مقالات رویدادها قوانین و مقررات ثبت شکایات

موسسه آموزش عالی آزاد امین

دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

نمایش 1-5 از 38 نتیجه

برگزاری بیست و هفتمین دوره مدیریت اجرایی MBA

نوزدهمین دوره مهارتی کاربردی مدیریت اجرایی MBA از تاریخ 1396/07/23 با حضور اساتید مجرب مدیریت در موسسه آموزش عالی آزاد امین در مشهد شروع شد.

برگزاری نوزدهمین دوره مدیریت عالی کسب و کار DBA

نوزدهمین دوره مهارتی کاربردی مدیریت عالی کسب و کار DBA از تاریخ 1396/07/23 با حضور اساتید مجرب مدیریت در موسسه آموزش عالی آزاد امین در مشهد شروع شد.

اعلام نتایج منتخبان دومین آزمون مشاوران حقوقی موسسه آموزش عالی آزاد امین

بدین وسیله به اطلاع می رساند که دومین مرحله آزمون مشاوران حقوقی در 26 مهرماه 96 توسط موسسه آموزش عالی آزاد امین برگزار گردید. در این آزمون که در مرحله دوم نیز با استقبال گسترده دانش آموختگان رشته های حقوق و فقه و حقوق مواجه شد از 85 نفر شرکت کننده آزمون 23 نفر از آنان پذیرفته شدند که امکان حضور آنها در کارگاه های تخصصی مشاور حقوقی و در پایان دریافت مدرک مشاور حقوقی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و قابل ترجمه رسمی دادگستری برای آنان ف ...

تکمیل کادر پرسنل موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین جهت تکمیل پرسنل خود از افراد علاقه مند و واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید . علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن 38477650 تماس حاصل فرمایند.  

ساعت کار موسسه آموزش عالی آزاد امین در ایام نوروز

ضمن عرض تبریک سال نو و فرا رسیدن سال 96 خورشیدی ، به اطلاع می رسانیم موسسه آموزش عالی آزاد امین از 5 فروردین تا 13 فروردین ماه (به جز ایام تعطیل رسمی ) از ساعت 14-9:30 آماده خدمت دهی می باشد.