[layerslider id="23"]

سر فصل های دوره

حقوق شهری و قوانین شهری

مدیریت امور مالی در امور شهری

روابط عمومی

مدیریت منابع انسانی در امور شهری

مدیریت بحران و سوانح طبیعی

مدیریت رفتار سازمانی در امور شهری

اصول و فنون مذاکره

دوره مدیـــریــــت شــــــــهری

هدف از برگزاری دوره عالی مدیریت شهری تجهیز مدیران شهری به بینشی خلاق، جامع نگر و چند تخصصی است تا در حل مسایل بومی شهری و کشوری توانمندی خود را بكار گیرند.

گروه آموزشی مدیریت

۱۳۹۹/۰۴/۰۱

۱۳۹۹/۰۴/۰۱

یک شنبه – چهارشنبه

 ۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۰۰ساعت

 ۵۰۰,۰۰۰ تومان

۲۰ نفر

موسسه آموزش عالی آزاد امین

برای رزرو وقت مصاحبه فرم زیر را پر کنید.​

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فرصت باقی مانده تا شروع دوره مدیریت شهری

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوره مدیریت شهری چیست؟

از آنجا که شهرها از سیستمهای پیچیده اجتماعی برخوردار می باشند شناخت آن و برنامه ریزی و مدیریت برای آن نیازمند شناخت علمی و دانشگاهی در این حوزه می باشد. شهر ها پیوسته در حال تغییر و دگر گونی اند و این تغییر و دگرگونی علاوه بر خود شهر بر افراد و سازمان های داخل شهر نیز اثر گذار می باشد. از سویی با رشد ارتباطات و تکنولوژی های پیشرفته در حوزه های گوناگون، دوره مدیریت شهری در بستری پویا قرار می گیرد و ازدوره هایی است که در آن باید فرایند تغییر و دگرگونی طی شود به همین سبب دانشپذیران در طی دوره هم با مفاهیم و هم با بعضی از تکنیک ها و اصول دوره مدیریت شهری آشنا خواهند شد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟؟

دوره مدیریت شهری به منظور آموزش و پرورش مدیران و پرسنل کار آمد حیطه مدیریت شهری،شهرسازی،عمران و معماری چه در حوزه دولتی چه خصوصی، پیمانکاران و مشاوران محترم وکلیه دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه طراحی شده است.

رویــــداد ها

دوره های محبوب

دوره ها

برخی از مقالات

[av_postslider link=’category,49′ wc_prod_visible=” prod_order_by=” prod_order=” columns=’3′ items=’10’ offset=’0′ contents=’title_read_more’ preview_mode=’custom’ image_size=’no scaling’ autoplay=’yes’ interval=’5′ av_uid=”]

مدرسه کسب و کار امین

©کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد امین  می‌باشد.

تماس با ما