مشاوران حقوقی املاک در خرید و فروش خانه، زمین و مستغلات تجاری و مسکونی نقش موثر و مهمی دارند. خرید و فروش ملک مطابق خواسته مشتری، بررسی قوانین ثبوت، رکود و رونق بازار مسکن و اراضی و آشنایی با قوانین مدنی و حقوقی از جمله عواملی هستند که می توانند یک مشاور حقوقی املاک را متخصص و کارآمد کنند.

در همین راستا مؤسسه آموزش عالی آزاد امین ، دوره مشاور حقوقی املاک را منطبق بر سر فصلهای آموزشی و به روز کشور برگزار می نماید. هدف از این دوره بالا بردن سطح علمی فعالان این صنف، حرکت به سمت ارتقاء دانش حقوقی و تخصصی ساختن  این حرفه می­ باشد.

دانشپذیران پس از پایان دوره می توانند با اصول مذاکره و مدیریت جلسات، تسلط بر قوانین و مقررات معاملات ملکی، شهرداری، ثبتی، مالک و مستأجر، تملک آپارتمان، مالیاتی،قانون نظام صنفی و تجارت، توانایی تنظیم و نگارش قرارداد های ملکی آشنا شوند.

تنظیم سند در املاک

از بزرگ‌ترین مشکلاتی که در زمینه ی ملک به وجود می آید، تنظیم سند است. اکثر خریداران حاضر نیستند برای تنظیم سند به دفترخانه رفته و سند را انتقال دهند. مشکل دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که سند ملک برای رهن در بانک قرار داده شده است و شخص حاضر نیست سند را آزاد کند و آن را به نام خریدار بزند. اگر می خواهید نحوه ی برخورد با این قضایا را یاد بگیرید می توانید در دوره مشاوره حقوقی املاک در مشهد شرکت کنید.

دوره آموزش املاک
دوره آموزش املاک

اهداف دوره آموزش املاک در مشهد

☑️آموزش مبانی ، اصول وفنون مشاوره املاک

خواندن  بهترین آموزش قرارداد نویسی املاک رو در این مقاله ببین!

☑️ تکنیک ها و فنون مدیریت دفاتر مشاورین املاک

☑️اصول وفنون مذاکره با گرایش معاملات املاک

☑️آیین نگارش قرارداد های املاک

☑️تکنیک های روان شناسی مشتریان

☑️آشنایی با انواع قوانین ومقررات مرتبط با معاملات املاک

☑️مباحث واحکام ثبتی معاملات املاک ومستغلات

☑️آشنایی با فرصت ها و تکنیک های حرفه ای سرمایه گذاری املاک ومستغلات در بازار رکود

دوره آموزش املاک در مشهد

اگر در دوره آموزش املاک شرکت کنید، می توانید به طور کامل اصول این شغل را یاد بگیرید و درآمد خوبی از این طریق کسب کنید. با توجه به مشکلات و بحث های زیادی که در زمینه ی زمین و ملک وجود دارد، با آموزش های به روز دوره آموزش املاک می توانید به کسانی که دارای مشکل در این زمینه هستند مشاوره دهید و درآمد خوبی از این طریق کسب کنید.

مشاهده مقالات بیشتر

ویژگی های یک کارشناس یا مشاور حقوقی و وظایف آن

اهمیت مشاوره حقوقی ویژه صنف املاک

سند های رسمی،چه ویژگی هایی دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *