مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

تکنیک های فروش موفق

تکنیک های فروش موفق : موثر و بهینه برای فروشندگان برتر

تکنیک های فروش موفق : موثر و بهینه برای فروشندگان برتر

5/5 - (1 امتیاز)

 تکنیک های فروش موفق به روشهایی گفته می شود که تیم فروشنده یا یک نفر به تنهایی به منظور کسب درآمد و افزایش و بهنیه سازی فروش به کار می گیرند. آیا شما هم به دنبال یکسری تکنیکهای برتر، به روز و بهینه برای یک فروش موفق هستید؟ این مقاله با داشتن یکسری نکات عالی و بهینه به شما به عنوان فروشنده و صاحب کسب و کار کمک بساری می کند. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

اگر برای یک فروش موفق ویژه مدیران برتر نیاز به مشاوره و آموزش دارید، موسسه آموزش عالی امین با 20 سال تجربه آموزش حضوری و غیرحضوری دوره های مدیریتی MBA و  DBA دو فرصت ویژه را در اختیار شما گذاشته است:

 

یکی از آنها امکان بارگیری یک مینی دوره رایگان MBA برای علاقه مندان به آشنایی با دوره های مدیریتی MBA و  DBA با مدرک وزارت علوم تاییدیه WES  کانادا در موسسه آموزش عالی امین.

دیگری  امکان یک جلسه مشاوره رایگان درباره کسب و کارتان یا دوره های مدیریتی MBA و  DBA است. بدین منظرو می توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

نام و نام خانواداگی

 

دوره مدیریت mba رایگان

تکنیک های فروش موفق

آیا کسب و کار شما در هنگام فروش از رونق یا رکود عبور می کند؟ اگر پاسخ مثبت است، شما تنها نیستید. بسیاری از کسب و کارها در برابر همین نوسانات چشمگیر آسیب پذیر هستند.

تکنیک های فروش موفق

با این حال، تغییرات ساده اغلب می تواند مشکل را کاهش دهد یا حتی حل کند. از زمانی که یک سرنخ ایجاد می کنید تا لحظه ای که فروش خود را می بندید، باید در مورد فرآیندهای فروش خود سختگیر باشید. در اینجا تکنیک هایی وجود دارد که چگونه می توانید فروش ثابت تری داشته باشید:

 

1.آمادگی ذهنی در فروش

زمانی که شما آمادگی ذهنی کاملی داشته باشید هدف شما و مسیر پیش رو با نتیجه مثبتی همراه می شود

 

2.از معامله خود مطمئن باشید

 از بزرگ ترین اشتباهات نمایندگان فروش که معمولا بیشتر آن ها این اشتباه را می کنند درک نکردن  و نا آگاه بودن نسبت به ارائه محصولات است دقت کنید که قرارداد درستی ببنید و به آن پایبند باشید و موارد دیگری را هم آماده در کنارش داشته باشید

 

3. مثبت باشید

صحبت ها و افکار منفی بیشتر از چیی که فکر کنید روی فروشتان تاثیر می گذارد سعی کنید که همیشه از صحبت های منفی دوری کنید و در مقابل مشتریان از لبخند و کلمات مثبت استفاده کنید

 

4.میانگرا باشید

همیشه موفق ترین و بهترین فروشندگان میانگرا هستند. میانگرا بون در فروش را می توان اینطور معنا کرد که شما باید هم ویژگی های یک فروشنده درونگرا را دارا باشید و هم ویژگی های یک فروشنده برونگرا

 

5.خودتان را قبول کنید

این که به توانایی ها و استعداد های خود شک داشته باشید یک موضوع رایج است و برای همه پیش می آید اما باید سعی کنید که نقاط قوت خود را دائم با خود مرور کنید و به این حرف  برسید که شما می توانید

 

6.از محصولتان بگویید

وقتی برای محصول خود داستانی را در ذهنتان داشته باشید ارزش محصول بالا می رود و در فروش پیشرفت خوبی می کنید

 

