معتبر ترین مدرک MBA را در این آموزشگاه بگیرید!

معتبر ترین مدرک MBA
به این مقاله امتیاز دهید

به روزرسانی: 6 اردیبهشت 1401

شما هم به دنبال شناخت معتبرترین مدرک MBA هستید؟ نگرانی شما را درک میکنیم. هزینه این دوره ها کمی زیاد است و ما باید با دقت بیشتری این دوره ها و مدارکشان را بررسی کنیم.

اگر میخواهید با اعتبار بالا مدرک MBA بگیرید و این مدرک قابل استناد باشد کافی است که مدرکتان ویژگی های زیر را داشته باشد:

معتبرترین مدرک MBA و DBA با سه ویژگی:

  1. معدل امتحان پایان دوره در آن درج شده است

 2. مهر هلوگرامی دارد (اگر موسسه آموزشی زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد؛ مهر هلوگرامی این وزارت خانه را باید داشته باشد)

3. یک بارکد باید زیر عکس دانش پذیر درج شود تا مدرک قابلیت استعلام پیدا کند.

اگر در موسسه ای میخواهید دوره MBA یا DBA بگذرانید حتما از آنها نمونه مدرک واقعی صادر شده برای دانش پذیرانشان را بخواهید تا بتوانید این سه ویژگی را در آنها ببینید و اثبات کنید.

 

✅معتبر ترین مدرک MBA را در کدام آموزشگاه میتوان گرفت؟

آموزشگاه هایی که دوره های MBA و DBA برگزار میکنند برای ارائه یک مدرک معتبر باید زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند.

موسسه آموزش عالی آزاد امین با 18 سال سابقه آموزشی موفق از همان ابتدای فعالیتش زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده است و میتواند معتبرترین مدرک MBA و DBA را به دانش پذیران خود ارائه کند.

در تصویر زیر میتوانید تمام فاکتورهای گفته شده در بالا را مشاهده کنید.

مدرک صادر شده برای یکی از دانش پذیران موسسه آموزش عالی آزاد امین در سمت چپ و ترجمه رسمی قوه قضاییه در سمت راست را مشاهده میکنید.

گواهینامه دوره های مشاور حقوقی مدیریت فروش با مدرک بین المللی و ترجمه رسمی

اگر شما نیز مدیریت اجرایی یک بخش از شرکت یا سازمان تان را برعهده دارید و یا می خواهید تحول اساسی در کارتان ایجاد کنید، شرکت در بهترین دوره MBA  را پیشنهاد می کنیم.

این دوره در حال حاضر در اکثر کشورهای جهان و تقریباً بیش تر شهر های ایران در حال اجرا می باشد. خوشبختانه موسسه آموزش در شهر مشهد نیز در همین راستا دوره  MBA  با مدرک بین المللی را در سطح استان و کشور برگزار می کند و شما می توانید به راحتی در این دوره شرکت کرده و به رشد شغلی و کاری خودتان کمک کنید.

✅مزایا و گرایش معتبر ترین مدرک MBA

اگر میخواهید ارتقای سازمانی بگیرید یا حقوق بیشتری دریافت کنید گرفتن این مدارک میتواند شما را به چیزی که میخواهید برساند.

حتی اگر میخواهید مهاجرت کنید باوجود این مدارک، خیالتان راحت است چرا که این مدارک امتیاز مثبت در رزومه شما ایجاد میکنند چون دوره های MBA و DBA در کل دنیا به دلیل تاثیر به سزایی که در تقویت مهارت مدیریتی افراد دارد؛ حائز اهمیت است و شما که این دوره را گذرانده اید و مدرکش را دارید فرد موجه تری برای استخدام در جایگاه های شغلی بالا و حقوق بیشتری هستید.

✅نکاتی برای معتبر ترین مدرک MBA

مهم ترین نکته در دریافت مدرک MBA و DBA برای مهاجرت این است که مدرک قابلیت ترجمه رسمی دادگستری را داشته باشد.
شما میتوانید هر مدرکی که دارید و فکر میکنید به شما در فرآیند مهاجرت کمک خواهد کرد را ترجمه کنید اما ترجمه و ارسال این مدارک کمکی به شما نخواهد کرد؛ اصلا اعتباری ندارد که بخواهد کمک کند.

مدارکی میتوانند ترجمه رسمی و به کشور دیگری ارسال شود که ارزش قانونی دارند و اصالت مدرک ثابت شده باشد.

درواقع اسناد و مدارکی که روی سربرگ سازمان یا شرکت صادرشده و مهر و امضای بالاترین مقام صادرکننده را داشته باشد قابل ترجمه رسمی دادگستری می باشند.

با ترجمه رسمی گواهینامه دوره ها مهر سه ارگان: وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و قوه قضاییه روی برگه ترجمه رسمی درج خواهد شد؛ مدارک دوره های آموزشی فقط با دارا بودن این ویژگی میتواند مهاجرت را برای شما تسهیل کند.

اگر اطلاعات بیشتری راجع به این مدارک میخواهید فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم

"*" indicates required fields

 

برای آشنایی بیشتر با مدارک معتبر MBA و DBA موسسه آموزش عالی آزاد امین؛ توضیحات را از زبان قائم مقام موسسه آموزش عالی آزاد امین جناب آقای ابوالفتحی بشنوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
نام