موسسه آموزش عالی آزاد امین، برگزارکننده دوره های آموزشی مدیریتی، حقوقی و مهندسی، فقط یک مدرسه کسب و کار نیست بلکه ایجادکننده فرصت های شغلی است که در جدیدترین اقدام خود با تدارک سیستم “پیشگام آموزش” قصد دارد به تمام افرادی که به دنبال کسب درآمد هستند؛ درصدی از سودش را تقدیم نماید.

مراحل همکاری در فروش موسسه امین

معرفی دوره های آموزشی موسسه امین به همکلاسی ها و همکاران در رشته های تحصیلی و کاری مرتبط با دوره ها (علی الخصوص اگر دانشپذیر موسسه بوده یا هستید)

به اشتراک گذاری لینک و کد تخفیف در سایت، کانال تلگرامی، گروه های مختلف شبکه های اجتماعی و…

معرفی گواهینامه های پایان دوره معتبر و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه ی رسمی دادگستری موسسه امین به افرادی که برای مهاجرت نیاز به رزومه ی پربار تری دارند.

سیستم پیشگام آموزش یعنی همکاری در فروش دوره های آموزشی موسسه امین و دریافت پورسانت ده درصدی آن.
درواقع شما به عنوان پیشگام آموزش علاوه بر اینکه باعث رشد و پیشرفت مهارت های افراد در حوزه های کاری آنها می شوید؛ از این کار درآمد رضایت بخشی نیز خواهید داشت.

چرا با سیستم پیشگام آموزش می توان به درآمد میلیونی رسید؟

سیستم پیشگام آموزش براساس افیلیت مارکتینگ طراحی شده است. با عضویت در این سیستم هر شخص می تواند به فروش دوره های آموزشی موسسه امین کمک کرده و به ازای هر خرید کاربر، پورسانت مشخصی دریافت کند.
پیشگام آموزش به عنوان یکی از نمونه های همکاری در فروش، از روش های موفق و سودآور کسب و کار بدون سرمایه و کسب و کار اینترنتی است

با عضویت در سیستم پیشگام آموزش شما مالک یک بیزنس کامل می شوید و تنها وظیفه تان در قبال آن این است که معرف و مبلغش باشید حتی لازم نیست هزینه های اداره اش را متقبل شوید و می توانید اطمینان داشته باشید که کل درآمد شما، سود خالص شماست.
این سود خالص حد و مرزی ندارد و تعیین کننده آن خودتان هستید که موسسه امین آن را با اشتیاق و احترام در اختیارتان خواهد گذاشت.

برای ساخت این بیزنس مطمئن و پایدار نیازی ندارید که زمان زیادی صرف کنید؛ تنها با به اشتراک گذاری لینک و کدتخفیف این امکان را دارید که درکنار دیگر مسئولیت هایتان با ایجاد درآمد غیرفعال میزان ورودی مالی خود را چندین برابر کنید و سرعتتان را در رسیدن به اهداف مالی و رفاه خود و خانواده تان را بیشتر کنید.

وارن بافت، یکی از ثروتمندترین افراد جهان در اهمیت استفاده از شیوه هایی که نیاز به حضور و وقت گذاشتن مستمر برای کسب درآمد ندارند؛ میگوید: “اگر یاد نگیری چطور وقتی خوابی پول دربیاری، تا لحظه ی مرگت باید کار کنی”

با همه ی این دلایل، هنوز شک دارید؟
پس لازم است بدانید که موسسه امین از آغاز تا پایان همراهتان است.

از طریق تماس با مدیران و کارشناسان فروش موسسه امین و دریافت مشورت می توانید فروش خود را بیشتر و بیشتر کنید.

موسسه امین خواستار موفقیت و درآمد هرچه بیشتر شماست.

امین، ثروت ­ساز و اعتبار ­آفرین

از همین حالا می­ توانید به جمع پیشگامان آموزش موسسه آموزش عالی آزاد امین بپیوندید.

"*" indicates required fields

سوالات متداول:

فرم شما توسط مدیران دپارتمان های حقوق و مدیریت بررسی شده و درصورت تایید شرایط ؛ با شما تماس گرفته خواهد شد. محتوای این تماس پاسخ به سوالات شما و توضیح مجدد روند کار است و پس از آن با دریافت لینک و کد تخفیف می توانید کار خود را شروع کنید.

ابزار خاصی لازم ندارد. یک گوشی متصل به اینترنت و ارتباطات بین فردی که دارید، کافیست. اما تسلط شما به دوره ­های آموزشی و اینکه بدانید این دوره چطور کیفیت زندگی فرد را بیشتر می­کند، لازمه­ ی کارتان است.

۱۰درصد از قیمت محصول به عنوان پورسانت تقدیم به پیشگام آموزش خواهد شد. به طور مثال، قیمت دوره ام بی ای، سیزده میلیون و هشتصد هزارتومان(۱۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان) است؛ در صورت انجام خرید توسط کاربر، مبلغ یک میلیون و سیصدو هشتاد هزارتومان(۱٫۳۸۰٫۰۰۰ تومان) به پیشگام آموزش پرداخت خواهد شد.

همزمان با دریافت لینک و کد تخفیف، در دفاتر حسابداری موسسه امین برای شما یک حساب پیشگامی ساخته می شود. در این حساب بعد از خرید موفق هر کاربر گزارش مالی توسط حسابدار موسسه امین ثبت خواهد شد. شما می توانید بعد از انجام ثبت مالی درخواست تسویه بدهید تا پورسانت طی ۴۵ روز کاری بعد از اتمام مهلت انصراف دانش­پذیر به شماره کارت ارائه شده واریز شود.

علاوه بر پرداخت به­­ موقع و کامل پورسانت، موسسه امین وظیفه پشتیبانی و همراهی پیشگامان خود را در مواردی که ایشان به راهنمایی نیاز پیدا کرده­ است، خواهد داشت.

بعد از خرید کاربر ارائه خدمات، پشتیبانی و پاسخگویی تماما به عهده موسسه امین بوده و پیشگام آموزش هیچ وظیفه یا مسئولیتی ندارد.

با مطالعه­ ی توضیحات دوره که در سایت درج شده است. لینک ­های مستقیم آن نیز در سوال قبل موجود است.