خلاصه ای درباره موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین با داشتن بانک مقالات جامع درزمینه های مدیریت اجرایی ،مدیریت استراتژیک ،مدیریت بازاریابی ، مدیریت بیمه ، مدیریت ریسک و… ارائه در وب سایت و برگزاری دوره های مدیریت ارشد اجرایی ،مدیریت ارشد بازاریابی ،بازرگانی و مدیریت ارشد پروژه (عالی ) و… درصدد ارتقاء سطح دانش تمام علاقه مندان رشته های مدیریت و رشته های مرتبط با آن است.

همه چیز درباره موسسه آموزش عالی آزاد امین

در طول سال های اخیر با تمرکز بیشتر در مدیریت کسب و کار، این موسسه اقدام به برگزاری دوره های تخصصی نمود و همواره به عنوان یکی از برترین برندهای آموزشی حیطه مدیریت در استان خراسان رضوی مطرح است.

موسسه آموزش عالی آزاد امین با داشتن بانک مقالات جامع در زمینه های مدیریت اجرایی، مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی، مدیریت بیمه، مدیریت ریسک و … ارائه در وبسایت و برگزاری دوره های مدیریت ارشد اجرایی، مدیریت ارشد بازاریابی، بازرگانی و مدیریت ارشد پروژه(عالی) و… در صد ارتقاء سطح دانش تمام علاقمندان رشته های مدیریت و رشته های مرتبط با آن است.

موسسه آموزش عالی آزاد امین با توجه علوم فنی و مهندسی و همچنین سوابق کاری و اجرایی مختلف در صنایع مختلف مهم کشور از جمله نفت، گاز، پالایشگاه، احداث و بهره برداری کارخانجات صنعتی در صدد آن است که با آموزشهای فنی و مهندسی و اجرایی، آمیخته با علوم مدیریت گامی موثر در تربیت مهندسین فنی دارد، در این راستا با برگزاری کلاسهای فنی و مهندسی توانسته ایم تا بهترین متخصصین را برای صنایع مختلف کشور آموزش داده تا ما هم سهم کوچکی در رشد و شکوفایی میهن عزیزمان داشته باشیم.

چشم انداز
الگو و نمونه ای موفق در حوزه دانش و تحصیلات عالیه و ارائه متدهای جدید در آموزش و بالا بردن سطح کیفی تحصیلات

ماموریت
موسسه آموزش عالی آزاد امین در سال ۱۳۸۴ با انگیزه رسیدن به جایگاه یکی از برترین و بزرگترین مرکز آموزش های عالی شرق کشور تاسیس شده است و مفتخر که تا کنون در راستای تحقق اهداف کیفی و استانداردهای آموزشی توانسته است نیازهای افراد زیادی از دانشپذیران خود را برآورده سازد.

ارزش ها

ارزش هایی که کلیه مدیران و پرسنل موسسه آموزش عالی آزاد امین به آن وفادار هستند عبارت است از:

۱-ارج نهادن به کرامت انسانی

۲- رعایت حقوق و منفع مسلم مشتریان (دانش پذیران، کارکنان و …) و ذینفعان

۳-شناخت، بررسی و رعایت مسئولیت های اجتماعی

۴-همدلی، یادگیری و شور و شعف سازمانی و همکاری بادوام

۵-ایمنی و سلامت محیط کار

۶- پرداختن به برترین تکنولوژی های موجود برای بالا بردن کیفیت آموزش

موسسه آموزش عالی آزاد امین با کوله باری از تجربه، تخصص، افتخارات و جوان گرایی مصمم است ماموریت خویش را با تکیه و رعایت الزامات قانونی در سایه اصول مدیریت کیفیت جامع و رضایتمندی مشتریان و شرکاء تجاری خود به انجام رسانیده و از پرداختن به هر تکنیک، تاکنیک و اصول مدیریتی که موجب جهش مثبت در این حوزه میگردد، دریغ ننماید.

بدین سبب در موسسه آموزش عالی آزاد امین پرداختن به مباحث آموزشی پرسنل، مدیریت دانش، سلامت، ایمنی، محیط زیست و رضایتمندی همکاران، دانشپذیران، مشتریان جزء اصول اصلی و اساسی قلمداد میگردد.