مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

مدرک DBA غیر حضوری

مدرک DBA غیرحضوری

مدرک DBA غیرحضوری

4.3/5 - (3 امتیاز)

 

مدرک DBA غیرحضوری (آنلاین) یا دکترای غیر حضوری مدیریت یکی از مناسبترین گزینه ها برای اعتبارافزایی سازمان و شرکت شماست. بسیاری از افراد برای رشد و ارتقا کسب و کار خود یا افزایش اعتبار شاید هم برای استخدام در شرکت های معتبر در دوره های MBA شرکت می کنند اما پس از مدتی به دنبال ارتقا بیشتر سازمان و کسب و کار و برند شدن در سطح کشوری و حتی جهانی و همچنین به دلیل ایجاد تمایز با سایر مدیران ارشد و صاحب کسب و کار و افزایش اعتبار به دنبال دریافت مدرک DBA غیر حضوری هستند. اگر شما نیز می خواهید برای ارتقای شغلی و تقویت مهارتهای مدیریت خود، از دوره های DBA غیر حضوری استفاده کنید، این مقاله را حتما تا پایان بخوانید تا با همه نکات درباره مدرک dba غیرحضوری آشنا شوید.

 

خرید مدرک DBA و MBA

 

علت اخذ مدرک مدیریت عالی  کسب و کار DBA غیرحضوری این است که مدیران کسب و کار های بزرگ بسیار پر مشغله هستند و با دریافت این دوره آنلاین میتوانند همزمان با آموزش مدیریت پیشرفته و حرفه ای به امور مدیریتی خود نیز رسیدگی کنند. در واقع توجه داشت که خرید مدرک کاری امکان ناپذیر است. در این صورت می توانید دور ها و پیکیجهای آموزش را تهیه کنید و پس از گذراندن آزمون آنلاین آن، مدرک معتبر خود را دریافت کنید.

دکترای غیر حضوری مدیریت

 

عده ای از مدیران داشتن مدرک MBA را برای دانش مدیریتی خود کافی می دانند و در ابتدا فقط مدرک مدیریت کسب و کار MBA (مدیریت اجرایی) را اخذ می کنند، اما پس از مدتی که رشد و شکوفایی کسب و کار های خود را به چشم دیدند متوجه می شوند که چقدر مدرک MBA  می تواند همزمان با افزایش دانش مدریتی در زمینه های مذاکره، قرارداد نویسی و مدیریت منابع انسانی، مدیریت استراتژیک به اعتبار و شخصیت مدیریتی آنها بیافزاید. پس چون فرصتی برای گذراندن این دوره ها به صورت حضوری در دانشگاه ها یا موسسات اموزش عالی را ندارند و در عین حال به مدرک نیاز دارند، به فکر خرید مدرک می افتند. همین مسئله برای متقاضیان اخذ مدرک DBA نیز صدق می کند.

 

یک راهکار مناسب برای شما مدیران

شما نیز به عنوان مدیر یک شرکت یا صاحب یک کسب و کار، با توجه به مسئولیت های سنگین و فعالیت های بسیار ، اگر توانایی حضور در دوره های DBA را ندارید، به همین خاطر مدرک دوره DBA  بین المللی حضوری یا مجازی مناسب ترین گزینه برای شماست. موسسه آموزش عالی آزاد امین این امکان را به خوبی برای شما فراهم کرده است. شما می توانید طی مراحلی که در تصویر زیر به سادگی نشان داده ایم، با خرید یک دوره DBA غیرحضوری و گذراندن آزمون آنلاین آن، مدرک DBA مورد تایید وزارت علوم را همراه با تاییدیه WES کانادا دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم: 

 

 

نام و نام خانواداگی

 

 

دکترای غیر حضوری مدیریت

 

تصویر مراحل اخذ مدرک DBA غیر حضوری

 

مدرک DBA غیر حضوری برای چه کسانی مناسب است؟

مدرک dba غیرحضوری یا آنلاین برای کسانی که فرصت حضور در دوره های مدیریتی را در دانشگاه ها با موسسات آموزش عالی ندارند اما به مدرک آن نیاز دارند، مناسب است. ابن افراد به علت مشغله کاری نمی توانند دوره های مدیریتی را به صورت حضوری بگذرانند. موسسه آموزش عالی امین برای این افراد گزینه فوق العاده ای را ارائه کرده است. متقاضیان مدرک DBA می توانند دوره های غیر حضوری DBA را که به صورت پکیج آنلاین ارائه می شود را تهیه کنند. پس از قبولی در ازمون ساده مجازی آن، می توانند مدرک وزرات علوم  موسسه امین را دریافت کنند.

