برگزاری دوره زبان های خارجی در مشهد

دوره زبان های خارجی در مشهد
به این مقاله امتیاز دهید

اگر به عنوان دانشجو یا کارمند در شهر مشهد سکونت کرده اید، بهترین کار برای استفادهٔ بهینه از زمان گذراندن دوره زبان های خارجی در مشهد است. دوره زبان های خارجی در شهر مشهد همگی از بالاترین استاندارد های آموزشی بهره برده اند، سطح پایه، متوسط و پیشرفته از دوره زبان های خارجی در مشهد هستند که با سبکی نوین آموزش داده می شوند.

به روزرسانی:1398/12/22

دوره های زبان های خارجی در مشهد

شهر مشهد به دلیل موقعیت توریستی و گردشگری که دارد سالیانه میلیون ها مسافر را از کشورهای مختلف پذیرا می باشد، یکی از بهترین دلیل هایی که شهروندان دوره زبان های خارجی در مشهد را به گذرانند، برقراری ارتباط با گردشگران است. از طرف دیگر دانشگاه فردوسی یکی از معتبرترین و درجه یک ترین دانشگاه های کشور است، دانشجویان زیادی از شهر های مختلف به شهر مشهد نقل مکان می کنند.

یکی از مواردی که دانشجویان در زمینه های تحصیلی خود در این روز ها احتیاج دارند فراگیری زبان های خارجی است، دوره زبان های خارجی در مشهد به صورت کوتاه مدت و بلند مدت برای دانشجویان برگزار می شود. بسیاری از زبان آموزان هدف خود را برا ادامهٔ تحصیل و زندگی در کشور های دیگر پایه گذاری کرده اند اما یادگیری زبان انگلیسی در اکثر این کشور ها چندان فایده ندارد. دوره زبان های خارجی در مشهد تنها محدود به زبان انگلیسی نمی باشد، بلکه اکثر زبان های زندهٔ دنیا مانند عربی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسه، روسی، هلندی و ایتالیایی و ترکی فرا می گیرد.

دوره زبان های خارجی در مشهد
دوره زبان های خارجی در مشهد

نحوهٔ آموزش زبان های خارجی

برای تعیین سطح زبان آموزان از بهترین کارشناسان موسسه بهره برده می شوند، در ابتدا یک آزمون کتبی از زبان آموز گرفته می شود تا میزان سطح درک زبان آموز از زبان مورد نظر سنجیده شود و بعد از آن یک مصاحبهٔ شفاهی ترتیب داده می شود در آخر بعد از جمع بندی سطح دانش آموز مشخص می گردد.

نحوهٔ آموزش زبان های خارجی در مشهد کاملاً حرفه ای و زیر نظر بهترین استاد ها صورت می گیرد، در طول دوره های آموزشی سعی می شود از تمام فکر و استعداد دانش آموزان در کلاس ها استفاده شود تا آن ها تشویق و روبه جلو هدایت کنند. دوره زبان های خارجی در مشهد در روزها و ساعت های مختلفی برنامه ریزی می شوند و هیچ جای نگرانی برای افراد شاغل وجود ندارد چراکه موسسه می کوشد که کلاس های مختص به این عزیزان را در ساعت دیر وقت برنامه ریزی نماید.

[av_button label=’برای پیش ثبت نام آنــــلایــــن ،اینجا کلیک کنید.’ link=’manually,https://www.amin-inst.ac.ir/%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c/%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%db%8c/’ link_target=’_blank’ size=’medium’ position=’center’ label_display=” icon_select=’yes-right-icon’ icon=’ue80c’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-2gsgfd’ admin_preview_bg=”]

[su_highlight background=”#232323″ color=”#FFC600″]مشاهده مقالات بیشتر[/su_highlight]

با شرکت در دوره زبان های خارجی در مشهد ، یک شهروند جهانی شوید

معرفی اطلاعات کلی در مورد دوره زبان های خارجی

زبان های خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم