به گروه آموزشی حقوق امین خوش آمدید

Amin Business School

گروه آموزشی حقوق برگزار کننده دوره های حضوری و آنلاین در زمینه املاک،دوره های کاربردی برای دانشجویان حقوق و همچنین دوره های آمادگی آزمون وکالت در سطح مشهد و ایران می باشد.از اینکه موسسه امین را برای ارتقاء سطح دانش خود انتخاب نموده اید پیشاپیش سپاسگزاریم.

کارگاه های مهارتی کاربردی

قبل از شروع هر دوره برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با دوره ها این امکان برای شما فراهم شده تا در کارگاه ها و سمینار های آموزشی قبل از دوره شرکت کنید.

سرفصل های مهارتی کاربردی

برای مشاهده سرفصل ها و استاید هر دوره کافیست دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید، توضیحات کامل دوره مورد نیاز خود را مشاهده کنید.

همکاری در فروش

موسسه امین در نظر دارد برای کسانی که دوره های حضوری و مجازی را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند در آمد زایی ایجاد کند تا شما هم سهمی در یادگیری دوستان خود داشته باشید .

در صورت داشتن هرگونه سؤال، با شماره 38477650-051 تماس بگیرید. (روزهای پاسخ‌گویی هر روز هفته از ساعت 8:30 الی 20:30)

همراه با اهدای گواهی نامه مورد تایید وزارت علوم وقابل ترجمه رسمی دادگستری 

0 مین
دوره تخصصی املاک
0 مین
دوره تخصصی مشاور حقوقی
دوره های در حال برگزاری

اگر برای یادگیری و کسب در آمد بالا آمده هستید دوره مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

دوره های تخصصــی امـــــلاک

.کسب گواهینامه (مشاور حقوقی - مدیریت فروش ساختمان و داوری) مورد تایید وزارت علوم و اتحادیه املاک .افزایش دانش حقوقی در جهت انعقاد قرارداد .افزایش دانش بازاریابی و فروش املاک و مستغلات .کسب دانش تحلیل بازار مسکن .امکان درج کلمه “مشاور حقوقی” در محل کار

دوره های مشاور حقوقی دانشجویی

موسسه آموزش عالی آزاد امین دوره های مشاوره حقوقی را ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حقوق را به صورت حضوری و آنلاین برگزار مینماید تا این افراد بدون شرکت در آزمون کانون وکلا بتوانند در حوزه های مرتبط با رشته خود فعالیت نمایند.

دوره های آمــادگی آزمون وکـــالت

دوره های آمادگی آزمون وکالت موسسه امین شامل 8 درس اصلی میباشد که 6 درس مخصوص آمادگی آزمون کانون وکلا و 2 درس مخصوص آزمون کانون مشاوران میباشد و همچنین این امکان برای شما فراهم شده که به صورت حضوری و آنلاین در کلاس شرکت کنید .
جدید ترین مقالات حقوق
فرم درخواست مشاوره قبل از دوره