[layerslider id="20"]

شرایط پذیرش دوره

شرکت در کارگاه های تخصصی

آزمون کتبی

توصیه نامه از اساتید

بررسی سوابق علمی و اجرایی

ثبت نام و ارسال رزومه در سایت موسسه

در فرآینده های مالی و اقتصادی در دنیای امروز ؛ مشاوره در حوزه مالی و اقتصادی با توجه به بحران های اقتصادی حائز اهمیت بسیار زیادی می باشد.و مدیران و مشاورین  زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.

لذا از مدیران و مشاورین مالی ، مدیران و کارکنان شعب بانک در سراسر کشور ، حسابداران وحسابرسین خبره کشوری دعوت میگردد تا با ارسال رزومه خود و بررسی آن توسط هیئت داوری پس از تا‍‍‍‍‍‍‌ٰئید رزومه و حضور ایشان  در این دوره توسط موسسه آموزش عالی آزاد امین , موفق به کسب گواهی نامه معتبر  ” مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی ” گردند .

گروه آموزشی مالی و اقتصادی

۱۳۹۹/۰۲/۳۰

۱۳۹۹/۰۲/۳۰

یکشنبه – چهارشنبه

 ۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۰۰ساعت

 ۱۰۰,۰۰۰ تومان

۲۰ نفر

موسسه آموزش عالی آزاد امین

amin2

برای رزرو وقت مصاحبه فرم زیر را پر کنید.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فرصت باقی مانده تا شروع دوره مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوره مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی چیست؟

با توجه به عدم حضور مرجع رسمی در تائید صلاحیت این افراد بسیاری از فعالان اقتصادی دچار خسران و مشکلات عدیده به علت دریافت مشاوره های مالی و اقتصادی نادرست گردیده اند . لذا موسسه آموزش عالی آزاد امین به علت اهمیت این موضوع , بر آن شد تا با کسب مجوز های لازم از وزارت علوم , تحقیقات و فناوری اقدام به برگذاری دوره مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی کند تا با تربیت مشاوران حرفه ای در این زمینه و اعطای گواهی نامه معتبر” مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی” مورد تائید و زیر نظر وزارت علوم , تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری حیث تائید صلاحیت آنان , مشاوران حرفه ای را شناسایی کرده و به حوزه فعالیت آنان رسمیت ببخشد , تا هم مشاوران حرفه ای که به درستی آموزش داده شده اند تائید صلاحیت گردند و هم چنین فعالان اقتصادی به استناد مدارک آنان از صلاحیت آنان اطمینان حاصل نموده و در فعالیت های اقتصادی از مشاوره آنان بهرمند گردند .

مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی کیست؟

ابتدای امر باید این نکته را ذکر کنیم که مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی خوب لزوما” افرادی با دکترای اقتصادی ، حسابداری مالی و … نیستند. بلکه کسانی هستندکه در یک حوزه سرمایه گذاری به طور تخصصی کار کرده اند و اطلاعات کارشناسی دقیقی در رابطه با سرمایه گذاری دارند و  از پیچیدگی های و زیر و بم ها، ضرر ها و منافع سرمایه گذاری های متعدد  به خوبی مطلع هستند. این افراد هزاران یا میلیون‌ها دلار از دارایی دیگران را سروسامان میدهند، بنابراین  باید دارای مطالعه اقتصادی خوبی هم داشته باشند و در سمینارهای اقتصادی و مالی شرکت کنند  و اطلاعات و دانششان به روز باشد ، بتوانند فضاهای مالی را به خوبی تجزیه و تحلیل کنند. مهم ترین چیزی که باید بدانید این است که بهره گیری از تجربیات و دانش مشاورحرفه ای مالی و اقتصادی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای موفقیت است ، در دنیای امروز بهره گرفتن از مشاوره و تجربیات این افراد بیش از پیش احساس میشود چون راه ها و ترفند های فراوانی برای کلاهبرداری  و فریب  دادن وجود دارد.

سرفصل های دوره

بورس و سرمایه گذاری

حسابداری و حسابرسی

مدیریت ریسک

ارز و بانکداری

قوانین سکه

امور مالیاتی

مدیریت مالی

روزبه خدنگی
حمیدرضا صالحی
سیروس لطفی
مریم بازخانه
آقای شعاعی
زکیه حیدری
مجید اشرف زاده
سید امیر حسین عطایی
نوید اعلمی
هما ریاحی
عبد الحسین هاشم زاده
حسن کیشانی
حسین امجد یزدی
عوض علی عظیمی
علی اکبر قاسمی
سهیلا ناطقی مطلق
فطرس بیغم
جواد باروئی
احسان قادری
حمید رضا لطفی

خدیجه حسن زاده
مرتضی فدایی
محسن اسکندری
رضا جواد زاده طباطبایی
مهدی میوه فروشان
بهروز کریمی
سید علی حسینی
مهدی حشمتی
محمد علی ترابی
حمید رضا آغشته مقدم
احسان براتی گل خندان
شیرین آرست
مهدی شهرستانکی
جواد ضامنی
محمدرضا بهروزی فر
سید محمدرضا هاشمی
محمد رضا صابری
علی اصغر حق طلب
علی یکتا
جواد قاسم نیا
عیسی امدادی

رویــــداد ها

برخی از مقالات

[av_postslider link=’category,46′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’6′ offset=’0′ contents=’title’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’4′ av_uid=”]

مدرسه کسب و کار امین

©کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد امین  می‌باشد.

تماس با ما