خلاصه ای درباره موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین در تاریخ 1384/12/20 پس از طی مراحل متعدد و کسب استانداردهای آموزشی موفق به اخذ مجوز قطعی فعالیت آموزشی به شماره 24/1532 در زمینه های مدیریت، حقوق ، زبان های خارجه و فنی مهندسی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گردیده است در طول سالهای اخیر این موسسه اقدام به برگزاری دوره های تخصصی در حوزه های یاد شده، نموده و همواره به عنوان یکی از برترین برندهای آموزشی در استان خراسان رضوی مطرح است. در این راستا با برگزاری دوره های تخصصی توانسته ایم سهم کوچکی در رشد و شکوفایی میهن عزیزمان داشته باشیم.

همه چیز درباره موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین پس از کسب مجوزهای قانونی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 1384/12/20 به یادبود شادروان مهندس امین فیروزفر دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف و نفر سوم المپیاد کشوری شیمی توسط دکتر احسان فیروزفر در جهت پر کردن خلاء آموزشهای مهارتی و کاربردی موجود بین دانشگاه و بازار کار جوانان و نیز آموزش حرفه ای صاحبان کسب و کار ایجاد گردید. لازم به توضیح است که درصدی از منافع سالیانه این موسسه به خیریه ای که به نام مهندس امین فیروزفر ایجاد شده است تعلق می گیرد. مهمترین ماموریت این خیریه، هدایت کمک های مالی خیرین به دانشجویان نخبه بی بضاعت می باشد.

چشم انداز
ارائه کاربردی ترین و به روز ترین برنامه های آموزشی در جهت کمک به علاقه مندان پیشرفت شغلی یا رشد کسب و کار برای کسب ثروت و اعتبار بیشتر ، آموزش در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت.

 

ماموریت
بعنوان یک مدرسه کسب و کار ماموریت ما کمک به افراد و کسب و کارهای علاقمند به پیشرفت از طریق آموزش های کاربردی و حرفه ای و نیز افزایش اعتبار از طریق اخذ یک مدرک با اعتبار جهانی است. ما فارغ التحصیلان رشته های مختلف را به متخصصان حرفه ای رشته خود تبدیل می کنیم

ارزش ها

ارزش هایی که کلیه مدیران و پرسنل موسسه آموزش عالی آزاد امین به آن وفادار هستند :

1. ارج نهادن به کرامت انسانی

2. شناخت و بررسی و رعایت مسئولیت های اجتماعی

3. همدلی، یادگیری و شور و شعف سازمانی و همکاری با دوام

4. رعایت حقوق و منافع مسلم مشتریان، دانش پذیران، کارکنان و …

5. ایمنی و سلامت محیط کار