مجله املاک امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Real Estate Blog

Educational articles of Amin Business School

مرکز جامع آموزش مشاوران املاک

مرکز جامع آموزش مشاوران املاک

مرکز جامع آموزش مشاوران املاک

به این مقاله امتیاز دهید

همین لحظه اگر بخواهید در یک شرکت استخدام شوید و یا حتی کسب و کار خود را راه اندازی کنید، به چه چیزی نیاز دارید؟ قطعا اولین چیزی که نیاز دارید داشتن مدرک و علم کافی در آن زمینه است. برای حرفه ای شدن و تقویت مهارت در زمینه های مختلف، نیاز دارید در کنار افراد با تجربه ای باشید که خود این راه ها را رفته اند.

 

اگر در راه پیشرفت کسب و کار خود با چالش هایی رو به رو هستید و نیاز دارید افراد با تجربه شما را راهنمایی کنند، کارشناسان موسسه آموزش عالی آزاد امین در کنار شما هستند. برای دریافت یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما می توانید فرم زیر را تکمیل کنید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

مرکز جامع آموزش مشاوران املاکمرکز جامع آموزش مشاوران املاک

با توجه به این که امروزه، بازار املاک یکی از مهم ترین و پررونق‌ترین بازارهای اقتصادی است، بسیاری از افراد به دنبال کسب مهارت‌های لازم برای ورود به این بازار و موفقیت در آن هستند. از بهترین راه‌های کسب این مهارت‌ها، شرکت در دوره‌های آموزشی مشاور املاک است. موسسه آموزش عالی آزاد امین، یک مرکز جامع آموزش مشاوران املاک است. و همچنین یکی از بزرگ ترین دوره هایی که در موسسه امین برگزار می شود، دوره های املاک است.

 

در این دوره ها، شما به طور کامل به تمامی امور حوزه املاک و همچنین مسائل حقوقی مسلط می شوید. یکی از مهمترین عواملی که برای انتخاب یک دوره آموزشی مهم است، معتبر بودن مدرکی است که از آن بهره‌مند می‌شوید. باید گفت که دوره های املاک برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی آزاد امین، دارای مدرک معتبر و شناخته شده می‌باشند. این مدارک به شما کمک می‌کنند تا بتوانید به عنوان یک مشاور املاک حرفه‌ای و با توانمندی‌های لازم در عرصه املاک و مستغلات شناخته شوید.

 

مدارک صادر شده توسط موسسه آموزش عالی آزاد امین، توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد تأیید قرار گرفته‌ است. این بدان معناست که این مدارک از اعتبار کافی برخوردار هستند و می‌توانند برای ادامه تحصیل، اشتغال، مهاجرت و سایر امور موردنیاز استفاده شوند.

موسسه آموزش عالی آزاد امین با سابقه ای 20 ساله در برگزاری دوره های آموزشی، همیشه در تلاش بوده است تا بهترین آموزش ها را با بالاترین کیفیت در اختیار دانشپذیران خود قرار دهد.

 

اکنون ممکن است با چالش هایی روبه رو باشید

 • قصد مهاجرت دارید؟
  تمامی مدارک موسسه آموزش عالی آزاد امین، قابل ترجمه رسمی دادگستری می باشد.
 • وقت برای آموزش دیدن ندارید؟
  شما می توانید از آموزش ها بصورت مادام العمر استفاده کنید و هر زمان که فرصت داشتید از آن ها بهره ببرید.
 • برای استخدام نیاز به مدرک رسمی دارید؟
  مدارک موسسه امین تماما زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و همچنین دارای تاییدیه سازمان جهانی WES می باشد.

برای شرکت در یک دوره آموزشی دیگر چه چیزی مورد نیاز است؟ موسسه امین یک پکیج کامل از تمام امکانات را در اختیار شما گذاشته است. نکته مهم دیگر در مورد موسسه ما این است که شما با شرکت در هرکدام از دوره ها تا 10 سال به صورت کاملا رایگان پشتیبانی خواهید شد. و در طول این 10 سال مشاوران ما در مسیر پیشرفت کسب و کارتان همراه شما خواهند بود.

 

در دوره های املاک موسسه آموزش عالی آزاد امین، چه چیزی باعث افزایش فروش شما خواهد شد؟

تمام موارد گفته شده یعنی جامع بودن دوره آموزشی، کسب تجربه، آموزش دیدن در کنار بهترین اساتید و دریافت مدرک معتبر، باعث افزایش فروش شما خواهد شد. همچنین موارد زیر می تواند در افزایش فروش شما تاثیر زیادی داشته باشد. که در دوره ها نیز به آن ها اشاره کرده ایم:افزایش فروش در املاک

 • آگاهی از بازار املاک | آموزش جامع مشاور املاک

  یک مشاور املاک باید از وضعیت بازار املاک آگاه باشد. این آگاهی به او کمک می‌کند تا قیمت‌گذاری صحیحی برای املاک انجام دهد و مشتریان را به سمت معاملات سودآور هدایت کند.

 • مهارت‌های بازاریابی و فروش

  داشتن مهارت بازاریابی و فروش از مهم ترین مواردی است که به عنوان یک مشاور املاک باید به آن توجه داشته باشید. این مهارت‌ به شما کمک می‌کند تا مشتریان را متقاعد به خرید یا فروش ملک کنید.

 • مدیریت زمان

  یک مشاور املاک باید بتواند زمان خود را به طور موثر مدیریت کند. این امر به او کمک می‌کند تا بتواند به مشتریان خود به طور کامل رسیدگی کند، معاملات بیشتری انجام دهد و در نهایت به فروش بالاتری دست پیدا کند.

 • ایجاد یک شبکه ارتباطی قوی

  یک مشاور املاک باید بتواند با سایر مشاوران املاک، وکلا، بانکداران و سایر افراد مرتبط با املاک، ارتباط برقرار کند. این شبکه ارتباطی قوی به او کمک می‌کند تا املاک خود را به افراد بیشتری معرفی کند و معاملات بیشتری انجام دهد.

 

دانستن مسائل حقوقی چه اهمیتی دارد؟

شما در کار املاک با یکی از مهم ترین دارایی‌های افراد سر و کار دارید. خرید، فروش، اجاره و سایر معاملات مربوط به املاک، از جمله مسائل حقوقی پیچیده‌ای هستند که نیازمند دانش و آگاهی کافی دارند. دانستن مسائل حقوقی در حوزه املاک، برای مشاوران املاک امری بسیار ضروری است.

مشاوران املاک، به عنوان واسطه بین خریداران و فروشندگان، نقش مهمی در انجام معاملات املاک ایفا می‌کنند. شما باید از قوانین و مقررات مربوط به املاک آگاه باشید تا بتوانید معاملات را به درستی انجام دهید. و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. شما باید با انواع قراردادهای املاک، مانند مبایعه‌نامه، اجاره‌نامه، صلح‌نامه و… آشنا باشید. باید بتوانید این قراردادها را به طور دقیق و کامل تنظیم کنید و از حقوق خود و مشتریانتان در این قراردادها دفاع کنید.

یک دوره جامع آموزش مشاوران املاک دوره ای است که، به تمام امور حوزه املاک از جمله مسائل حقوقی بپردازد.

در دوره حقوقی املاک چه چیزی می آموزید؟

دانستن نکات حقوقی علاوه بر اینکه باعث پیشرفت شما در بازار نسبت به رقبایتان می شود، باعث می شود بتوانید معاملات را با علم بیشتری نسبت به قوانین به انجام برسانید. در ادامه به سرفصل های تدریس شده در دوره جامع حقوقی املاک موسسه آموزش عالی آزاد امین می پردازیم:

مشاور حقوقی املاکمشاور حقوقی املاک

در آموزش حقوقی مشاور املاک یکی از مهمترین ویژگی ها، داشتن ارتباطی موثر با مشتری است. در دوره جامع حقوقی املاک به تدریس کامل مباحث داوری در قراردادها پرداخته خواهد شد که در صورت بروز اختلاف مابین طرفین قرارداد در یک معامله ملکی بدون مراجعه حضوری به دادگاه در صورت داشتن مدرک داوری املاک از داشتن توانایی حقوقی کافی برخوردار و قابلیت حل و فصل و سازش مابین طرفین خواهید بود.

مهارت ها و سرفصل هایی که در این دوره خواهید آموخت:

 • کمیسیون ماده 100
 • حقوق عقد و قرارداد
 • آیین نگارش قراردادها
 • حقوق اسناد تجاری و حق العمل کاری(شامل چک،سفته،برات و …)
 • حقوق جزای ثبتی(کیفری مانند معاملات معارض،فروش یا اجاره مال غیر و ..)
 • داوری املاک(شرط داوری در قراردادها،اهمیت داوری)
 • کارشناسی و ارزیابی املاک(کارشناسی ملک، انواع سند و تفهیم سند)

 

داوری حقوقی املاکداوری حقوقی املاک

در دوره داوری املاک به تدریس کامل مباحث داوری در قراردادها خواهیم پرداخت. که در صورت بروز اختلاف مابین طرفین قرارداد در یک معامله ملکی بدون مراجعه حضوری به دادگاه در صورت داشتن مدرک داوری املاک از داشتن توانایی حقوقی کافی برخوردار و قابلیت حل و فصل و سازش مابین طرفین خواهید بود. علاوه بر این، رای داور با داشتن اعتبار حقوقی همانند رای یک قاضی دادگستری، قابلیت اجرا در کلیه مراکز قضائی را خواهد داشت. در این دوره به موضوعات زیر پرداخته می شود:

 • جریان داوری(از طرح ادعا تا ختم رسیدگی)
 • روش های حل و فصل اختلافات در خارج از دادگاه
 • ادله اثبات دعوی، اصول و مقیاس رای داور
 • مذاکرات داوری
 • جهات خاص ابطال و بطلان رای داوی
 • شکایت از رای داور(ابطال،بطلان و اعتراض)
 • قوانین و مقررات ناظر به داوری در ایران و انواع داوری
 • حقوق جزای ثبتی(کیفری مانند معاملات معارض،فروش یا اجاره مال غیر و ..)

مدیریت و مشاور فروش ساختمانمدیریت و مشاور فروش ساختمان

توانایی مشتری مداری برای یک فروشنده ملک مهم ترین و کلیدی ترین خصوصیت مورد نیاز است که متاسفانه امروزه به مشکل اساسی بسیاری از بنگاه های املاک تبدیل شده است. یک مشاور املاک حرفه ای در قدم اول میبایست اصول صحیح انعقاد کلام، برخورد درست با مشتری، اصول و فنون مذاکره و خیلی مسائل مهم دیگر در نشست های معاملاتی را داشته باشد.

در دوره مدیریت و فروش ساختمان به مباحث زیر پرداخته می شود:

 • اصول مذاکره فروش ساختمان
 • بازاریابی و فروش
 • مهارت های ارتباطی ویژه صنف املاک
 • حقوق جزای ثبتی(مانند معاملات معارض،فروش یا اجاره مال غیر)

نتیجه گیری

در مرکز جامع آموزش مشاوران املاک موسسه امین، با افزایش دانش و دریافت مدرکی معتبر، اعتباری کسب می کنید که بنگاه املاک شما را در بین رقبایتان متمایز می کند. تمام آن چیزی که برای پیشرفت در کسب و کار خود نیاز دارید را موسسه آموزش عالی آزاد امین در اختیار شما خواهد گذاشت.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات در مورد دوره ها فرم زیر را پر کنید، تا از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

 

 

نیاز به مشاوره تخصصی آموزشی مشاور املاک دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
(100% رایگان)

نام و نام خانوادگی

دوره‌های رایگان آموزشی املاک

وبینارهای آموزشی رایگان

برای شرکت در سلسله وبینارهای آموزشی رایگان مشاوران املاک میلیاردر، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

داستان رشد مدیران املاک میلیاردر
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
در صورت ثبت نام در هر دوره ای، میتوانید به صورت مادام العمر در تمام دوره های بعدی که برگزار میشود هم شرکت کنید. حتی اگر 1541 سال بعد مراجعه کنید!
تمامی دوره ها با مدارک رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه میشود. همراه با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری.
دوره های موسسه آموزش عالی آزاد امین مورد تایید WES کانادا و آمریکاست. WES در سراسر دنیا معتبر است و برای کاریابی یا ادامه تحصیل بعد از مهاجرت کار شما را آسان میکند.
مزیت ما این است که دانشگاه نیستیم. یعنی اساتید ما علاوه بر دانش، دارای تجربه عملی زیادی هستند و سرفصل ها به صورت تئوری، عملی و کیس استادی (مثال های واقعی) ارائه میشود.

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

جشنواره فروش بی تکرار دوره های املاک
فقط تا ساعت 24:00 شنبه 12 اسفندماه

یک کلیک و 38 میلیون تومان هدیه آموزشی

دانلود فیلم یک میلیارد کمیسیون تا پایان 1402

شاید فقط یک ساعت آموزش با کیفیت، درآمد شما را در آخر سال تغییر دهد.
فیلم این وبینار را از دست ندهید.

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این ویدیو را برای شما ارسال کنیم

ثبت نام وبینار (رایگان)

سرفصل‌ها
 • مباحث حقوقی و قراردادی
 • برندسازی دفتر املاک
 • ویژگی های مشاور املاک حرفه ای
 • یک مشاور املاک حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نام و نام خانوادگی

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی