دوره HSE در مشهد(ایمنی، بهداشت و محیط زیست،HSE)

دوره HSE در مشهد
5/5 - (1 امتیاز)

شما احتمالا یکی از مهندسین کشور هستید که افزایش مهارت و کارایی‌ برایتان جزو اولویت های اصلی است. و به دنبال معتبرترین و بهترین مرکز برای گذراندن دوره HSE در مشهد و گرفتن مدرک hse هستید.

امروزه آموزش hse با توجه به گسترش جامعه و بازار رو به رشد، به امری مهم تبدیل شده است. شما به عنوان یک فرد صاحب کسب و کار یا یک مدیر پژوره، موظف به دانستن موارد بهداشت، ایمنی و سلامتی هستید. داشتن  مدرک hes به معنای پذیرش تمام مسئولیت های مربوط به بهداشت، ایمنی کار و محیط زیست است.

 موسسه آموزش عالی آزاد امین با برگزاری دوره ی حضوری و مجازی معتبر hse در مشهد و ایران در تربیت کارشناسان hse نقش بسیار پر رنگی را ایفا کرده است. موسسه امین مدرک رسمی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را ارائه میکند و با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری و تایید سازمان جهانی wes کار شمارا برای مهاجرت نیز آسان میکند.

  شما می توانید با وارد کردن شماره خود در فرم زیر از یک تخفیف 60 درصدی در خرید دوره بهره مند شوید و همچنین از یک جلسه مشاوره رایگان دریافت مدرک hse در مشهد  هم استفاده کنید. همچنین میتوانید با شماره 05138477650 تماس بگیرید.

نام

ثبت نام دوره hse وزارت کار مشهد

دوره HSE در مشهد(ایمنی، بهداشت و محیط زیست،HSE)

موسسه آموزش عالی آزاد امین به مدت 20 سال است که به برگزاری دوره های آموزشی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می پردازد. داشتن مدرک HSE به این معنی است که شما تا چه اندازه نکات مربوط به ایمنی و بهداشت را رعایت می کنید. همچنین دارندگان این مدرک می توانند ادعا کنند که با استاندارد ها و الزامات اولیه ی هر کاری آشنایی دارند. داشتن مدرک HSE یک معیار خوب برای سنجش توانایی های شما در برابر مدیریت کسب و کار در بخش های ایمنی، بهداشت و محیط زیست می باشد. با ثبت نام دوره hse در مشهد از مزایای زیر بهره مند می شوید:

 • افزایش حقوق

   آشنایی کامل افراد دارنده مدرک hse برروی تمام الزامات ایمنی، خطرات و استاندارد های لازم ذر کسب و کار ها باعث ارتقا جایگاه شغلی آنها و افزایش حقوق آنها می شود.

 • پیشنهاد شغلی بیشتر

  استخدام افراد حرفه ای و آشنا به اصول کسب و کار همیشه دغدغه ی مدیران شرکت ها بوده است. به همین منظور شما به عنوان کسی که دارنده مدرک hse هستید، می توانید به عنوان مدیریت یا سرپرست بخش ایمنی مشغول به کار شوید. همچنین دارندگان این مدرک امکان استخدام در شرکت ها و سازمان های بزرگ داخلی و خارجی را نیز دارند.

 • مجازی بودن 

از آنجایی که دوره hse بصورت مجازی برگزار میگردد، شما می توانید در هر زمان و هر مکان به راحتی در دوره ها شرکت کنید و دغدغه ی از دست دادن دوره را نداشته باشید. ثبت نام دوره hse وزارت کار در مشهد از چند ساعت تا چند روز متغیر است.

 • اعتبار دوره

مدرک HSE مدرکی است که دانش آموختگان HSE در آموزشگاه ها یا موسسات مشاوره HSE دریافت می کنند. دوره رایج HSE شامل دوره ی مبانی و الزامات HSE که بند های HSE-MS را تشریح می کند. اما دوره مبانی یا الزامات HSE برای یادگیری مباحث HSE کافی نیست و افراد برای تسلط بر HSE، نیازمند فراگیری HSE پیشرفته می باشد. گواهینامه ای که پس از گذراندن دوره HSE تقدیم شما میشود، مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه رسمی دادگستری میباشد.

 • قابلیت ترجمه

پس از ثبت نام دوره hse وزارت کار مشهد، اگر قصد مهاجرت داشته باشید مدرک صادر شده برای شما به عنوان یک رزومه محسوب می شود، و قابلیت ترجمه رسمی  از وزارت علوم را دارد.

دوره آموزش عمومی ایمنی 40 ساعته مشهد

دوره آموزش عمومی ایمنی 40 ساعته در مشهد در واقع همان دوره ی HSE می باشد. در این دوره ها شرایط و آموزش های آشنایی با اصول و مبانی ایمنی و اصول مبانی بهداشت حرفه ای در کارگاه های ساختمانی صورت می گیرد و این موضوع از اهداف اصلی دوره آموزش عمومی ایمنی 40 ساعته در مشهد در کارگاه های ساختمانی است.

دوره HSE در مشهد(ایمنی، بهداشت و محیط زیست،HSE)

برخی از سر فصل های این دوره به صورت زیر است:

 • آشنایی با قوانین و مقررات HSE
 • آشنایی با مفاهیم و اصول HSE
 • آشنایی با خطرات محیط کار و ارزیابی و کنترل ریسکهای احتمالی
 • آشنایی با مسئولیتهای حقوقی و قرار دادی در خصوص HSE
 • آشنایی با سیستم مدیریت HSE

دوره hse فن حرفه ای مشهد

هم اکنون سازمان های مختلفی در حال برگزاری دوره های hse می باشند و دوره hse حرفه ای فنی حرفه ای مشهد از جمله ی این سازمان هاست.

مدرکی که موسسه آموزش عالی آزاد امین به شما ارائه می دهد، مدرکی معتبر و قابل استعلام گیری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. همچنین به عنوان یک رزومه‌ی قوی برای مهاجرت شما محسوب می شود و قابل ترجمه نیز است.

دوره افسر hse در مشهد

دوره افسر HSE در مشهد از چند ساعت تا چند روز متغیر است. دوره رایج HSE شامل دوره ی مبانی و الزامات HSE که بند های HSE-MS را تشریح می کند. اما دوره مبانی یا الزامات HSE برای یادگیری این مباحث کافی نیست و افراد برای تسلط بر HSE، نیازمند فراگیری HSE پیشرفته می باشد.

چه کسانی مخاطبان دوره HSE هستند؟

دوره HSE در مشهد(ایمنی، بهداشت و محیط زیست،HSE)

✅ کارشناسان ایمنی ، بهداشت شغلی و محیط زیست

✅ کارشناسان و مدیران ایمنی و زیست محیطی

✅ پیمانکاران نفت ، گاز و پتروشیمی

✅ علاقه مندان به موضوعات بهداشت شغلی ، ایمنی و زیست محیطی

✅ پیمانکار های فعالیت های عمرانی

 

داشتن مدرک hse را در اولویت قرار دهید و بدانید هرچه علم خود را در تمام زمینه های ایمنی، بهداشت و محیط زیست بالا ببرید، به فردی شایسته تر در مدیریت و کسب و کار خود بدل می شوید. موسسه آموزش عالی آزاد امین با ارائه مدرکی معتبر و قابل ترجمه به شما عزیزان، در جهت ارتقا کسب و کار شما کمک میکند.

با وارد کردن شماره خود در فرم زیر می توانید از یک جلسه مشاوره مشاوره رایگان دریافت مدرک hse نیز بهره مند شوید.

نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
نام