دوره HSE-MS

دوره HSE-MS ( ایمنی، بهداشت و محیط زیست ) چیست؟

فرهنگ ایمنی مجموعه ای است از باورها، دانش و رفتارهای افراد که آن ها را چه در محیط کار و چه در محیط زندگی، دربرابر حوادث و خطرات مصون نگه می دارد.

سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست یا دوره HSE-MS یک ابزار مدیریتی برای کنترل وعملکرد ایمنی، بهداشت و محیط زیست در همه برنامه های توسعه، پروژه های صنعتی یا تشکیلاتی سازمان می باشد

در سال های اخیر با توجه به فواید و کاربرد اجرای روش های اچ اس ای، دوره HSE به یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی در حیطه مدیریت کسب و کار تبدیل شده است و دانشپذیران با ورود و گذراندن دوره های آموزش اچ اس ای، با توجه به بازار روبه رشد، می تواند برای متخصصان دوره ای مفید و موثر به شمار آید.

باید همواره به خاطر داشت که سه مقوله بهداشت، ایمنی و محیط زیست اثرات هم افزایی بر یکدیگر دارند و اثر همزمان آنها در بهره‌ وری کار به مراتب بیشتر و وسیع تر می‌گردد. در جهان نیز پس از جنگ جهانی دوم بحث تلفیق این سه موضوع مطرح شده است و تاکنون به طور جدی بر اساس آن عمل شده است، به طوری که پیاده‌سازی یکپارچه اچ اس ای در یک جامعه، نشانه تمدن و سطح فرهنگ مردم جامعه تلقی می‌شود.

سر فصل های دوره

  • علل ایجاد حوادث و هزینه های آن
  • آشنایی با سیستم مدیریت
  • آشنایی با اشکال مختلف آلودگی های بهداشتی و زیست محیطی
  • اصطلاحات و تعاریف رایج

برای اطلاعات بیشتر میتوانید فرم پر کنید تا با شما تماس بگیریم یا به طور مستقیم از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

دوره HSE-MS ویژه چه کسانی است؟

دوره (HSE_MS) ویژه فارغ التحصیلان رشته های عمران ، معماری ، برق ، مکانیک ، مهندسی شیمی و کلیه فعالیت کنندگان در کارخانجات صنعتی و یا فعالان حوزه های ساخت و ساز و پروژه های عمرانی و همچنین فعالین حوزه های صنعت نفت و گاز می باشد .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید فرم پر کنید تا با شما تماس بگیریم یا به طور مستقیم از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.