحصیل می شوند، اصول کسب و کار مانند رهبری، ارتباطات، تفکر انتقادی و مهارت های تحلیلی را یاد خواهند گرفت.

 

از این رو اگر قصد مهاجرت دارید، مدرک MBA برای مهاجرت شما گزینه مناسبی است. زیرا هم از دانش به روز و گسترده ای در زمینه کسب و کار برخوردارید و هم مهارتهای لازم را برای ارتقای شغلی خود در کشورهای مهاجرپذیر آموخه اید. در بخش به اهمیت مدرک MBA برای مهاجرت پپی خواهید برد.

اهمیت مهاجرت با مدرک MBA 

امروزه دوره MBA یکی از پر کاربردترین و با اهمیت ترین رشته ها در همه کشورهای صنعتی دنیاست. از این رو برای مهاجرت نیز ارزش بسیار دارد. به عنوان نمونه در ایالات متحده آمریکا به شما کمک می کند تا حرفه خود را با شرکت های چند ملیتی برتر راه اندازی کنید و پتانسیل کسب درآمد شما بسیار زیاد خواهد بود. شما قادر خواهید بود کسب و کار دلخواه خود را بسازید تا در طول زندگی حرفه ای به شما کمک کند.

اهمیت مدرک MBA برای مهاجرت

 

یا اگر به دنبال افزایش حقوق هستید، مدرک MBA برای مهاجرت در کانادا ارزش بسیار زیادی دارد. با داشتن مدرک MBA که دارای تأییدیه WES کانادا به منظور معادلسازی است، یکی از پردرآمدترین صحبان کسب و کار در کانادا خواهید بود.

 

در دوره های MBA می توانید ضعف و قدرت سازمان خود را بشناسید، شرایط بازار را بسنجید و تحلیل کنید و برای واحد های فروش خود برنامه ریزی دقیق و منسجم داشته باشید. همچنین می توانید توانایی مدیریت کردن را در خودتان تقویت کنید، رهبری خوب مدیر جدی و مصمم باشید.

 

ارتقای مهارت های مدیران و مدیریت برنامه ها، از جمله اهداف این رشته  است. این دوره مدرک معتبری در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دارد و بنا به در خواست و نیاز مدیران و شرایط طراحی شده بازار و تناسب با شرایط بازار به روز می‌شود.

 

مدرک MBA برای مهاجرت به متقاضیان مهاجرت اجازه می دهد تا شبکه ای متنوع از متخصصان را در سراسر جهان ایجاد کنند. این شبکه نه تنها ارتباطات شخصی و حرفه ای آنها را گسترش می دهد، بلکه درهایی را به روی فرصت های شغلی جهانی باز می کند.

 

بر این اساس، می توان گفت که مدرک MBA در بسیاری از کشورهای دنیا و در سطح بین المللی نیز، از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. از این رو، افرادی که قصد مهاجرت دارند، به دنبال مدرکی برای یافتن یک شغل مناسب و پردرآمد در کشور مهاجرپذیر هستند. دوره MBA وقتی از مدرکی معتبر دارای تأییدیه جهانی برخوردار باشد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای مهاجرت خواهد بود. پس مهاجرت با مدرک MBA، راهی به سوی آینده شغلی موفق است.

 

مدرک MBA برای مهاجرت را از چه طریق دریافت کنیم؟

مدرک MBA برای مهاجرت را می توانید از دو طریق دریافت کنید:

از طریق دانشگاه

شما می توانید MBA را در مقاطع کارشناسی ارشد به بالا در دانشگاه های کشور بگذرانید و مدرک خود وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را دریافت کنید. این مدرک معتبر قابل ترجمه دادگستری است و شما می توانید برای آن مهاجرت آن را ارائه دهید و پذیرش بگیرید.

روش اخذ مدرک MBA برای مهاجرت

 

برخی از دانشگاه های معتبر در این زمینه عبارت اند از:

1. دانشگاه صنعتی شریف

2. دانشگاه امیرکیبر

3. دانشگاه الزهرا

4. دانشگاه تهران

5. دانشگاه فردوسی مشهد

 

از طریق موسسات آموزش عالی 

اگر مایل نیستید که در آزمونهای ورودی رشته MBA دانشگاه ها شرکت کنید، می توانید دوره های آموزشی MBA  را در موسسات آموزش عالی معتبری که مدرک وزرات علوم و تحقیقات و فناوری صادر می کنند بگذرانید. سپس با مدرک خود که قابل ترجمه رسمی مورد تأیید قوه قضاییه است، برای مهاجرت اقدام کنید. بهترین مدرک MBA  برای مهاجرت این است هم صادرشده از وزارت علوم باشد و هم یک تأییدیه جهانی مانند تأییدیه  WES کانادا را داشته باشد. سه موسسه عالی معتبر که دوره های باکیفیت و به روز MBA را با مدرک وزارت علوم برگزار می کنند، عبارت اند از:

1. موسسه آموزش عالی بهار

https://bahar.ac.ir/

2. موسسه آموزش عالی ماهان

https://www.mahan.ac.ir/

3. موسسه آموزش عالی امین

https://amin-inst.ac.ir/

 

معرفی مدرک MBA برای مهاجرت موسسه آموزش عالی امین

بسیاری از متقاضیان و دانشجویان علاقه مند به رشته مدیریت به دنبال بهترین دوره MBA برای دستیابی به اطلاعاتی به روز در این رشته هستند. در واقع این دوره ها می توانند در کنار آموزش های تئوری اطلاعات عملی و کارگاه های مناسب آموزشی را به دانشپذیران ارائه دهد.

مهاجرت با مدرک MBA

دوره مدیریت MBA در واقع دوره ای مربوط به مدیریت اجرایی و ارائه آموزش های لازم برای اجرایی کردن قوانین در یک جامعه می باشد. این دوره از جمله جذاب ترین دوره ها برای بسیاری از مدیران است. در این دوره آموزش های لازم برای برخورد با هر یک از مشکلات و بحران ها را به متقاضیان ارائه می دهد. مدرک این دوره از جمله مدارک بین المللی و قابل پذیرش در نقاط مختلف دنیاست.

 

دانشپذیران با گذراندن دوره های مدیریت اجرایی MBA و مدیریت کسب و کار DBA ،می توانند با گواهینامه های صادر شده از سوی وزارت علوم ، در انجام امور مهاجرت خود اقدام کنند.

 

شما می توانید با گذراندن دوره MBA در موسسه آموزش عالی امین در مشهد، مدرک معتبر صادرشده از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری دریافت کنید. این مدرک با تأییدیه WES کانادا همراه است و امتیاز ویژه ای در موضوع مهاجرت برای شما در نظر گرفته می شود. از این رو می توانید به راحتی مدرک MBA خود را ارائه دهید و برای مهاجرت پذیرش بگیرید.

و هر پرسش در زمینه شرکت در دوره های  MBA موسسه امین دارید، می توانید از کارشناسان ما بپرسید. بدین منظور مشخصات خود را در فرم زیر بنوبسید تا از یک جلسه مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

 

نام و نام خانواداگی

 

گرایش های رشته MBA، در مؤسسه امین

برای دریافت مدرک MBA برای مهاجرت باید دوره های MBA را در موسسه آموزش عالی امین بگذرانید و مدرک وزارت علوم همراه با تأییدیه WES کانادا دریافت کنید.  این دوره در موسسه آموزش عالی امین از شش گرایش کاربردی برخوردار است:

1. مدیریت پروژه

2. مدیریت اجرایی

3. مدیریت مارکتینگ

4. -مدیریت کسب و کار

5. مدیریت مالی

6. مدیریت منابع انسانی

 

سرفصل‌های دوره MBA برای مهاجرت موسسه آموزش عالی امین

دوره MBA در موسسه امین سرفصلهای زیر را شامل می شود که برای متقاضیان مهاجرت، بسیار کاربردی و به روز هستند:

 • رفتار سازمانی
 • اصول و فنون مذاکره
 • اصول بازاریابی
 • مدیریت مالی
 • تبلیغات اثر بخش
 • مدیریت برند
 • اصول و مبانی مدیریت در کسب و کار
 • فروش
 • مدیریت عملیات در کسب و کار
 • مدیریت استراتژیک در کسب و کار
 • مدیریت ارتباط با مشتری
 • مدیریت پروژه
 • ایده پردازی و طرح مدل کسب و کار
 • دیجیتال مارکتینگ
 • کار آفرینی
 • قوانین کار و تامین اجتماعی
 • توسعه فردی
 • بهبود و توسعه عملکرد
 • آئین نگارش و مکاتبات اداری

 

 

در ادامه اگر می خواهید درباره مدرک MBA برای مهاجرت موسسه آموزش عالی آزاد امین بیشتر بدانید، ویدیوی زیر را تا پایان ببینید.

 

 

جمع‌بندی:

برای کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف را با مدرک وزارت علوم و یک تأییدیه جهانی دارند، مدرک MBA برای مهاجرت که برای شما معرفی کردیم، یکی از گزینه های مناسب است. موسسه آموزش عالی ازاد امین دوره های MBA را با مدرک معتبر از وزارت علوم همراه با تأییدیه WES کانادا برگزار می کند. اگر به اطلاعات بیشتری درباره این دوره ها و نحوه اخذ مدرک برای مهاجرت هستید، می توانید مشخصات خود را در فرم زیر بنویسید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. 

 

نام و نام خانواداگی

 

آشنایی با دوره مدیریت اجرایی MBA در مشهد

مدرک بین المللی برای مهاجرت

بهترین مدرک برای مهاجرت

 

 

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت
داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
آخرین مقالات مجله مدیریت امین
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی