[layerslider id="25"]

سر فصل های دوره

علل ایجاد حوادث و هزینه های آن

آشنایی با سیستم مدیریت

آشنایی با اشکال مختلف آلودگی های بهداشتی و زیست محیطی

و...

اصطلاحات و تعاریف رایج

دوره HSE-MS

فرهنگ ایمنی مجموعه پیچیده ای است از باورها،دانش ورفتارهای افراد که آن ها را چه در محیط کار وچه در محیط زندگی ،دربرابر حوادث وخطرات مصون نگه می دارد.سیستم مدیریت ایمنی،بهداشت ومحیط زیست یا دوره HSE-MS یک ابزار مدیریتی برای کنترل وعملکرد ایمنی،بهداشت ومحیط زیست در همه برنامه های توسعه ،پروژه های صنعتی یا تشکیلاتی سازمان می باشد.

گروه آموزشی فنی و مهندسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۱

۱۳۹۹/۰۲/۳۱

مجازی

 ۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۵۰ساعت

 ۱۰۰,۰۰۰ تومان

۲۰ نفر

موسسه آموزش عالی آزاد امین

برای رزرو وقت مصاحبه فرم زیر را پر کنید.​​

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فرصت باقی مانده تا شروع دوره مدیریت HSE-MS

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوره HSE-MS ( ایمنی، بهداشت و محیط زیست ) چیست؟

در سال های اخیر با توجه به فواید و کاربرد اجرای روش های اچ اس ای، دوره HSE به یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی در حیطه مدیریت کسب وکار تبدیل شده است ودانشپذیران با ورود وگذراندن دوره های آموزش اچ اس ای ،با توجه به بازار روبه رشد ،می تواند برای متخصصان دوره ای مفید و موثر به شمار آید. باید همواره به خاطر داشت که سه مقوله بهداشت، ایمنی و محیط زیست اثرات هم افزایی بر یکدیگر دارند و اثر همزمان آنها در بهره‌ وری کار به مراتب بیشتر و وسیع تر می‌گردد. در جهان نیز پس از جنگ جهانی دوم بحث تلفیق این سه موضوع مطرح شده است و تاکنون به طور جدی بر اساس آن عمل شده است، به طوری که پیاده‌سازی یکپارچه اچ اس ای در یک جامعه، نشانه تمدن و سطح فرهنگ مردم جامعه تلقی می‌شود.

دوره HSE-MS ویژه چه کسانی است؟

دوره (HSE_MS) ویژه فارغ التحصیلان رشته های عمران ، معماری ، برق ، مکانیک ، مهندسی شیمی و کلیه فعالیت کنندگان در کارخانجات صنعتی و یا فعالان حوزه های ساخت و ساز و پروژه های عمرانی و همچنین فعالین حوزه های صنعت نفت و گاز می باشد .

رویــــداد مهم

برخی از مقالات

[av_postslider link=’category,51′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’41’ offset=’0′ contents=’title’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ autoplay=’yes’ interval=’4′ av_uid=”]

مدرسه کسب و کار امین

©کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد امین  می‌باشد.

تماس با ما