7.الهام بگیرید

 نباید تمام فکر و تمرکز خود را روی شکست هایی که در گذشته خورده اید بگذارید چرا که باعث می شود همیشه شکست بخورید و به پیروزی نرسید سعی کنید موفقیت های خود را همیش در ذهن مجسم کنید و به برد هایی که داشته اید فکر کنید و هرگز آن ها را از ذهن خود پاک نکنید های گذشته تمرکز

 

8.تمرکزتان را روی واقعی ها بگذارید

 ممکن است برایتان پیش بیاید که مشتریانی سراغ شما بیایند که قصد خرید محصولی را ندارند و محض کنجکاوی آمده اند اگر بخواهید زمان زیادی برای این نوع از افراد بگذارید در کنار این که زمانتان را از دست داده اید انرژیتان هم از دست می رود یکی از تکنیک های فروش موفق شناخت مشتریان واقعی است برای شناخت این افراد باید آن ها را با مشتریان واقعی که در گذشته داشته اید مقایسه کنید.

 

9. از نه گفتن نترسید

نه گفتن در موقعیت های مناسب را می توان یکی از مهم ترین تکنیک های فروش به حساب آورد زمان هایی است که لازم است به مشتریان نه بگویید امکان دارد که مشتری شما محصولی که دارید را بخواهد اما شما با توجه با آگاهی که دارید بدانید محصول مناسب مشتری نیست  از نه گفتن به مشتری نترسید و با او صادقانه صحبت کنید و واقعیت را بگویید با اینکار مشتری می تواند محصول شما را به فردی که برایش مناسب است معرفی کند.

 

10.لبخند داشته باشید

 لبخند زدن شما به خوش رویی و خوب برخورد کردن طرف مقابلتان ربط پیدا می کند زمانی که شما به مشتری خود لبخند می زنید و با او با روی باز برخورد می کنید مغز او فعال می شود و امکان لبخند زدنش به شما بالا می رود این که اطرافیان شما را فرد خون گرمی ببینند و میزان اعتماد آن ها به شما افزایش پیدا کند بر می گردد به لبخند هایی که به آن ها تحویل داده اید

 

11.اطلاعات خود را به روز کنید

بالا بودن اطلاعات در زمینه های  محصول و فروشتان باعث بالا بردن اعتماد به نفس شما در فروش می شود هیچ زمان فراموش نکنید که  نباید هیچ سوال و موضوعی در رابطه با محصول و فروش شما باشد که در رابطه با آن ندانید و یا اطلاعات پایینی داشته باشید

 

12.سوالات کلیدی بپرسید

از تکنیک های موفق و خوب در فروش می توان به هنر سوال پرسیدن اشاره کرد اینکه شما آن قدر وقت شناس باشید و که در زمان های مناسب و آگاهی از نیاز های مشتری یک سری از سوال هایی که به شما در روند فروش کمک می کند را بپرسید

 

13.با آرامش پیش بروید

عادت بد عجله کردن را از ذهن خود بیرون کنید و سعی کنید که صبور باشید زیرا که ممکن است رسیدن به موفقیت زمان زیادی احتیاج داشته باشد پس نا امید نشوید

 

 

دوره های مدیریت MBA و  DBA و کارگاه جهش در کسب و کار موسسه آموزش عالی آزاد امین فرصتی ویژه برای شماست تا به عنوان فروشنده یا صاحب کسب و کار، فروش موفق تری داشته باشید. برای دبستیابی به اطلاعات بیشتر حتما فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در زوترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

 

نام و نام خانواداگی

 

تکنیک های ارتباط موثر در فروش موفق

اولین و مهم ترین مورد در فرش ارتباط موثر است اینکه یک فروشنده این را بداند که بدون معرفی خود و محصولات نمی تواند به فوش خوبی برسد نکته مهمی است هیچ زمان نمی توانید بدون داشتن یک ارتباط موثر فروش خوبی هم داشته باشید می توانید با استفاده از ارتباط موثر ایده های خود را در ذهن مشتری هم به وجود بیاورید تا بتوانید اثرگذاری بیشتری را روی آن ها داشته باشید.

تکنیک های ارتباط موثر در فروش موفق

 

از فواید ارتباط موثر می توان به چند مورد از نکات زیر اشاره کرد:

 

1.جذب کردن مشتری های همیشگی

2.ساخت ارتباط خوب با همکاران در محیط کاریتان

3.شناخت شما به عنوان یک فرد موفق و حرفه ایی

4.بالا رفتن میزان فروش

5.پیشرفت کار

 

باورها و پذیرش هایی که باعث تقویت تکنیک های فروشتان می شود

برای اینکه یک فروشنده برتر باشید و مسیر فروش رو به افزایش باشد و تکنیکهای فروشی که به کار گرفته‌اید تقویت شود، باید از یکسری باورها و پذیرش هایی برخوردار باشید.

باورها و پذیرش هایی که باعث تقویت تکنیکهای فروش می شود

 

1.خودتان را باور کنید

 بدون آنکه علت را بدانید خیلی از فروش هایتان را صرفا به خاطر این که مشتری از شما خوشش نیامده است از دست می دهید. اگر خودتان را بپذیرید و به خودتان باور داشته باشید باعث این می شود که مشتری با شما ارتباط برقرار کند و از شما خوشش بیاید و حس خوبی را از شما دریافت کند.

 

2.مشتری را باور کنید

 در ذهنتان این باور را داشته باشید که مشتری وقتی به سراغ شما آمد، پس حتما توانایی خرید محصولاتتان را دارد. پس او را به خرید تشویق کنید.

 

3.محصولاتتان را باور کنید

بپذیرید که محصولی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهید از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

4.محیط کار خود را باور کنید

محیط کاری که در آن هستید را قبول داشته باشید و با علاقه به کارتان ادامه دهید.

 

جمع بندی

 شما به عنوان یک فروشنده که تکنیک‌های فروش موفق را آموزش دیده‌اید باید حس برد و موفقیت را در تمامی مراحل به مشتریان خود بدهید. از تجربه های خود که منجر به فروش موفق شده است دربخش نظرات این مقاله برایمان به اشتراک بگذارید. حتما می‌خواهید با بهترین تکنیکهای روز دنیا برای فروش موفق برخوردار شوید.

 

ازاین‌رو، آشنایی با دوره‌های مدیریتی MBA و DBA و کارگاه جهش در مدیریت  موسسه آموزش عالی آزاد امین درهای تازه‌ای را به روی شما می‌گشاید. این دوره ها برای دانش‌افزایی در زمینه مدیریت و تقویت مهارتهای مدیریتی گزینه ای عالی هستند. فرصت فوق‌العاده‌ای که موسسه آموزش عالی امین پیش رویتان گذاشته این است که می‌توانید با پرکردن فرم زیر از یک جلسه مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

نام و نام خانواداگی

 

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت

کارگاه های آموزشی رایگان

برای شرکت رایگان در کارگاه جهش در کسب و کار و یا دورهمی مدیران، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نام(Required)
میخواهید از کدام خدمت رایگان استفاده کنید؟
انتخاب چند گزینه امکان پذیر است

داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
در صورت ثبت نام در هر دوره ای، میتوانید به صورت مادام العمر در تمام دوره های بعدی که برگزار میشود هم شرکت کنید. حتی اگر 1541 سال بعد مراجعه کنید!
تمامی دوره ها با مدارک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه میشود. همراه با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری.
دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین مورد تایید WES کانادا و آمریکاست. WES در سراسر دنیا معتبر است و برای کاریابی یا ادامه تحصیل بعد از مهاجرت کار شما را آسان میکند.
مزیت ما این است که دانشگاه نیستیم. یعنی اساتید ما علاوه بر دانش، دارای تجربه عملی زیادی هستند و سرفصل ها به صورت تئوری، عملی و کیس استادی (مثال های واقعی) ارائه میشود.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی