کارمند کسب و کارت نباش
پخش ویدیو
0
نفر از نفر از صاحبین کسب و کار در مشهد به آموزش های حضوری ما اعتماد کرده اند

دوره MBA-DBA

ما کتباً ضمانت میکنیم فروشتان سی درصد افزایش یابد
رضایت 97%
4.8/5

یک جلسه مشاوره رایگان مدیریت MBA

نام و نام خانواداگی

مدت دوره

400 ساعت

نوع آموزش

مهارتی و کاربردی حضوری/آنلاین

مخاطبین

صاحبین کسب و کار و مدیران ارشد

تعداد شرکت کنندگان تا کنون

7863

ویژگی های دوره

+ آموزش های کاربردی مهارتی
+ مدرک رسمی و معتبر داخلی و بین المللی ( مناسب مهاجرت)
+ مشاوره‌ اختصاصی رایگان برای کسب و کار شما
+ 10سال امکان استفاده از آموزش‌های موسسه
+ اساتید و مشاورین برتر کسب و کار های بزرگ
+ 97درصد رضایت دانشپذیزان
+ دسترسی دائمی به آپدیت های دوره

صورت مسئله

اواخر سال 88 بود که آقای همایونی ایده چند ساله خودش رو عملی کرد و کسب و کار مانی‌نور متولد شد. شرکت کوچیک اقای همایونی با کمک  چند نفر از دوستان دوران دانشگاهش به صورت محلی فعالیت میکرد. اون روزها اقتصاد کشور حال بهتری داشت و مانی نور به سرعت در حال رشد و پیشرفت بود. البته رقابت بین شرکت‌ها هم خیلی کمتر از الان بود. 

اما…

همه‌ی داستان ها یک اما داره. امای آقای همایونی سال 92 به وجود اومد. همون امایی که همه‌ی ایرانی ها حس کردن. افزایش شدید قیمت دلار، بی ثبات شدن بازارها و افزایش رقبا. این بحران ها نزدیک شده بودن و مانی نور هدف این تهدید ها بود.

راه حل نجات کسب و کار

دانش مدیریت، راه پیشرفت هر کسب و کاری است.

 مهارت های مدیریتی، تجربه رشد و تکامل تمامی کسب‌وکارهای موفق دنیاست. راه حل هایی که نه تنها شرکت ها را از بحران نجات می‌دهد، بلکه مسیر حرکت و پیشرفت آنها را هموار تر می‌کند و درآمد را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

انتخاب با شماست
دانش مدیریت یا تجربه شکست؟

چه چیز هایی در این دوره فرا میگیرید

تیم سازی

حرکت سریع ماشین ها را تصور کنید. این به خاطر اجزایی است که در هماهنگی کامل با هم کار میکنند. شما بعد از آموزش تیم سازی از نقاط قوت و ضعف منابع انسانی خود آگاه میشوید و میتوانید از هر کس در جای مناسب خود استفاده کنید تا سیستم شما با بالاترین سرعت و هماهنگی حرکت کند. تیم سازی پیش نیاز اصلی سیستم سازی است.

سیستم سازی

این سرفصل جذاب ترین موضوع برای مدیران کسب و کار است، تصور کنید شما در سفر تفریحی با خانواده خود هستید و کسب و کار شما بدون هیچ توقف و ایرادی در حال انجام است. این اتفاق جذاب با سیستم سازی رخ میدهد ، سیستم سازی به مدیران کمک میکند که کسب و کارشان بدون وابستگی به آنها در حرکت باشد. 

استراتژی

همه ما میدانیم استراتژی و نقشه راه چیست ولی اینکه ایجاد این استراتژی ها به چه نحوی انجام میشود و یا استراتژی های کمپانی های بزرگ مثل اپل،  آمازون و علی بابا چیست و یا استراتژی های کسب و کارهای داخلی به چه شکل است را اطلاعی نداریم.

در این دوره به طور کامل با استراتژی و نقشه راه اشنا میشوید.

هوش مالی

تفاوت فرد فقیر و ثروتمند اغلب در هوش مالی افراد است، هوش مالی به شما کمک میکند تا اولیت بندی های صحیحی داشته باشید. با هوش مالی شما میتوانید در زمان کمتر ثروت و درآمد بیشتری از گذشته را تجربه کنید.

هوش مالی مبحثی بسیار مهم است که کمتر به آن پرداخته شده است

مذاکرات

هیچ کسب و کاری بدون مذاکره خوب نمیتواند رشد کند. نفوذ کلام یک موهبت خدادادی نیست، یک مهارت قابل آموزش است. اگر نفوذ کلام ندارید به این خاطر است که اموزش ندیده اید. مذاکره موتور محرک نیست، چرخ های کسب و کار است.

شخصیت شناسی

یکی از ابزارهایی که برای تیم سازی، سیستم سازی و مذاکره لازم است، شخصیت شناسی است. در این دوره به طور کامل با مدل جامع disc  آشنا میشوید تا به وسیله ی آن بتوانید به خلقیات و شخصیت افرادی که با آنها در ارتباط هستید پی ببرید. شخصیت شناسی چوب جادویی شما در ارتباط با آدم هاست.

مدیریت منابع انسانی

موتور بنز را روی بدنه ی پیکان تصور کنید، نتیجه قطعا رضایت بخش نیست. منابع انسانی مهمترین بخش هر سازمان است. در این دوره آموزش خواهید دید تا بتوانید به بهترین شکل از نیروهای خود استفاده کنید و همچنین بهترین افراد را برای نیاز خود پیدا کنید تا کسب و کارتان شکوفات تر از قبل باشد.

مدیریت منابع مالی

قطعا شما به یک منبع نامتناهی از ثروت دسترسی ندارید. این جعبه ابزار به شما آموزش خواهد داد تا بتوانید با تقسیم بندی  سرمایه خود، بالاترین بهره وری را داشته باشید.

رایگان برای شما

دریافت مینی دوره رایگان MBA

در این مینی دوره شما خلاصه ای از علوم مدیریتی را فرامیگیرد که با بکارگیری آنها میتوانید نقاط ضعف و قدرت کسب‌وکار خودتان را بشناسید.

دریافت آموزش رایگان باکیفیت

نظرات برخی از دانش پذیران موسسه

با مشاوره رایگان ما کسب و کارتو

هر سوالی در مورد مدیریت کسب‌وکارت داری از  ما بپرس.


یک جلسه رایگان مشاوره با کارشناسان مدیریت، هدیه موسسه امین به شماست. با شماره 05138477650 تماس بگیر یا شماره خودت رو توی فرم زیر وارد کن

شماره‌‌ات رو وارد کن تا باهات تماس بگیریم

نام و نام خانواداگی

WES1WES1
مدرک بین المللی آموزش مشاور املاکمدرک بین المللی آموزش مشاور املاک
WES4-564x1024WES4-564x1024

امین مورد تایید WES کانادا

مدرک بین المللی آموزش مشاور املاک