مجله املاک امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Real Estate Blog

Educational articles of Amin Business School

آموزش گام به گام مشاور املاک + 3 راه درآمد از املاک

آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی + 3 راه درآمد از املاک

آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی + 3 راه درآمد از املاک

5/5 - (1 امتیاز)

به نظر شما مسئله آموزش مشاور املاک مبتدی و تازه کار تا چه حد بر روند موفقیت تاثیرگذار است؟ همانطور که می دانید حوزه املاک همانند سایر حوزه ها دارای ابعاد و چالش های متعددی است و افرادی که مایل به کسب درامد در این حوزه هستند می بایست با تمامی مباحث و ابعاد ناشناخته آن آشنا شوند. در این مقاله تمامی آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی را به صورت جامع گرداوری کرده ایم.

آقای امینی و دوستش هر دو مشاور املاک مبتدی بودند که کار خود را در یک محله شروع کردند، تقریبا شرایط هر دو مانند هم بود، اما بعد از مدتی دوست آقای امینی به دلیل نوسانات بازار تصمیم گرفت دفتر خود را جمع کند. اما دوستش همچنان با قدرت و با درآمدی خوب به کارش ادامه می‌داد.

پس دلیل شکست ناگهانی آقای امینی چیست؟

ممکن است برای یک مشاور املاک حرفه ای که با وجود داشتن فن بیان خوب، توانایی درست صحبت کردن با دیگران و نیز قانع کردن؛ بدون استفاده از تجربه، شکست ناگهانی وجود داشته باشد. اما چگونه باید آگاهی و دانش خود را ارتقا دهیم؟ اثرات منفی نوسانات بازار تا چه حد بر روند کاری ما تاثیرگذار است؟ چگونه مقدار این اثرگذاری را کاهش دهیم؟

موسسه آموزش عالی آزاد امین با 20 سال سابقه، با برگزاری یک جلسه مشاوره رایگان مختص مشاوران املاک آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و ابهامات شما می باشد. برای بهره مندی از این فرصت محدود فرم زیر را کامل کنید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

دوره تخصصی ژنرال املاک رایگان

 آموزش گام به گام مشاور املاک 

در ادامه، مسیر آموزش های گام به گام مشاوران املاک و دوره های کاربردی که مختص مشاوران تازه کار و مبتدی است را بررسی خواهیم کرد:

آموزش گام به گام مشاور املاک

1.دوره آموزشی مشاور املاک رایگان

شما برای یک مشاور املاک حرفه ای شدن چه راهکارهایی را در نظر دارید؟ چگونه باید اثرات منفی تورم ها را در کسب و کار خود به حداقل رساند؟ البته که پاسخ به تک تک این ابهامات نیازمند تجربه و زمان کافی می باشد. اما ما در دوره آموزشی مشاور املاک رایگان که شامل 20 جلسه آموزش ویدیویی با موضوعاتی در مورد قرارداد نویسی، فروش، مذاکره و… می باشد سعی کردیم تمامی تکنیک های کارگزاران حرفه ای را در اختیار شما قرار دهیم.

2.دوره آموزش حرفه ای مشاور املاک به صورت گام به گام

علاوه بر این موارد موسسه امین، مفتخر است با برگزاری دوره آموزش حرفه ای مشاور املاک و اعطای سه مدرک معتبر وزارت علوم، سهمی در اعتبار و اعتماد شما عزیزان داشته است.عنوان مدارک مربوطه شامل مدرک داوری حقوقی املاک، مشاور حقوقی املاک و آموزش مدیریت و فروش ساختمان می باشد که شما می توانید جهت توضیحات بیشتر به صفحه  آموزش حرفه ای مشاور املاک مراجعه کنید.

3.مقالات تخصصی

بخش دیگر مقالات تخصصی املاک است که در مورد املاک، مسائل حقوقی، جدیدترین تکنیک‌های فروش ملک و … در آن به شما آموزش داده میشود و میتوانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. شما در صفحه دپارتمان املاک موسسه امین میتوانید به آموزش های رایگان و مقالات حرفه ای دسترسی داشته باشید.

 

دوره ناامیدی یا حماقت مشاور املاک مبتدی

آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی

یک مشاور املاک به خوبی میداند که مسیر انتخاب شده، سرشار از پیچ و خم های فراوان است و اوضاع بازار قطعا بر روند فروش تاثیرگذار است. بی دلیل نیست که بعضی از کارگزاران به دلیل ضرر های پی در پی و کسادی بازار انگیزه خود را از دست بدهند. اما این را بدانید که برنده ماجرا کسی است که سختی های این مسیر را شناخته و برای رو در رو شدن با آنها برنامه ریزی های لازمه را انجام دهد.

موسسه امین برای شناخت بخشی از این مشکلات مقاله کار املاک را از کجا شروع کنم  پیشنهاد می کند.همچنین در مقاله مدیریت مشاور املاک تمامی روش های مدیریت حرفه ای املاک را به صورت جامع جمع آوری کرده است.

آموزش گام به گام مشاور املاک و کسب درآمد‎

آقای امینی می‌دانست از چه راه‌های قانونی و درست می‌تواند درآمد کسب کند و این کار را عملی کرده بود.

او هیچ نگرانی بابت چند میلیونی که برای آموزش دیدن و گرفتن مدرک پرداخت کرده بود نداشت، زیرا می‌دانست با آموزش؛ تکنیک‌ها و راه‌هایی را می‌آموزد که جبران تمام هزینه‌های آموزش می‌شود.

تصور کنید 20 میلیون برای آموزش و مدرکی معتبر پرداخت می‌کنید، و با آن مدرک و آموزش هایی که در آن دوره دیده‌اید، چندین معامله‌ 5 میلیارد تومانی را با موفقیت جوش می‌دهید. آیا پس از گذشت مدتی که به سود و در آمد بالا می‌رسید باز هم فکر می‌کنید آموزش هزینه بوده است؟ یا سرمایه‌ای برای رسیدن به موفقیت؟!

حالا به اهمیت داشتن مدرک و آموزش دیدن پی بردید و میدانید که مهم ترین عامل برای رشد و پیشرفت در جامعه امروز داشتن مدرکی معتبر است. در ادامه مقاله، مدارک و آموزش های مورد نیاز یک مشاور املاک مبتدی و حرفه ای و حتی فوت و فن های مشاوران املاک به طور کاملا شرح داده شده است. با ما همراه باشید.

کارشناسان ما در موسسه برای پاسخ به سوالات شما و همچنین ارائه اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها پاسخگوی شما هستند. شما عزیزان می توانید با پر کردن فرم زیر از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

آموزش مشاور املاک مبتدی | 5 بخش اصلی

همانطور که می دانید یک مشاور املاک باید دانش و اطلاعات مربوطه در رابطه با ملک و مسائل حقوقی آن را داشته باشد. در گذشته بحث آموزش مشاوران املاک مبتدی اهمیت چندانی نداشت و در واقع مشاوران واسطه ای بین خریدار و فروشنده بودند.

آموزش مشاور املاک مبتدی

قطعا با هدف گذاری درست و اصولی و گذراندن دوره های آموزشی می توانید جایگاه کسب و کار خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید و از ثمره زشد و تلاش خود به بهترین شکل ممکن بهره ببرید. موسسه آموزش عالی آزاد امین با برگزاری دوره های آموزشی متعدد، مدارک زیر را با تایید وزارت علوم ارائه می دهد:

  • فروش ساختمان 
  • مشاور حقوقی املاک 
  • داوری حقوقی املاک
  • قیمت گذاری املاک
  • مشاور سرمایه گذاری

مدیریت و فروش ساختمان

هر کسب و کاری مخاطب خودش را دارد اما یکی از اهداف استراتژیک کسب و کارها افزایش تعداد مخاطبان است. علم بازاریابی و فروش به شما آموزش می‌دهد که چطور مشتریان بالقوه و مخاطب هایتان را برای رسیدن به درآمد دلخواه بیشتر کنید. در واقع آنچه که میزان درآمد مشاور املاک را تعیین می‌کند، حق کمیسیون است. به همین منظور لازم است تا آگاهی خود را راجب مسائلی همچو سند خوانی، کارشناسی ملک، فایل‌یابی، آگهی نویسی و… افزایش دهید.

دوره آموزش مدیریت فروش ساختمان یکی از مدرک های دوره آموزش مشاور املاک حرفه‌ای میلیاردر موسسه آموزش عالی آزاد امین می‌باشد که بعد از گذراندن این دوره علاوه دریافت مدرک معتبر، نکاتی تضمینی از اساتید این بخش خواهید آموخت.
سرفصل‌های این دوره، تصاویر مدارک، اساتید و همه توضیحات لازم دراین مورد را برای شما در صفحه‌ صفر تا صد آموزش حرفه ای مشاور املاک به طور کامل شرح داده‌ایم. همچنین 20 جلسه آموزش هم به صورت رایگان در این صفحه قرار دارد.

داوری حقوقی املاک

یکی دیگر از راه‌های کسب در آمد از دفتر مشاور املاک، داوری حقوقی املاک است. در این دوره شما در صورت بروز هرگونه بحث و جدال بین طرفین قرارداد بدون مراجعه حضوری به دادگاه می توانید با اخذ مدرک داوری قابلیت سازش بین طرفین را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هرگونه ابهامی برطرف کنید. علاوه بر این، رای داور با داشتن اعتبار حقوقی همانند رای یک قاضی دادگستری، قابلیت اجرا در کلیه مراکز قضائی را خواهد داشت.

دوره داوری حقوقی یکی از مدرک های دوره آموزش مشاور املاک حرفه‌ای میلیاردر موسسه آموزش عالی آزاد امین می‌باشد. سرفصل‌های این دوره شامل جریان داوری، روش های حل و فصل اختلافات در خارج از دادگاه و… می باشد که در صفحه  صفر تا صد آموزش حرفه ای مشاور املاک به طور کامل شرح داده‌ایم

مشاور حقوقی املاک

دوره مشاور حقوقی املاک نیز یکی از اهداف این دوره در موسسه آموزش عالی آزاد امین ارتقای دانش حقوقی و پیشگیری از وقوع جرم بر عقد قراردادها تمرکز می‌باشد. از جمله قراردادهای:

 • قراردادهای پیش فروش
 • مشارکت در ساخت
 • قراردادهای رهن و اجاره
 • قراردادهای هولوگرام دار
 • و…

آموزش هزینه نیست، سرمایه است

آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی

برای از بین بردن این باور غلط که “آموزش نوعی هزینه اضافی است” و امروزه بسیار مرسوم شناخته می شود، تنها کافی ست از افرادی که هم اکنون در حال پیشرفت روز افزون و کسب درامد های بالا هستند، مشورت و کمک بگیرید. تمامی آنها نیز روزی مشاور املاک مبتدی بودند اما اکنون با تکیه بر دانش و سواد شغلی خود توانسته اند از سایر رقبای خود نیز پیشی بگیرند.

دوست آقای امینی مشاور املاکی مبتدی بود که کار املاک را بدون آموزش و تجربه شروع کرد. البته استعداد خوبی در بیان و متقاعد کردن داشت. اما با تمام استعدادی که داشت درآمد او از مبلغی مشخص بیشتر نمی‌شد!
خود آقای امینی نیز همچنان در حال پیشرفت و افزایش درآمد است.

پس دلیل چیست؟!

آقای امینی سه مورد مهم را می‌دانست:

  • آموزش دیدن هزینه نیست، بلکه سرمایه است.
  • استفاده از تجربه و آگاهی بزرگان برای پیدا کردن راه‌های اقزایش درآمد از دفتر املاک.
  • داشتن مدارک معتبر که اعتبار او را افزایش دهد و به بستن قرارداد های بیشتر منجر شود.

نتیجه گیری

در این مقاله متوجه شدیم که تنها راه درآمد از دفتر مشاور املاک، معاملات خرید، فروش، رهن و اجاره نبوده و از طریق راه‌هایی مانند داوری حقوقی املاک و مشاور حقوقی املاک می‌توان درآمد کسب کرد. به شرطی که صلاحیت داوری و مشاوره حقوقی املاک را داشته باشیم.

شما عزیران می‌توانید با پر کردن فرم زیر از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما در حوزه املاک بهره‌مند شوید. همچنین اگر در کسب و کار خود مشکلات و چالش هایی دارید به راحتی می توانید آن ها را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به راهی صحیح و درست دست یابید.

نام و نام خانوادگی
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است
انتخاب هر دو گزینه امکان پذیر است

دوره آموزشی مشاوره املاک حرفه ای- صفر تا صد آموزش مشاور املاک

 

نیاز به مشاوره تخصصی آموزشی مشاور املاک دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
(100% رایگان)

دوره‌های رایگان آموزشی املاک
داستان رشد مدیران املاک میلیاردر
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

جشنواره فروش بی تکرار دوره های املاک
فقط تا ساعت 24:00 شنبه 12 اسفندماه

یک کلیک و 38 میلیون تومان هدیه آموزشی

دانلود فیلم یک میلیارد کمیسیون تا پایان 1402

شاید فقط یک ساعت آموزش با کیفیت، درآمد شما را در آخر سال تغییر دهد.
فیلم این وبینار را از دست ندهید.

شماره تماس خود را وارد کنید تا بتوانیم این ویدیو را برای شما ارسال کنیم

پیش ثبت نام وبینار

از همین امروز برای وبینار بعدی ثبت نام کنید
 • مباحث حقوقی و قراردادی
 • برندسازی دفتر املاک
 • ویژگی های مشاور املاک حرفه ای
 • یک مشاور املاک حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

به همراه هدیه ویژه برای حاضران وبینار

ظرفیت محدود

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی