آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی + 3 راه درآمد از املاک

آموزش گام به گام مشاور املاک + 3 راه درآمد از املاک
5/5 - (1 امتیاز)

آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی چه تاثیری در رشد و پیشرفت شما دارد؟
آقای امینی و دوستش هر دو مشاور املاک مبتدی بودند که کار خود را در یک محله شروع کردند، تقریبا شرایط هر دو مانند هم بود، اما بعد از مدتی دوست آقای امینی به دلیل اینکه بازار خراب بود تصمیم گرفت دفتر خود را جمع کند. اما دوستش همچنان با قدرت و با درآمدی خوب به کارش ادامه می‌داد.

 
مگر بازار برای آقای امینی خراب نبود؟! مگر شرایط هر دو مانند هم نبود؟ یا هر دو مشاور املاک مبتدی نبودند؟!
راز موفقیت آقای امینی چه بود؟ در این مقاله با آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی راز موفقیت آقای امینی را متوجه می‌شوید.

 
همیشه در اکثر کسب و کارها برای پیشرفت در آن شغل نیازمند مدرک و تجربه در کنار هم هستیم. حتی یک مشاور املاک مبتدی که بخاطر داشتن فن بیان خوب، استعداد صحبت کردن با دیگران و قانع کردن آنها را در خود دیده و دفتر املاک زده است، بدون استفاده از تجربه بزرگان این عرصه و داشتن آگاهی، امکان شکست در این شغل برای او وجود دارد.

 
در ابتدای این مقاله هدیه‌ای از موسسه آموزش عالی آزاد امین برای شما آماده شده است.
شما میتوانید نیم ساعت مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان املاک موسسه آموزش عالی آزاد امین داشته باشید و هر سوالی در مورد شروع، آموزش و یا مدرک های معتبر برای افزایش اعتبار خود دارید را از کارشناسان املاک موسسه امین بپرسید.
برای دریافت جلسه مشاوره رایگان، فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانوادگی

 

دوره آموزشی مشاوره املاک حرفه ای- صفر تا صد آموزش مشاور املاک

 آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی

علاوه بر مقاله زیر که به طور کامل  آموزش گام به گام مشاور املاک را شرح داده‌ایم، موسسه آموزش عالی امین برای آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی و کسی که در ابتدای این راه قرار دارد امکانات زیادی را فراهم کرده است.

 

 

 • بخش دیگر مقالات تخصصی املاک است که در مورد املاک، مسائل حقوقی، جدیدترین تکنیک‌های فروش ملک و … در آن به شما آموزش داده میشود و میتوانید به طور رایگان از آنها استفاده کنید. همچنین با وارد کردن ایمیل خود در یکی از فرم‌های این صحفه، جدیدترین مقالات برای شما ارسال خواهد شد.

 

 • علاوه بر این موارد موسسه امین، تعداد زیادی از مشاورین املاک در ایران را با دوره آموزش حرفه ای مشاور املاک و اعطای سه مدرک معتبر وزارت علوم، به درآمد و اعتبار بالایی در منطقه خودشان رسانده است. مدارک داوری حقوقی املاک، مشاور حقوقی املاک و آموزش مدیریت و فروش ساختمان.  در صحفه مورد نظر به طور کامل در مورد آنها توضیح داده شده است.

 

دوره ناامیدی یا حماقت مشاور املاک مبتدی

یک باور اشتباه این است که اگر مشاور املاک مبتدی باشیم، حتی بعد از گذراندن دوره ناامیدی توقع درآمد بالا را نداریم. البته به این نکته توجه داشته باشید که دوره نا امیدی در افراد مختلف متفاوت می‌باشد. اگر نمی‌دانید دوره نا امیدی چیست، در مقاله کار املاک را از کجا شروع کنم کاملا به شما توضیح داده شده است.
آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی

حتما زمانی که گفته شد دوره نا‌امیدی برای افراد متفاوت است فکرتان به این سمت رفت که بله، آنهایی که استعداد کمتری دارند دوره ناامیدی آنها طولانی تر می‌شود. اما اشتباه است!!

 

گاهی ممکن است مشاور املاکی مبتدی وجود داشته باشد که بعد از یک ماه شروع کار خود، به درآمد عالی برسد و گاهی امکان دارد مشاور املاکی مبتدی وجود داشته باشد که بعد از چند ماه هنوز به درآمد نرسیده باشد. اما این اشتباه را نکنیم و در توهم این دوره نباشیم که هنوز داریم دوره ناامیدی را طی می‌کنیم، پس توقع درآمد بالا نباید داشته باشیم.

 

یک راه که بدانید آیا در دوره‌ی ناامیدی هستید یا نه، داشتن علم و آگاهی نسبت به مدیریت مشاور املاک است.
 

آموزش هزینه نیست، سرمایه است

برای اینکه این باور غلط که آموزش هزینه است را از بین ببرید، ساده ترین راه رفتن سراغ کسانی است که هم اکنون با درآمد بالا و پیشرفت روز افزون در حال کار کردن هستند. آنها نیز روزی مشاور املاک مبتدی بودند، پای داستان موفقیت آنها که بنشینید، بی شک ارتباط با افراد حرفه‌ای و با تجربه را در رزومه آنها خواهید دید. همچنین مهم ترین اصلی که آنها در نظر گرفته اند این است که راه یک ساله را یک شبه نرفته اند و به آموزش گام به گام مشاور املاک تکیه کرده اند.

 
دوست آقای امینی مشاور املاکی مبتدی بود که کار املاک را بدون آموزش و تجربه شروع کرد. البته استعداد خوبی در بیان و متقاعد کردن داشت. اما با تمام استعدادی که داشت درآمد او از مبلغی مشخص بیشتر نمی‌شد!
اما خود آقای امینی همچنان در حال پیشرفت و افزایش درآمد است.
دلیل چیست؟!

 
آقای امینی سه مورد مهم را می‌دانست:

 • آموزش دیدن هزینه نیست، بلکه سرمایه است.
 • استفاده از تجربه و آگاهی بزرگان برای پیدا کردن راه‌های اقزایش درآمد از دفتر املاک.
 • داشتن مدارک معتبر که اعتبار او را در کار املاک افزایش دهد، و به بستن قرارداد های بیشتر منجر شود.

 

آموزش گام به گام مشاور املاک و کسب درآمد‎

آقای امینی می‌دانست از چه راه‌های قانونی و درست می‌تواند درآمد کسب کند و این کار را عملی کرده بود.

 
او هیچ نگرانی بابت چند میلیونی که برای آموزش دیدن و گرفتن مدرک پرداخت کرده بود نداشت، زیرا می‌دانست با آموزش؛ تکنیک‌ها و راه‌هایی را می‌آموزد که جبران تمام هزینه‌های آموزش می‌شود. و همچنین هزینه آموزش دیگر حتی به چشم او هم نمی‌آمد.

 
تصور کنید 20 میلیون برای آموزش و مدرکی معتبر پرداخت می‌کنید، و با آن مدرک و آموزش هایی که در آن دوره دیده‌اید، چندین معامله‌ 5 میلیارد تومانی را با موفقیت جوش می‌دهید. آیا پس از گذشت مدتی که به سود و در آمد بالا می‌رسید باز هم فکر می‌کنید آموزش هزینه بوده است؟ یا سرمایه‌ای برای رسیدن به موفقیت؟!

 
حالا به اهمیت داشتن مدرک و آموزش دیدن پی بردید و میدانید که مهم ترین عامل برای رشد و پیشرفت در جامعه امروزی داشتن مدرکی معتبر است. در ادامه مقاله مدارک و آموزش های مورد نیاز یک مشاور املاک مبتدی و حتی حرفه ای به طور کاملا شرح داده شده است. با ما همراه باشید.

 
کارشناسان ما در موسسه برای پاسخ به سوالات شما و همچنین ارائه اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها پاسخگوی شما هستند. شما عزیزان می توانید با پر کردن فرم زیر از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره‌مند شوید. 

نام و نام خانوادگی

 

راه‌های کسب درآمد از دفتر املاک | آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی

آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی، یعنی یک مشاور املاک بداند می‌خواهد در چه زمینه‌ی تخصصی فعالیت کند و انتظار چه درآمدی را دارد.آموزش گام به گام مشاور املاک مبتدی-
مسلما هر مشاور املاک مبتدی و یا هر کسی که کسب و کاری را از ابتدا شروع می‌کند، هدفش رسیدن به درآمد بالاست.

پس اگر شما نیز یک مشاور املاک در ابتدای راه هستید باید بدانید می‌توانید در حوزه‌های زیر در آمد داشته باشید:

 • فروش ساختمان 
 • مشاوره حقوقی املاک 
 • داوری حقوقی املاک

 

درآمد مشاور املاک مبتدی با مدیریت فروش ساختمان

هر کسب و کاری مخاطب خودش را دارد اما یکی از اهداف استراتژیک کسب و کارها افزایش تعداد مخاطبان است. با افزایش مشتریان بالقوه، تعداد معاملات بیشتر و طبیعتا درآمدتان بالاتر می‌رود.

 
علم بازاریابی و فروش به شما آموزش می‌دهد که چطور مشتریان بالقوه و مخاطب هایتان را برای رسیدن به درآمد میلیاردی، بیشتر کنید. شما حتی اگر مذاکره موفقی هم با آنها داشته باشید، اینکه بتوانید مخاطبتان را مشتاق و قانع به همکاری کنید داستان دیگری است.

 
دوره آموزش مدیریت فروش ساختمان یکی از مدرک های دوره آموزش مشاور املاک حرفه‌ای میلیاردر موسسه آموزش عالی آزاد امین می‌باشد که بعد از گذراندن این دوره علاوه اینکه مدرکی معتبر دریافت می‌کنید، مواردی کاربردی از اساتید این بخش می‌آموزید که تضمین کننده افزایش درآمد 100 درصدی شماست.
 

سرفصل‌های این دوره، تصویر مدارک، اساتید و همه توضیحات لازم دراین مورد را برای شما در صحفه‌ی صفر تا صد آموزش حرفه ای مشاور املاک به طور کامل شرح داده‌ایم. همچنین 20 جلسه رایگان آموزشی با کیفیت هم در این صحفه وجود دارد.
 

داوری حقوقی املاک

یکی دیگر از راه‌های کسب در آمد از دفتر مشاور املاک، داوری حقوقی املاک است. اگر مشاور املاک مبتدی هستید، می‌توانید با دریافت مدرک معتبر داوری حقوقی که توسط اساتید با تجربه تدریس می‌شود، هم در آمد بالایی داشته باشید و هم اعتبار دفتر خود را بالا ببرید. همچنین ارتباطات زیادی با سازندگان و فروشندگان پیدا خواهید کرد.

 
با داشتن مدرک داوری حقوقی دو راه برای شما باز می‌شود:

 1. درآمد قانونی داوری حقوقی
 2. معتبرشدن دفتر املاک با صلاحیت داوری در منطقه

 
موسسه آموزش عالی آزاد امین دوره داوری حقوقی املاک را به کلیه مشاوران املاک به خصوص مشاور املاک مبتدی توصیه می‌کند. چون با آن هم درآمد داوری حقوقی رسمی خواهید داشت و هم به رشد سریع اعتبار دفتر شما در منطقه کمک خواهد کرد.

 
دوره داوری حقوقی یکی از مدرک های دوره آموزش مشاور املاک حرفه‌ای میلیاردر موسسه آموزش عالی آزاد امین می‌باشد که بعد از گذراندن این دوره تبدیل به دفتر داوری حقوقی املاک در منطقه خواهید شد و مدرک رسمی وزارت علوم داوری حقوقی خواهید داشت.

 
سرفصل‌های این دوره، تصویر مدارک، اساتید و همه توضیحات لازم دراین مورد را برای شما در صحفه‌ی صفر تا صد آموزش حرفه ای مشاور املاک به طور کامل شرح داده‌ایم. همچنین 20 جلسه رایگان آموزشی با کیفیت هم در این صحفه وجود دارد.

مشاور حقوقی املاک

دوره مشاور حقوقی املاک نیز یکی ازهدف این دوره در موسسه آموزش عالی آزاد امین ارتقای دانش حقوقی و پیشگیری از وقوع جرم بر عقد قراردادها تمرکز می‌باشد. از جمله قراردادهای:

 • قراردادهای پیش فروش
 • مشارکت در ساخت
 • قراردادهای رهن و اجاره
 • قراردادهای هولوگرام دار
 • و…

 

نتیجه گیری

در این مقاله متوجه شدیم که تنها راه درآمد از دفتر مشاور املاک، معاملات خرید، فروش، رهن و اجاره نبوده و از طریق راه‌هایی مانند داوری حقوقی املاک و مشاور حقوقی املاک می‌توان درآمد کسب کرد. به شرطی که صلاحیت داوری و مشاوره حقوقی املاک را داشته باشیم.

 
شما عزیران می‌توانید با پر کردن فرم زیر از یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان ما در حوزه املاک بهره‌مند شوید. همچنین اگر در کسب و کار خود مشکلات و چالش هایی دارید به راحتی می توانید آن ها را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به راهی صحیح و درست دست یابید.

نام و نام خانوادگی

دوره آموزشی مشاوره املاک حرفه ای- صفر تا صد آموزش مشاور املاک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

دریافت کتابچه کاربردی جملات کلیدی با 100% تخفیف

100% تخفیف 

شماره خود را وارد کنید تا کتاب را برای شما ارسال کنیم