مدرک مدریت اجرایی MBA و دکترای مدیریت غیرحضوری DBA

دانشجویان حاضر در کلاس‌های مدرک MBA کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با خواندن مقالات موجود در مجلات و کتاب‌های درسی، ترندها و تئوری‌های کسب و کار را یاد می‌گیرند. به این ترتیب، آنها با موضوعات و استراتژی‌های جدیدی از جمله مدیریت پروژه‌ها، فناوری و پیش بینی بازار آشنا می‌شوند. دانشجویان با مشکلات پیچیده دنیای واقعی روبرو می‌شوند و برای هدایت سازمان‌ها و تیم‌ها حرفه‌ای می‌شوند.

 

مدرک MBA گرایش‌های متفاوتی را شامل می‌شود که به دانشجویان اجازه می‌دهد در یک جنبه خاص از کسب و کار مانند کارآفرینی، امور بین الملل، اقتصاد، مالی و غیره دانش کسب کنند.

 

دانشجویان دوره DBA (دکترای مدیریت کسب و کار) می‌توانند نشریات و مجلات را نقد کنند و با انجام تحقیقات خود، دانش خود را در زمینه کسب و کار گسترش دهند. از این طریق دانشجویان تفکر انتقادی و حل مسئله در دنیای واقعی تجارت محور را، کسب می‌کنند.

 

به عبارت دیگر:

اگر دانشجویان دوره DBA در صنعتی مشغول به کار باشند، انعطاف پذیر بودن دوره‌های DBA به آنها این امکان را می‌دهد که به صورت آنلاین نیز دوره را بگذارند و جایگاه خود را در صنایع مختلف بهبود بخشند. تحصیل آنلاین برای دوره MBA نیز امکان پذیر است و کسب این دو مدرک وقفه‌ای در زندگی خانوادگی و کاری افراد به وجود نمی‌آورد.

 

اگر می خواهید وارد تجارت شوید و می خواهید یکی از پیشرفته ترین مدارک موجود را دریافت کنید، مدرک مدیریت کسب و کار (DBA) می تواند شما را به ابزارها و مهارت های مناسب مورد نیاز برای موفقیت مجهز کند. دنبال کردن مدرک پیشرفته مزایای زیادی مانند باز کردن درهای بیشتری برای نقش رهبری در دنیای تجارت به همراه خواهد داشت.

 

بسیاری از افراد شاغل و متخصص به دنبال این هستند که دانش خود را افزایش دهند و همچنین مدارک تحصیلی بیشتری کسب کنند، تا در نهایت ارتقا شغلی داشته باشند. برای این افراد مدرک MBA و همچنین DBA گزینه بسیار عالی است و حتی افرادی که مدرک MBA دارند، می‌توانند این ارتقا شغلی را با گرفتن مدرک DBA به دست آورند.

 

تفاوت دکترای غیر حضوری مدیریت DBA با  مدیریت اجرایی MBA

 

دکترای غیر حضوری مدیریت DBA با  مدیریت اجرایی MBA  چه تفاوتی دارد؟ برای مقایسه این دو به طور خلاصه می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

  • مدرک MBA معمولاً مورد استفاده افراد متخصص و حرفه‌ای در کسب و کارها قرار می‌گیرد. این افراد می‌خواهند درک بهتری از کسب و کار داشته باشند و تئوری‌های روز مربوط به صنعت و حرفه خود را فرا بگیرند.

 

  • مدرک دکترای غیرحضوری مدیریت DBA به متخصصان حال حاضر فرصت تازه ای می دهد. اینکه با افزایش دانش و استفاده از نظریه‌ها و روش‌های جدید، حرفه و کسب و کار خود را گسترش دهند.

دکترای غیر حضوری مدیریت

 

این دو مورد خلاصه‌ای از دو تفاوت عمده این دو مدرک است، در ادامه به صورت کلی درباره دیگر تفاوت‌ها صحبت خواهیم کرد. موسسه آموزش عالی آزاد امین با 20 سال تجربه و پیشینه آموزش دوره ها مدیریتی، پکیج آنلاین MBA و  DBA را نیز با مدرک معتبر وزارت علوم ارائه می کند.  اگر می خواهید درباره موسسه آموزش عالی آزاد امین و دوره های حضوری و غیر حضوری DBA و MBA  آن بیشتر بدانید، تماشای ویدیوی زیر را از دست ندهید.

 

 

 

اخذ مدرک بین المللی غیرحضوری MBA

مدرک مدیریت اجرایی کسب و کار موسسات اموزش عالی آزاد، یک مدرک مدیریت است که رویکرد عملی‌تری نسبت به مدیریت بازرگانی  MBA در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه را دارد. و مهارت‌های لازم برای حل مشکلات عملی و تحلیلی را به شما می‌آموزد. هدف از این مدرک ساخت دانشی جدید به جای یادگیری دانش‌های قدیمی است که در حال حاضر از طریق منابع مختلفی از جمله کتاب، سخنرانی و تعامل با اساتید و متخصصان در زمینه تجارت به وجود می‌آید. در بسیاری از موارد، در یک برنامه MBA، دانشجویان یاد می‌گیرند که چگونه برنامه‌های توسعه کسب و کار را تدوین کنند و مؤثرترین و کارآمدترین روش‌ها را برای سود بیشتر از ایده‌های تجاری خود به کار گیرند.

 

دوره غیر حضوری MBA برای کسانی که فرصت کافی ندارند که دوره های حضوری را بگذرانند، ولی به دانش و مدرک آن نیاز دارند، بسیار مناسب است. در موسسه آموزش عالی آزاد امین به راحتی طی مراحلی که در تصویر بالا گفتیم، می توانید پس از ثبت نام  برای خرید پکیج آنلاین MBA و گذراندن آزمون آنلاین آن، مدرک معتبر بین المللی وزارت علوم همراه با تاییدیه WES کانادا را تهیه کنید.  

 

 

اخذ مدرک بین المللی دکترای غیر حضوری مدیریت DBA

در دکترای غیر حضوری مدیریت DBA، مدیران و صاحبHن کسب و کار آموزش می‌بینند تا محققانی شوند که بتوانند تحقیقات خود را منتشر کنند و ابزارهایی به آنها برای خلق دانش جدید معرفی می‌شود. بیشتر تحقیقات در مدرک دکترای غیر حضوری مدیریت DBA از طریق خواندن مجلات دانشگاهی انجام می‌شود، که اغلب شامل همان تئوری‌هایی است که در برنامه‌های MBA تدریس می‌شود. دکترای غیر حضوری مدیریت DBA به جای تمرکز بر چگونگی ایجاد سود، بیشتر بر اهمیت درک اینکه سود از کجا آمده است،‌ تمرکز دارد و بیشتر برای کسانی خوب است که می‌خواهند در استخدام مدیر عامل موفق عمل کنند.

 

دوره دکترای غیر حضوری مدیریت DBA برای کسانی که فرصت کافی ندارند که دوره های حضوری را بگذرانند، ولی به دانش و مدرک آن نیاز دارند، بسیار مناسب است. در موسسه آموزش عالی آزاد امین به راحتی طی مراحلی که در تصویر بالا گفتیم، می توانید پس از ثبت نام  برای خرید پکیج آنلاین DBA و گذراندن آزمون آنلاین آن، مدرک معتبر بین المللی وزارت علوم همراه با تاییدیه WES کانادا را تهیه کنید.  

 

 

مخاطبان دوره دکترای غیر حضوری مدیریت DBA 

مخاطبان دکترای غیر حضوری مدیریت DBA مدیرانی با سابقه بوده که به دنبال ارتقای مهارتهای حرفه ای مدیریتی خود می باشند. در دانشگاه ها دانشجویان می توانند پس از گذراندن  کارشناسی ارشد MBA، در مقطع دکترای غیر حضوری مدیریت یا DBA غیر حضوری حضور یابند.

 

اما اگر کسی فرصت کافی برای گذراندن این مراحل را ندارد. و فقط به هر دلیلی، به مدرک نیاز دارد، میتواند دوره های مدیریتی را در موسسات آموزش عالی بگذراند. اگر حضور در این دوره‌ها نیز به هر علتی برایش امکان‌پذیر نیست، می تواند دوره DBA غیرحضوری را خریداری کند. سپس مدرک DBA وزارت علوم را دریافت کند.

 

هدف دوره DBA و مدرک  DBA ارتقای مهارت های مدیران است. درواقع هدف دوره های مهارتی DBA ارتقای مهارتهای مدیران ارشد کسب و کار که سالها تجربه کار در صنایع مختلف را دارند میباشد. سرفصلهای آموزشی این دوره ها به گونه ای طراحی شده که دانشپذیر تنها با تئوری های مدیریتی آشنا شده نمی شود. بلکه می تواند در مورد توسعه آنها تحقیق و پژوهش انجام دهد. همچنین نحوه کاربرد این تئوری ها را در دنیای واقعی و در مواقع بحران را آموخته و توانمندی های رهبری سازمانی خود را ارتقا دهد.

 

 

دکترای غیر حضوری مدیریت

دکترای غیرحضوری مدیریت یا همان مدیریت عالی کسب‌وکار DBAگزینه برتر برای ارتقای شغلی و رزومه‌سازی برای استخدام یا حتی مهاجرت است. به عنوان یک مدیر خود باید بیشتر از هرکسی بدانید که چقدر مشغله کاری و کمبود زمان گاهی می تواند شما را دچار مشکل کند. در عین حال آموزش درست برای افزایش دانش مدیریتی و اعتبار شرکت شما ضروری است.

 

به همین خاطر موسسه آموزش عالی آزاد امین با نزدیک به 20 سال سابقه در برگزاری دوره‌های مدیریتی، دوره‌های مجازی خود را برگزار می‌کند. ازاین‌رو، به راحتی می‌توانید در هر مکان، 24 ساعت شبانه روز آموزش‌ها را مشاهده کنید. پس از انجام آزمون دوره دکترای غیر حضوری مدیریت، مدرک DBA غیر حضوری را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره پیرامون اخذ مدرک بین المللی مدیریت عالی کسب‌وکار DBA موسسه آموزش عالی امین فرم زیر را پر کنید. تا کارشناسان ما در خصوص شرایط دریافت و اخذ مدرک DBA  شما را راهنمایی کنند.

 

نام و نام خانواداگی

 

 

نمونه مدرک dba

 

نمونه مدرک dba

 

جمع بندی

طبق آنچه در این مقاله به آن پرداختیم، شما می توانید برای داشتن مدرک دکترای غیر حضوری مدیریت، دوره غیرحضوری DBA را بگذرانید. در این راستان، برای پکیج آنلاین DBA وبسایت موسسه آموزش عالی آزاد امین ثبت نام کنید. 30 تا 40 روز پس از گذراندن آزمون مجازی ساده آن می توانید مدرک وزارت علوم خود را دریافت کنید. پس فرصت را از دست ندهید. اگر به عنوان مدیر یا صاحب کسب و کار برای ارتقا یا اعتبارسازی شرکتتان یا حتی برای مهاجرت، به مدرک مدیریتی نیاز دارید، شک نکنید. و پکیج غیر حضوری DBA موسسه آموزش عالی آزاد امین را تهیه کنید و از مزایایی که گفتیم بهره  مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر از دوره غیر حضوری DBA، فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما برای راهنمایی با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانواداگی

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت

کارگاه های آموزشی رایگان

برای شرکت رایگان در کارگاه جهش در کسب و کار و یا دورهمی مدیران، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام(Required)
میخواهید از کدام خدمت رایگان استفاده کنید؟
انتخاب چند گزینه امکان پذیر است

داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
در صورت ثبت نام در هر دوره ای، میتوانید به صورت مادام العمر در تمام دوره های بعدی که برگزار میشود هم شرکت کنید. حتی اگر 1541 سال بعد مراجعه کنید!
تمامی دوره ها با مدارک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه میشود. همراه با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری.
دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین مورد تایید WES کانادا و آمریکاست. WES در سراسر دنیا معتبر است و برای کاریابی یا ادامه تحصیل بعد از مهاجرت کار شما را آسان میکند.
مزیت ما این است که دانشگاه نیستیم. یعنی اساتید ما علاوه بر دانش، دارای تجربه عملی زیادی هستند و سرفصل ها به صورت تئوری، عملی و کیس استادی (مثال های واقعی) ارائه میشود.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی